Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
 • Güç Adaptörü Nedir?

  • Genellikle güç aktarımı yapmak için kullanılan adaptörler kendi içerisinde kullanım alanlarına göre ayrılmaktadır. İşlevine göre tasarım ve yapıya sahip adaptörler elektriksel akımların aktarımı sağlayan ürünlerdir. Güç adaptörleri de bu ürünlerdir bir tanesidir. Şehir şebekesinde bulunan 220 volt dalgalı AC akımını notebook, bilgisayar ve laptoplar için gerekli olan DC olarak adlandırılan doğru akıma çeviren güç adaptörleri sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Aynı zamanda modem güç adaptörü olarak kullanılan modelleri de mevcuttur. Güç kaynağı adaptörü bazı modellerinde uzun kablo temini mevcuttur. Bu güç kablosu uzatma kablosu mesafe gerektiren alanlarda da tercih edilmektedir. Güç adaptörleri AC akımını düzgün bir şekilde DC akımına çevirebiliyorsa kaliteli ve sağlam yapıya sahip olduğunu göstermektedir.
 • Laptop Güç Adaptörü Nasıl Kullanılır?

  • Güç adaptörü kullanımı oldukça yoğun ve geniş bir alana sahiptir. Laptop güç adaptörü mutlaka kuru, nemsiz ve güvenilir bir ortamda kullanılmalıdır. Ayrıca adaptör güç kablosu muhafaza edilirken düzgünce korunmalıdır. Kablo eklentisine mutlaka dikkatli davranılmalı ve darbeler karşı önlemler alınmalıdır. Laptop ile bağlantı ucu kısmından bağlandıktan sonra fiş ucu prize takılarak akım verme işlemi başlatılır. Şarj ve güç sağlayan bu adaptörler yapılan işlem bittikten sonra mutlaka her iki ucundan da çıkarılmalı ve olası elektrik kaçağı, kesintisi gibi durumların önüne geçilmelidir. Ayrıca işlemden sonra çıkartman daha uzun ömürlü bir kullanımı sağlamaktadır. Bağlantılı olduğu cihaz içinde fazla yük her zaman güvenli ve kontrollü bir kullanımı hedeflemektedir.
 • En İyi Güç Adaptörü Hangisidir?

  • En iyi güç adaptörü için tek bir örnekte bulunmak doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı ihtiyaç duyduğu özellik ve güç değerlerine bakarak bir tercihte bulunması her zaman daha uygun bir yöntemdir. Ayrıca ucuz ve kalitesiz ürünlerin kullanımı her türlü hasarın oluşmasına ortam hazırlamaktadır. Kaliteli ürünleri ve güvenilir yapıları sayesinde Powermaster, Emas, Mean Well, Mervesan ve Valx markaları kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen markalar olmuştur.
  • Tüm güç adaptörü çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret ederek, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun güç adaptörü fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayınız!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.