Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
 • Parafudr Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrik sistemleri içerisinde yer alan birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri de parafudr çeşididir. Genel tanımı bakımından parafudr ürünleri ile yüksek gerilimin yer aldığı tesisleri alçak gerilim durumlarında koruma sistemlerinin bütünü denilmektedir. Yüksek gerilimli çalışmaya bağlı olan sistemlerde ve cihazlar için meydana gelebilecek olan hasarlarına ve arıza durumlarına karşı olarak parafudr kullanılmaktadır. Elektriksel sistemler içerisinde yer alan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bularak en uygun fiyat listeleri ile de satın alabilirsiniz. En ucuz fiyatlar ile sizler için web sayfamızda bulunmaktadır. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile görebilirsiniz. Kullanımlar genel olarak geniş bir alana sahip olması ile de kullanıcılara rahatlık sunarlar. En ucuz parafudr fiyatları ile satın alarak yüksek performanslı kullanım imkanı sağlayabilirsiniz.
 • Parafudr Nedir?

  • Elektriksel sistemler içerisinde yer alan aşırı gerilim darbelerine karşı korunması sağlanmak için kullanılırlar. Parafudr çeşitleri ani ve aşırı gerilim darbelerine karşı olarak elektrik develerini korumaktadır. Normal şartlarda pasif olan ve sisteme paralel bir şekilde bağlanan koruma elemanlarına parafudr ismi verilmektedir. Bu gibi ani ve aşırı gerilimlerin darbeleri yıldırım ya da iç aşırı gerilimler olabilmektedir. Bu gerilimler mikrosaniye seviyesinde olmasın ile de rahatlık sunarlar. Parafudr modelleri normal bir işletme halindeyken yalıtkandır. Fakat darbe aldıkları zaman iletime geçmektedirler. Aynı zamanda da aldıkları darbeyi de toprağa iletirler. Bu şekilde de çalışmalar kesintiye uğramadan darbelere karşı korumalı olmaktadır. Yüksek performanslı çalışma olanakları ile kaliteli kullanım imkanı sunalar. Sürekli kullanıma uygun olan modelleri ile tercih edebileceğiniz bu ürünleri en kolay ve hızlı şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Aynı zamanda Schneider markasının üretilmiş olduğu kaliteli parafudr çeşitlerine en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. En ucuz parafudr fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayın. Tüm parafudr çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Parafudr Ne İşe Yarar?

  • Kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen ürünlerdir. Elektrik sistemlerinde devreyi korumak için kullanımları sağlanmaktadır. Aynı zamanda ani ve aşırı gerilim durumlarında çalışmalarınıza devam etmenize de olanak sağlarlar. Elektrik devreleri içerinde yer alan bu ürünleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yüksek performanslı çalışma stilleri ile kullanıcılara verimlilik sunarlar. Parafudr modelleri temel olarak üç ayrı görevi bulunmaktadır. İlk olarak yıldırım darbelerine karşı koruma işlemlerinde tercih edilmektedir. İkincisi ise iç aşırı gerilimlere karşı olarak da koruma sağlamaktadır. Üçüncü de hassas elektronik cihazların koruma işlemlerini sağlamaktadırlar. Parafudr modelleri yıldırım darbesi koruması adına B sınıfı, iç aşırı gerilimlere karşı korumlar için de C sınıfı ve hassas cihazların korunmasında da D sınıfı olarak üretilirler. Parafudr çeşitleri genel olarak ana pano, tali pano, trafo girişleri, LED aydınlatma sistemleri, yenilebilir enerji sistemleri, otomasyon ve haberleşme hatları, CCTV, kamera ve yangın alarm sistemlerinde kullanılmaktadır. Bu tarz alanlar içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşabilir, güvenli ödeme seçeneklerimiz ile de hemen satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz. Yüksek performanslı çalışma şekilleri ile rahatlık sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanımları ile de kaliteli ve verimli bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz. Teknik özellikleri ve ölçüleri bakımından birbirlerinden farklı olan modeller arasından hangi uygulamada kullanımlarını sağlayacağınıza karar vererek tercih edebilirsiniz. Kullanım alanına uygun gelebilecek çeşitleri ile de sizlere rahatlık sunacak ürün çeşitleri bulunmaktadır. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak bu ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.
 • En İyi Parafudr Hangisidir?

  • Kullanım alanları bakımından farklı birçok tasarıma sahip olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri en kolay ve hızlı şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Genel yapıları itibari ile birçok alanda kullanımları sağlanan parafudr çeşitleri yüksek performanslı bir çalışma olanağı sunması ile kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Teknik özellikleri doğrultusunda farklılıklara sahip olan ürün modelleri olmaları ile kaliteli bir kullanım imkanı sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olan parafudr çeşitleri ile birçok alanda ani ve aşırı gerilimlerden kurtulabilirsiniz. Kullanım şekilleri bakımından rahatlık sunan bu ürünlere seçim aşamasında dikkat edebilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız alan bağlı olarak bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Teknik özellikleri ve ölçülerine göre farklı ürünler üzerinden seçim yaparsanız en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en iyi parafudr kullanımı için hemen sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.