Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
 • IP Diafon Sistemi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Evlerde, işyerlerinde ve daha birçok alanda kullanımı bulunan diafon sistemlerinin geliştirilmiş modelleridir. IP diafon sistemlerinin içerisinde; IP görüntülü diafonlar ve IP zil panelleri çeşitleri bulunur. Farklı ekran boyutlarında, siyah ya da beyaz renkte, dokunmatik ya da mekanik butonlu seçenekleri ile birçok çeşidi bulunur. Bunların yanı sıra, güvenliği ve kontrolü arttıran sistem ürünleri de IP diafon sistemleri arasında yerini alır. Sistem ürünleri içerisinde IP güvenlik konsolları, asansör telefonları, teknik telefonlar, resepsiyon konsolları ve PoE Switch’ler gibi ürünler bulunmaktadır. Gerek tekli gerekse çoklu kullanıma uygun olan IP görüntülü diafon sistemleri, yüksek kaliteli yapıdadır. Yüksek performanslı olmaları ile verimli kullanım imkanı sunarlar. Sistem ürünlerinin teknik özellikleri birbirleri ile karşılaştırılarak ihtiyaç duyulan özelliklere sahip, en güvenli diafon sistemi oluşturulmalıdır. Sizler de Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli IP görüntülü diafon sistemi ürünlerinin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak, sizlere en uygun olan ürünleri belirleyip satın alabilirsiniz.
 • IP Diafon Sistemi Nedir?

  • Akıllı ev sistemleri içerisinde yer alan IP diafon sistemleri, network tabanlı ileri teknolojisi ile diğer diafon sistemlerinden ayrılır. Network tabanlı olması sayesinde montajı oldukça basit olup, kurulumu ise bir modem üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sistem içerisinde yer alan çok fonksiyonlu ürünler, geliştirilmiş teknolojileri ile yüksek güvenlik ve konforlu kullanım imkanı sunar. Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanımı oldukça kolaydır. Basit ve anlaşılabilir özellikteki menüsü ile yapılacak işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. IP sistemler farklı özellikleri ve geliştirilmiş olan sistemleri ile her ihtiyaca cevap verir. IP zil panelleri ve diafonlar ile kapıdaki ziyaretçiler ile direkt görüşme sağlanabilir. Aynı zamanda daireler arası görüşmeler ve kapıcı ile görüşmeler de oldukça kolaydır. Görüntüyü direkt olarak verir ve anlık iletişimi sağlar. Kamera açılarının değiştirilebilir özellikte olması ile güvenliği arttırır. Aynı zamanda daire sayıları arttıkça ses ve görüntü kalitesinde herhangi bir düşüş yaşanmaz. Her zaman yüksek kalitede ses ve görüntü erişimi sağlar. Farklı melodi ve kademeli zil sesi ayarları, handsfree görüşebilme gibi özellikleriyle de kullanıcıya kolaylık sağlar. IP zil panelleri ve görüntülü diafonlar, IP sistem ürünleri ile birlikte kullanıldığında kullanıcı konforunu ve güvenliğini arttırır. Farklı tasarım ve özelliklere sahip olan IP diafon sistemleri ile kontrolü sağlayarak, istenmeyen olayların önüne geçilebilmektedir.
 • IP Diafon Sistemi Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Evler, apartmanlar, siteler ve iş yerleri gibi daha birçok alanda kullanılabilen ürünlerdir. Sahip oldukları çeşitli özellikler sayesinde her alana uyum sağlar. Kullanıcılara konforlu yaşam alanı sunar. Herhangi bir kullanım alanı kısıtlaması bulunmaksızın ihtiyaç duyulan her yerde kullanımı tercih edilebilmektedir.
 • En İyi IP Diafon Sistemi Hangisidir?

  • Tüm kullanıcıların istek ve ihtiyaçları aynı değildir. Hatta temel beklentilerin dışında, diafon sistemlerinden beklentileri de değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle ürün bazında en iyi IP diafon sistemi budur demek çok da doğru olmaz. En iyi IP diafon sistemi, kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını sahip oldukları özellikler ile en iyi şekilde karşılayan üründür. Bunun için de ürünlerin özelliklerinin yanı sıra fiyatlarının da karşılaştırılması gerekir. Marka bazında bakıldığında Audio akıllı ev sistemleri, kullanıcıların yüksek kalitesinden memnun kaldığı en güvenilir ev otomasyonu markasıdır. Her ihtiyaca uygun olarak üretmiş olduğu geniş ürün yelpazesini kullanıcılara sunmuştur. Elektromarketim.com ‘u tıklayarak sizler de Audio marka birçok diafon sistemi çeşidine en ucuz fiyatlar ile ulaşabilir en iyi ve kaliteli ürünlere güvenli alışveriş imkanı ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.