Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Adaptör Nedir?

  • Elektrikli ve elektronik ürünler için en çok tercih edilen güç kaynaklarından olan adaptörler şehir içerisinde bulunan elektriğin voltaj değerini düşürerek sağladıkları aktarım sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Pek çok isim ile bilinen adaptörler uyargaç ve invertör olarak da karşımıza çıkmaktadırlar. Günlük hayatımızda tercih ettiğimiz adaptörler bilgisayar, radyo, laptop, telefon, tıraş makinesi, kahve makinesi ve daha pek çok elektronik cihaz için güç aktarımı sağlayan ürünlerdir. Adaptör kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. İlk olarak güç aktarımı olmadığı zamanlarda mutlaka fişten çıkarılmalı, ikincisi ise mutlaka uyumlu ürünler ile beraber kullanılmalıdır. Aksi bir durumda hem elektronik alete hem de güç aktarımı sağladığı prizlerdeki elektrik devrelerine zarar verebilirler. Adaptörler kendi içerisinde farklı model ve kullanım şekillerine göre gruplara ayrılmaktadırlar. Her bir model farklı kullanım alanlarına ve işlevlere sahip olsa da temel amaçları güç aktarımı sağlamaktır.
 • Priz Tip Adaptör Nasıl Kullanılır?

  • Adaptör çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri priz tipi adaptörlerdir. Priz tip adaptörler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Priz tip şarj adaptör ürünlerinin genel olarak kullanımı kolay ve pratiktir. Priz adaptörü, prizden gelen voltaj ve gerilimi aktaran ve güç beslenmesini sağlayan bir üründür. Elektronik cihazlar ile beraber kullanılırken uyumlu olduğu cihazlar ile uzun ömürlü kullanımı hedefleyen adaptör priz ürünleri kaliteli ve donanımlı yapıları ile sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.
 • En İyi Priz Tip Adaptör Hangisidir?

  • En iyi priz tip adaptör ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcılar tamamen kendi ihtiyacına ve beraberinde kullanacağı elektronik cihazlar ile olan uyumuna bakmalıdır. Fakat kullanıcıların priz tip adaptör seçimlerinde en çok tercih ettiği Powermaster, Alfon, Mean Well, Mervesan ve Valx markaları tam not alarak isimlerinden söz ettiren markalar olmuşlardır.
  • Tüm priz tip adaptör çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun priz tip adaptör fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.