Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Kablolu Mikrofon Modelleri ve Fiyatları

  • Mikrofon çeşitleri içerisinde yer alan kablolu mikrofonlar, ses iletimini sahip oldukları kablolar aracılığı ile gerçekleştiren mikrofon modelleridir. Kablolu mikrofonlar ile amfi ve mikser gibi ses sistemi ekipmanlarının yanı sıra bilgisayar bağlantısı da gerçekleştirilerek çok yönlü kullanımlar sağlanabilmektedir. Yüksek kaliteli ses iletimi imkanı sunan kablolu mikrofonlar, kullanım alanlarına ve amaçlarına uygun olarak pek çok opsiyonda kullanıcıya sunulmuştur. Bu mikrofon modelleri sahip oldukları özellikler ve tasarımları bakımından farklılık gösterir. Kablolu mikrofon modellerinin içerisinde el tipi kablolu mikrofonlar, kafa tipi, yaka tipi, masa tipi kablolu mikrofon modellerinin yanı sıra dinamik kablolu mikrofon ile stüdyo kayıtlarında sıklıkla tercih edilen ve seslere karşı fazlasıyla duyarlı olan consender kablolu mikrofonlar yer alır. Ayrıca anonslarda kullanılan kablolu anons mikrofonları ve gişe tipi mikrofonlar da kablolu mikrofon çeşitleri içerisinde yer alır. Geniş kullanım imkanı tanıyan kablolu mikrofon modellerini ihtiyaç duyduğunuz her alanda güvenle kullanabilirsiniz. Kablolu mikrofon çeşitleri ve fiyatlarına Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, en ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak dilediğiniz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
 • Kablolu Mikrofon Nasıl Kullanılır?

  • Kablolu mikrofon modelleri, ses iletimini sahip oldukları kabloları aracılığı ile gerçekleştiren ve özel bir frekans aralığına hizmet eden ürünlerdir. Kullanımı kolay, kurulumu ise oldukça basittir. Mikrofona sabitlenmiş olan kablosu veya mikrofon bağlantı girişi yardımı ile iletişimini gerçekleştirir. Sahne performanslarında kullanılan kablolu mikrofon modelleri amfi ve mikser gibi ses sistemi ekipmanları ile bağlantısı gerçekleştirilerek kontrol ünitesi ile yüksek performanslı kullanımlar sağlanabilmektedir. Bunların yanı sıra bilgisayar ve karaoke gibi cihazlara kablolu mikrofon bağlantısı yapılabilmektedir. Mikrofon bağlantılarını normal jak ve konnektörler aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Ancak condenser mikrofonlar gibi +48V phantom power ihtiyacı duyan kablolu mikrofonlarda konnektör ve jak girişlerinin yanı sıra fazladan bir destekleme ihtiyacı da gerekebilmektedir. Kablolu mikrofonlar içerisinde yer alan kablolu el mikrofonları kullanımı en sık tercih edilen modeldir. Kablolu mikrofonları toplantılarda, sunumlarda, konserlerde, stüdyolarda, düğün ve daha pek çok alanda kullanabilirsiniz. Kablolu mikrofonların kablo uzunluğu arttıkça ses kalitesinde belli oranda düşüş yaşanmaktadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan kablo uzunluğu ne kadarsa ona uygun şekilde tercih edilmesi gerekir. En az beş metre kablo uzunluğuna sahip mikrofon modellerini tercih etmeniz hem ses hem de kalite bakımından önemli olmasının yanı sıra hareket kısıtlamasının da önüne geçmenize imkan tanır. Mikrofon kullanımlarınızı stand ve sehpalar gibi yardımcı ekipmanlar ile destekleyerek daha konforlu hale getirebilirsiniz. Kullanım alanlarınıza uygun özelliklere sahip ürünleri tercih ederek yüksek performanslı ve verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek yüksek kaliteli mikrofon modellerini inceleyebilirsiniz.
 • Kablolu Mikrofon Modelleri Nelerdir?

  • Ses sistemi ekipmanlarından biri olan kablolu mikrofonlar, geniş kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. İçerisinde kullanım şekillerine, alanlarına ve amaçlarına uygun şekilde üretilmiş olan pek çok mikrofon türünü barındırmaktadır. Kullanım şekillerine göre mikrofon türlerinin başında kullanımı en sık tercih edilen kablolu el mikrofonları gelmektedir. Kablolu el mikrofonlarının yanı sıra kablolu kafa tipi, yaka tipi ve masa tipi mikrofon modelleri de yer almaktadır. Kullanım yeri ve amacına uygun olarak üretilmiş olan diğer kablolu mikrofon türleri ise profesyonel ve dinamik kablolu mikrofonlar, consender kablolu mikrofonlar, gişe ve mike tipi kablolu mikrofonlardır. Bu mikrofon modelleri empedans değerleri, kablo uzunluğu, bağlantı noktaları, gövde malzemeleri ve farkı renk seçenekleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Kullanım alanlarınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz mikrofon modelleri ile temiz ve net ses iletimi sağlayarak yüksek performanslı kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kablolu mikrofonunuzu ister ses sistemi ekipmanları ister bilgisayar gibi farklı cihazlar ile bağlantısını gerçekleştirerek kullanabilirsiniz.
 • En İyi Kablolu Mikrofon Hangisidir?

  • Kablolu mikrofonlar, ses sinyallerini mikrofon kabloları aracılığı ile ileten ses sistemi ekipmanlarıdır. Ses iletişimini mikrofona sabitlenmiş olan kablolar ile ya da mikrofonun bağlantı noktası ile gerçekleştirir. Kablolu mikrofonlar kullanım alanları ve amaçlarına bağlı olarak sahip oldukları teknik özellikler bakımından pek çok opsiyon ile kullanıcıya sunulmuştur. En iyi kablolu mikrofon modelini belirleyebilmeniz için ürün özelliklerini ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanlarınıza uygun şekilde belirlemeniz gerekir. Kablo uzunluğu, empedans değeri, frekans aralığı, kapsül yapısı, ses kalitesi, üretildiği materyaller ve güç özelliklerini inceleyerek tercih edeceğiniz kablolu mikrofonlar ile yüksek performanslı ve verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun mikrofon modellerini Elektromarketim.com web sitemizde bulabilirsiniz. En iyi kablolu mikrofon modellerine güvenli ödeme seçenekleri ile kolayca sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.