Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
 • Görüntü Kablosu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Ses ve görüntü kabloları birçok farklı çeşide sahiptir. Yüksek iletkenliğe sahip olan görüntü kabloları ses ve görüntü verilerinin cihazlara aktarılmasını sağlar. Görüntü kabloları teknik donanımların en önemli parçalarından biridir. Geniş kullanım alanına sahip olan bu kablo modelleri ile televizyon, bilgisayar, telefon, uydu alıcıları ve oyun konsolları gibi pek çok cihaz üzerinden farklı cihazlara görüntü aktarımı yapılabilir. Görüntü kabloları sahip oldukları teknik özellikler ve işlevlerine uygun olarak pek çok opsiyonda kullanıcıya sunulmuştur. Görüntü aktarım kabloları içerisinde HDMI kablolar, VGA kablolar ve anten kabloları gibi ürünler yer alır. Bu kablolar farklı kablo uzunluğuna ve soket bağlantılarına sahiptir. Teknik donanımlarınız ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak görüntü kablosu çeşitleri içerisinden seçim yaparak kusursuz görüntüler elde edebilirsiniz. En ucuz görüntü kablosu çeşitlerini Ekektromarketim.com ‘da bulabilir, yüksek kaliteli ürünlere güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Görüntü Kablosu Çeşitleri Nelerdir?

  • Cihazlara görüntü aktarımı için kullanılan bu kablo modelleri, kullanıcıların teknik donanımları için en sık tercih ettikleri ürünlerdir. Görüntülerin ekrana yüksek kalitede aktarılmasını sağlarlar. Kablo uzunluğu, soket bağlantıları ve sahip oldukları diğer teknik özellikler bakımından görüntü kabloları çeşitlere ayrılır. Bunların başında en sık kullanılan HDMI kablolar gelir. HDMI kablolar kendi içerisinde Tip-A, Tip-B, Tip-C, Tip-D ve Tip-E olarak farlı çeşitlere ayrılır. Bu kabloların kullanım amacı aynı olup, uyumlu oldukları cihazlar bakımından birbirlerinden farklılık gösterirler. Bunların yanı sıra görüntü aktarım kablosu çeşitleri içerisinde VGA kablolar, bilgisayar ekran kablosu, telefonu TV’ye yansıtma kablosu, telefon için HDMI kablosu, TV görüntü aktarma kablosu, ekran kartı monitör kablosu, ekran kablosu dönüştürücü ve yansıtma kablosu gibi ses ve görüntü aktarım kabloları bulunur. Bu kablolar yardımı ile cihazlarınız arası bağlantıyı sağlayarak yüksek kaliteli görüntü aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Görüntü kablosu çeşitleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, ürün özelliklerini karşılaştırarak teknik donanımlarınıza en uygun ürünleri kolayca belirleyebilirsiniz.
  • Hdmi Kablo Çeşitleri

  • Görüntü aktarna işlemlerinde en çok kullanılan kablo çeşidi hdmı kablo modelleridir. Hdmi kablosu ile görüntü aktarımını rahatça yapabilirsiniz. Televizyondan görüntü aktarma kablosu olarak da geçmektedirler. 
  • VGA Kablo Çeşitleri

  • İngilizce açılımı; "video graphics arry" olup, Türkçede karşılığı ise video grafik dizilimidir. Görüntü kabloları içerisinde yer alan bu ürünler bilgisayar kasalarında VGA girişi bulmak mümkündür. Bu şekilde bilgisayarda yapılan işlemler monitöre aktarılmaktadır. Bu şekilde VGA kablosu kullanımı sağlayabilirsiniz. 
 • Görüntü Kablosu Ne İşe Yarar?

  • Görüntü kabloları, yüksek iletkenlikleri ile kaliteli görüntü aktarımı yapmanıza imkan tanıyan kablo çeşitleridir. Bilgisayar, tablet, telefon, oyun konsolları ve daha pek çok cihazda kullanım sağlanabilir. Cihazlarınızın giriş portları üzerinden bağlantısını sağladığınız görüntü kablosu ile görüntülerinizin yüksek çözünürlüklü olarak aktarımını sağlayabilirsiniz. Görüntü kablosu çeşitleri içerisinde yer alan HDMI kablolar en sık tercih edilen aktarım kablolarıdır. Dijital görüntü teknolojisi ile donatılmış olan HDMI kablolar görüntünün yanı sıra ses aktarımı da sağlayabilmektedir. VGA kablolar ise analog bir sinyal olup yalnızca videoları çeker ancak ses çıkarmaz. Görüntü aktarımında görüntü kalitesini etkileyen önemli olan üç ana unsur vardır. Bunlar; cihazlar arası mesafe, kablo ve pin kalitesidir. Görüntü aktarım kabloları yardımı ile görüntülerinizi daha büyük ekranlara yansıtarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda kablo dönüştürücüleri de kullanarak giriş portlarını HDMI ve VGA ‘ya kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.
  • VGA Kablo ile Hdmi Kablo Arasındaki Fark Nedir?

  • Hdmi kablo genel olarak çok yüksek çözünürlük sahibi televizyon ve bilgisayarlar için kullanıma uygundur. VGA kablolar ise daha analog bir yapıya sahiptir. Hdmi kablolar dijital bir mantık kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sebeple de hdmi daha kaliteli görüntü aktarımı sunar. Aynı zamanda hdmi kabloların ses aktarım işlemleri de büyük oranda kolaylık sunar. Vga kablolaların bu şekilde önüne geçmektedir. VGA hdmi dönüştürücü gibi ürünlerden de bulunmaktadır. USB şeklinde tasarlanmış olan ürünler olup, gerekli alanlarda tercih edebilirsiniz. 
 • En İyi Görüntü Kablosu Hangisidir?

  • Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş olan pek çok görüntü kablosu modeli bulunmaktadır. Kablo kalitesi, pin sayısı ve kalitesi, soket bağlantıları gibi sahip oldukları özellikler bakımından görüntü kabloları farklılık gösterir. Bu ürünler içerisinden seçim yaparken kullandığınız teknik donanımları göz önünde bulundurmanız ve buna uygun olacak şekilde tercih yapmanız gerekir. Bunca opsiyon arasından seçim yapmak zor olsa da yüksek kaliteli ses ve görüntü kalitesi sunan HDMI kablolar en iyi görüntü kablosu çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Dijital görüntü teknolojisi sayesinde kullanıcıya yüksek performans ve verim sunan HDMI kablolar ile konforlu kullanımlar sağlayabilirsiniz. Cihazlarınızda HDMI girişi bulunmuyorsa, kablo dönüştürücülerden destek alarak kullanımlarınıza devam edebilirsiniz. En iyi görüntü kablosu çeşitlerini Teknogreen ve Schneider markalarında bulabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri en ucuz fiyat avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.