Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
 • Pano Tipi Modül Çeşitleri ve Fiyatları

  • Pano tipi modüller, akıllı ev sistemleri içerisinde yer alan ürünlerdir. Genellikle güvenlik amacıyla kullanım sağlanmakta olup, sundukları konfor ile hayatınızı kolaylaştırır. Akıllı ev sistemlerinde aydınlatma, ısıtma gibi pek çok elektronik sistemin uzaktan kontrol edilebilmesini mümkün kılar. 1’li, 2’li lamba modülü, perde ve panjur modülü, klima modülü, kombi modülü, priz modülü pano tipi modüller arasında yer alır. Akıllı ev sistemlerinden olan pano tipi modüller, standart modüller ile aynı özelliklere sahiptirler. Aralarındaki tek fark, pano içerisine uygun şekilde tasarlanmış olmalarıdır. Kendi akıllı evinizi tasarlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak, güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesiyle dilediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.
 • Pano Tipi Modül Ne İşe Yarar?

  • Teknolojinin ilerlemesi ile akıllı ev sistemleri hayatımızda önemli bir yer edindi. Hem güvenliğimizi hem de konforumuzu akıllı ev sistemleri içerisinde yer alan ürünler ile sağlamaya başladık. Bu sistem özelliklerini taşıyan pano tipi modüller, güvenliği ön planda tutan ve aynı zamanda kullanıcı konforunu da sağlayan ürünlerdir. Modüller sayesinde evinizin kontrolünü uzaktan sağlayarak günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Pano tipi modüller içerisinde lamba modülleri, klima modülleri, kombi modülleri, priz modülleri, perde ve panjur modülleri yer alır. Bu ürünler sayesinde farklı bir yerde de olsanız evinizi kontrol edebilir, dilediğiniz cihazları tek bir tuş ile açıp kapatabilirsiniz.
 • Pano Tipi Modül Nasıl Kullanılır?

  • Akıllı otomasyon sistemi ürünlerinden biri olan pano tipi modüller, çeşitlerine göre geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Her modül farklı cihazların kontrolünde kullanılır. Lamba modülleri ile lambalarınızı açma kapama özelliği ile uzaktan kontrol edebilir, kaç adet lambayı kontrol etmek istiyorsanız ona göre modül seçimi yaparak rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Klima ve kombi modülleri ile evinizde olmadığınız zamanlarda dahi kombi ve klima kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Cihazlarınızı gerektiğinde açabilir, açık unuttuğunuz kombiniz ya da klimanızı kapatabilir ve hatta cihazınızın değerlerini de kontrol edebilirsiniz. Priz modülleri ile prizlerinizi açıp kapatabilir, perde ve panjur modülleriyle ise panjur ve perdelerinizi açıp kapatabilirsiniz. Pano tipi modüller sayesinde farklı bir yerde de olsanız elektronik cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilir, güvenli ve konforlu kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Pano Tipi Modül Çeşitleri Nelerdir?

  • Pano tipi modüller, akıllı ev sistemlerinin önemli bir parçasıdır. Akıllı ev tasarlamak isteyen kullanıcıların önceliği olan modüller ile sistematik ve otomatik kullanım sağlanabilir. Panoya takılarak kullanılan pano tipi modüller, kontrol ettikleri cihazlar bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Klima modülleri, kombi modülleri, farklı sayılarda lamba kontrolü bulunan lamba modülleri, priz modülleri, perde ve panjur modülleri modül çeşitleri arasında yerini alır. Tek bir tuş yardımı ile her şeyi halledebileceğiniz bu modüller, hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla üretilmişlerdir. İhtiyaç duyduğunuz pano tipi modül fiyatları ve çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Akıllı ev sistemi ürünleri ile ön plana çıkmış olan Audio ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.