Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Joystick ve Gamepad Çeşitleri - Fiyatları

  • Çevre birimleri içerisinde yer alan Joystick ve Gamepad modelleri, dijital video oyunlarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan oyun kollarıdır. Bilgisayar ya da oyun konsolları ile bağlantısı gerçekleştirilerek oyun amaçlı kullanılmaktadır. Video oyunlarındaki karakterler ve makinelerin kontrolü Gamepad ve Joystick modelleri üzerinden sağlanmaktadır. Eski ve güncel pek çok oyunda Gamepad modellerini kullanabilirsiniz. Gamepad ve Joystickler tasarımları, renk seçenekleri, tuş sayıları ve çeşitli fonksiyonları ile birçok opsiyonda kullanıcıya sunulmuştur. Yeni nesil modellerde 6, 8 ve daha pek çok sayıda tuş bulunmakta olup, kablolu ve kablosuz şekilde ışıklı Gamepad, titreşimli Gamepad gibi farklı seçeneklerde üretilmiştir. Titreşimli ve ışıklı modelleri oyun içerisindeki titreşimli geri bildirimi sunması ile oyunun gerçekliğini ve oyuncunun oyundan aldığı hazzı arttırır. Joystick ve Gamepad çeşitleri ve fiyatları için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek yüksek kaliteli ürünlere en ucuz fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Titreşimli kablosuz oyun kollu ile kablo kısıtlamasına takılmadan dilediğiniz alanda keyifli kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Joystick ve Gamepad Nedir?

  • Joystick ve Gamepad oyun oynamak için tasarlanmış olan giriş cihazlarıdır. Bu ürünler bilgisayar klavyesi olarak da düşünülebilir. Oyun içerisindeki tüm kontroller bu ürünler aracılığı ile sağlanır. Üzerinde birçok tuş bulunur ve bu tuşlar ile gerekli yönlendirmeler kolayca yapılabilmektedir. Dokunsal geri bildirime sahip olan modelleri, oyundaki hareketlerin kullanıcı tarafından hissedilmesini sağlar. Böylece oyun daha gerçekçi ve keyifli hale gelmektedir. Joysticklerin kol olarak tasarlanmış modellerinin yanı sıra daha hassas tasarıma sahip tuşlu modelleri bulunmaktadır. Joystick ve Gamepad modelleri ile eski ve güncel olan pek çok oyunu zevkle oynayabilirsiniz. Oynayacağınız oyunları ve beklentilerinizi belirleyerek yapacağınız oyun kolu seçimi ile oyunlardan aldığınız hazzı arttırabilirsiniz.
 • Joystick ve Gamepad Nasıl Kullanılır?

  • Joystick ve Gamepad oyuncuların sıklıkla tercih ettiği oyun kollarıdır. Bilgisayar veya konsol ile bağlantısı kurularak kullanılan ürünlerdir. Bağlantıları, kablolu ve kablosuz olmalarına göre farklı şekillerde gerçekleştirilmektedir. Kablolu modelleri kabloları aracılığı ile cihaz giriş bağlantısına bağlanır, kablosuz modellerinde ise kurulum gereklidir. Gamepad ve joysticklerin kullanımı oldukça rahattır. Ergonomik tasarıma sahip modelleri iki elle rahatlıkla tutulabilir ve tüm düğmelere erişim kolaydır. Böylece video oyunlarında rahat hakimiyet kurulabilir. Kullanıcının oyunu çok daha zevkli ve konforlu bir şekilde oynamasına imkan tanır. Gamepad modellerinin üzerinde bulunan tuşların her biri farklı bir fonksiyona sahiptir ve bu fonksiyon oyundan oyuna değişiklik gösterebilir. Bazı Gamepad’lerde “turbo” ve “auto-fire” gibi ekstra özellikler bulunmaktadır. Turbo, hareketlerin çok daha hızlı bir şekilde yapılabilmesini sağlarken auto-fire tek tuş ile sürekli ateş etmeyi kolaylaştırmaktadır. Joystick ve Gamepad’ler ile bilgisayar ve konsollarda karakterleri ve makineleri kontrol edebilir, konforlu kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça avantajlı olan bu ürünlere Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun şekilde tercih edeceğiniz oyun kolları ile keyifli ve yüksek performanslı kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Joystick ve Gamepad Hangisidir?

  • Dijital oyunlarda kullanımı sıklıkla tercih edilen oyun kolları, oyun meraklıları için en önemli ekipmanlardan biridir. Bu ürünler sayesinde gerçekliği arttırılmış şekilde pek çok oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu ürünlerin tasarım ve fonksiyonları bakımından pek çok modeli bulunmaktadır. Bu ürünler arasından yapacağınız en iyi tercih oynayacağınız oyunlara uygun olan ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ürünlerdir. En iyi Joystick ve Gamepad’ler ergonomik tasarıma sahip olan, tüm tuşlarına kolaylıkla erişebileceğiniz modellerdir. Kablosuz ve titreşim özelliğine de sahip olan oyun kolları sağladıkları geri bildirileri ile oyundaki hareketlerin hissedilmesini sağlar. Gerçeklik ve konfor sağlayan Gamepad ve Joystick modelleri ile oyunlardan aldığınız hazzı arttırabilirsiniz. Yüksek kaliteli olan titreşimli kablosuz oyun kolu modellerini Elektromarketim.com web sitemizde bulabilirsiniz. En ucuz fiyat avantajlarımızdan faydalanarak dilediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.