Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Scart Kablo Nedir?

  • Ses ve görüntü bağlantılarında kullanımı sağlanan kablo çeşitlerindendir. 21 pinli bir konnektör ile kullanımı sağlanmaktadır. Televizyonlarda genel olarak yaygın bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Aynı zamanda DVD oynatıcı ve uydu alıcısı gibi cihazların bağlantısında kullanımlarını görebilirsiniz. Scart çıkışı bu cihazların hepsinde bulunur. Scart konnektörü çok kalın olduğu için de bilgisayarlarda kullanımları bulunmamaktadır. Scart genel olan hem kompozit hem de video sinyalini aktarmaktadır. S-video sinyali ve RGB sinyalinin de aktarma işlemlerini yapabilmektedir. Maksimum olarak 720 x 576 çözünürlüe sahip video aktarım işlemlerine izin verirler. Aynı zamanda analog olmasından dolayı da dijital ses ve görüntülü sinyalini aktaramadığı için onun yerine HDMI kablo üretilmiştir. Günümüzde artık elektronik cihazlar üzerinden scart çıkışı değil direkt HDMI çıkışı bulunur. Bu sebeple eklenmeyen modelleri de görebilirsiniz.
 • Scart Kablo Ne İşe Yarar?

  • Görüntü ve ses aktarımında kullanımı sağlanan kablo çeşitleridir. Bir uydu alıcı ya da DVD oynatıcı ile bağlantısını sağlamak için kullanılır. Televizyon ile video oynatıcı arasında bir bağlantı sağlar ve bu sayede ses ve görüntü televizyona yansır. Kullanımları oldukça kolay ve basittir. Tek yapılması gereken scart kablo çıkışı bulunan alana takmak, diğer ucunu da video oynatıcıya takabilirsiniz. Bu şekilde bağlantı işlemi kolaylıkla hallolur.
 • Scart Kablo Çeşitleri Nelerdir?

  • Scart kablosu çeşitleri arasında teknik olarak farklı ürünleri bulunmaktadır. Örnek olarak; bir ucu hdmi bir ucu scart kablo olan çeşitlerini görebilirsiniz. Scart kablo artık günümüzde yeni televizyonlarda tercih edilmiyor. Bu sebeple bu tarz dönüştürücüler kullanılabilmektedir. DVD ya da CD oynatıcı gibi cihazlar ile kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda televizyonda sadece scart çıkışı var ise onu bu tür kablolar ile dönüştürerek HDMI halinde kullanabilirsiniz. HDMI to scart kablo veya scart to HDMI kablo olarak çeşitlerini görebilirsiniz. Aynı zamanda VGA to scart kablo yapımı da bunlar arasında yer alır. AV scart kablo HDMI scart kablo, TV Scart kablo gibi pek çok çeşidi elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Hepsine kolayca sahip olabilir, farklı scart kablo renkleri arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Scart Kablo Fiyatları Neye Göre Değişir?

  • Scart kablo fiyatları genel olarak pek çok şekilde değişebilir. Marka ve ürün bazlı olarak hepsi ayrı şekillerdedir. Genel olarak teknik özellikleri bakımından farklı fiyatları görebilirsiniz. Scart hdmi çevirici kablo çeşitleri diğerlerinden farklı olabilmektedir. Uydu alıcı scart kablo bağlantı şeması içerisinde yer alan kablo fiyat açısından ayrılır. Bir ucu hdmi bir ucu scart kablo fiyatı ve tüm scart kablo çeşitleri için elektromarketim.com ‘a bakabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyat seçenekleri ve güvenli ödeme yöntemlerini hazırladık. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak kolayca siparişinizi oluşturun, hızlı teslimat yolları ile de kısa sürede sahip olun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.