Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Güvenlik Kamerası Nedir?

  • Güvenlik kameraları, güvenlik sistemleri içerisinde yer alan bir ürün çeşididir. Günümüzde güvenlik açısından teknolojinin gelişmesi ile güvenlik kamerası neredeyse her yerde tercih edilen bir üründür.
  • Ev, işyeri ve birçok alanda kullanılan güvenlik kamerası hırsızlık, meydana gelebilecek aksi bir durum ve birçok konuda en büyük yardımcıdır. Görmek istenilen alanı veya alanları belirledikten sonra tercih edilen kameranın uygun açı ve odak uzaklığı ayarlanmalıdır. Böylece kontrol ve güvenlik gerektiren alan veya alanların gözetimi doğru açılardan yapılabilir duruma gelir. Bağlantı kurabilmek için modeline göre güvenlik kameranızı telefon, monitör, tablet veya bilgisayar ile eşleştirmeli takip işleminin yapılacağı cihazda da kurulumu tamamlanmalıdır. Kurulumu tamamladıktan sonra o alanda tercih edeceğiniz güvenlik kamerası ile güvenlik önlemlerini almış ve kontrolünü sağlamış olursunuz. Yaşam alanlarını güvenli hale getirerek 7/24 gözetim ve kontrol sağlayabilirsiniz. Modeline göre farklı özellikleri olan güvenlik kameraları kullanıcının ihtiyaçlarını hedefler ve görüntülerin aktarımını sağlar.
 • Güvenlik Kamerası Modelleri Nelerdir?

  • Güvenlik kamerası sistemleri kullanım alanına göre birden fazla model ve çeşitten oluşmaktadır. Güvenlik kamerası gece görüşlü, hareket algılama, kayıt sistemi, kızılötesi bağlantı, wifi bağlantı, zoom özelliği, kablolu veya kablosuz gibi pek çok dikkat çeken seçenek mevcuttur. Tüm bu özellikler için kullanıcı tamamen ihtiyacına göre bir tercihte bulunursa daha sağlıklı bir güvenlik sistemine sahip olmuş olacaktır. Güvenlik kamerası modelleri ilk olarak kablolu güvenlik kamerası ve kablosuz güvenlik kamerası olarak ayrılmaktadır. Bu iki grup içerisinde de kendi içinde modellere ayrılmaktadır. Genel kullanım alanına göre de bilinen güvenlik kamerası çeşitleri tamamen kullanıcıların tercihlerine göre isimlendirilir fakat model olarak hepsinin farklı bir modeli ve özelliği vardır. Kullanıcılar tarafından bilinen güvenlik kamera çeşitleri ev güvenlik kamerası, şarjlı güvenlik kamerası, araç güvenlik kamerası, kablosuz güvenlik kamerası seti, dış mekân güvenlik kamerası ve ev içi güvenlik kamerası gibi isimler ile bilinse de hepsi modellerine göre gruplandırılır ve ayrılır. Güvenlik kamerası modellerine örnek verecek olursak; dome güvenlik kamerası, bullet güvenlik kamerası, mini güvenlik kamerası, kızılötesi güvenlik kamerası, AHD güvenlik kamerası, kablosuz analog güvenlik kamerası, kablosuz IP güvenlik kamerası, Wİ-Fİ güvenlik kamerası, termal güvenlik kamerası, PTZ güvenlik kamerası, ex-proof güvenlik kamerası, fish eye güvenlik kamerası ve multi sensör güvenlik kamerası gibi pek çok modeli örnek verebiliriz.
  • Bu modeller arasından en çok tercih edilen dome güvenlik kamerası, bullet güvenlik kamerası ve sensörlü güvenlik kameralarıdır.
  • Dome Güvenlik Kamerası Nedir?

  • Dome güvenlik kamerası modeli tamamen görünüş ve tasarıma göre isimlendirilmiştir. Kubbe şeklinde bir mahfazaya yerleştirilen kameralara dome güvenlik kamerası denmektedir. Uygulama ve görüş açısına göre dome güvenlik kamerası kurulumu duvara veya tavana monte olacak şekilde tasarlanmıştır. Son olarak braketten asarak güvenlik kamerası montajı tamamlanır. Kameranın ünitesi, kamera yerini gizlemek için şeffaf bir kubbe içinde bulunmaktadır.
  • Bullet Güvenlik Kamerası Nedir?

  • Bullet kameralar ismini mermi şeklinde görünüşü sayesinde almıştır. Bullet yani dilimizde mermi olarak bilinmektedir. Bullet güvenlik kameraları dış etkenlerden gelecek hasarlara karşı dayanıklı olması ve geniş bir menzil yapısına sahip olması sebebi ile daha çok dış mekanlarda tercih edilir.
  • Sensörlü Güvenlik Kamerası Nedir?

  • Sensörlü güvenlik kameraları son teknoloji ile üretilmiş kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir güvenlik sistemi ürünüdür. Algıladığı hareketliliği anında kullanıcıya mesaj, bildirim veya mail yolu ile iletilmesini sağlar.
 • Güvenlik Kamerası Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanı olarak pek çok alanda tercih edilen güvenlik kameraları, iç mekân ve dış mekânda da tercih edilmektedir. Ev, ofis, otoparklar, hastane, fabrika, alışveriş merkezleri, işletmeler, site yönetimi, idari binalar ve endüstriyel işletmeler gibi pek çok alanda güvenlik kamerası ile güvenlik ve kontrol tedbirleri alınmaktadır. Kullanım alanına göre model belirlenmeli ve ihtiyaç duyulan özellikler ile eşleştirildikten sonra doğru güvenlik kamerası tercih edilmelidir.
 • Güvenlik Kamerası Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • Güvenlik kamerası montaj işleminde oldukça kolay ve kullanıcın rahatlıkla uygulayabileceği yönergelere sahiptir. Yapmanız gereken tek şey kullanım ve kurulum talimatlarını inceleyerek ilerlemenizdir. Kablolu bir ürün tercih ediyorsanız ve bilgi sahibi değilseniz mutlaka bir profesyonelden yardım almalı ve güvenlik kamerası kablosu için gerekli bağlantılar gerçekleştirilmelidir. Daha sonrasında bağlantılı olan telefon, monitör veya bilgisayar ile ilgili kurulumu tamamlamalı ve uygun açı ve görüş mesafenize göre ayarlanan kameranın kontrollerini sağlanmalıdır. Eğer güvenlik kamerası kayıt cihazı ile birlikte kullanılacak ise iki ürünü bağlantısında gerçekleştirilmelidir. Son olarak kontrol edeceğiniz güvenlik kamerasının takılı olduğu sistemin kurallarını kavramalı ve gözetme işlemi için uygun bir bilgiye sahip olunmalıdır. Tüm bu işlemlerden sonra güvenlik kamerası ile kontrol işlemini yapabilecek konuma gelmiş olursunuz.
 • En İyi Güvenlik Kamerası Hangisidir?

  • En iyi güvenlik kamerası için tek bir örnek vermek kullanım alanına göre farklılık gösterdiğinden doğru bir yol olmayacaktır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen güvenlik kamerası markaları Avenir, Powermaster, Hilook, Samsung, Dahua, HikVision, Valx, Smartvision, Haikon ve Everest olarak bilinmektedir. Tüm bu markalarının uygun güvenlik kamerası fiyatları ve kaliteli ürünleri mevcuttur.
  • Tüm bu güvenlik kamerası modelleri ve çeşitleri için elektromarketim.com ’a gelerek en uygun güvenlik kamerası sistemi fiyatları ile ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak ve kaçırılmayacak fırsatlardan haberdar olmak için üye olmayı ve bildirimleriniz açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.