Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
 • Kasa Fanı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektronik cihazlar için üretilmiş olan belirli ürünler vardır. Bunlardan biri de kasa fanı ürünüdür. Bilgisayar kasası için üretilmiş olan fan modellerindendir. Bu fanlar ile kasa içerisinde bulunan sıcak hava dalgası ortadan kalmaktadır. Hepsi kullanışlı seçenekler olması ile kaliteli şekilde üretilmişlerdir. Elektronik cihazların içerisinde kullanılmak üzere birçok farklı model fan üretilmiştir. Bunlardan biri de kasa fanı çeşididir. Elektromarketim.com üzerinden tüm kasa fanı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En ucuz kasa fanı fiyatları ile ulaşarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Kullanışlı olan modelleri sayesinde birçok bilgisayar kasası içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz.
 • Kasa Fanı Nedir?

  • Kasa fanı, bilgisayar kasası içerisinde oluşan sıcak havayı dağıtmak ve dışarı atıp içeriye de dışarıdan hava girmesini sağlayan ürünlere denir. Tasarımları bakımından bir donanım parçası olan bu ürünleri seçim aşamasında dikkatli olarak satın alabilirsiniz. Basınç değeri, boyutu ve dönüş hızlarına bakarak bu ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Teknik özellikleri bakımından dikkatli olunması gereken bir üründür. Bilgisayar fanı ısınan bir çalışma donanımı için kullanılan ürünlerdir. Kasa fanı kasanın içerisinde belirli alanlara takılarak sıcak hava dalgasını dışarıya atmasını ve bilgisayar kasasının zarar görmemesini sağlar. Kasa fanı modelleri için elektromarketim.com üzerinden alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. En ucuz fiyatlar ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Kasa Fanı Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri hepsinin aynıdır. Genel olarak baktığımızda bu ürünleri birçok kasa içerisinde tercih edebilirsiniz. Genel olarak hepsi kullanışlı yapıları sayesinde ilgi görürler. Bilgisayar kasası içerisine ölçüleri kontrol edilerek seçip koyabilirsiniz. Farklı ölçü ve teknik özelliklere sahip olmaları ile takacağınız kasasının içerisine uyumlu olması gerekmektedir. Bilgisayar kasınızı kontrol ederek kasa fanı ölçüsüne ve teknik özelliklerine dikkat edebilirsiniz. Bu şekilde seçim yaparsanız en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Kasa Fanı Hangisidir?

  • Hepsi oldukça kullanışlı seçeneklere sahip olan ürünlerdir. Teknogreen gibi kaliteli markaların ürün modellerine en iyi seçenekler ile elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Birçok farklı özellik ve ölçüde ürün çeşitleri bulunması ile sizler için kolay kullanım imkanı sunmaktadır. En ucuz kasa fanı fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.