Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Sesli Diafon Modelleri ve Fiyatları

  • Modelleri bakımından karşımıza birçok alanda çıkan sesli diafonlar kullanışlı seçenekleri ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Klasik diafon özelliklerine sahip sadece görüntülü olmayan ama diğer özellikleri içerisinde barındıran bir üründür. Kullanımları oldukça fazla olduğu için birçok alanda tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun ve uzun ömürlüdürler. Genel olarak herhangi bir arıza veya uyarı gibi durumlar vermez. Kaliteli kullanımları sayesinde memnun bırakan bu ürünleri kullanabilirsiniz. Audio gibi kaliteli markaların ürün seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyat listeleri ile satın alarak tasarruflu ve ekonomik bir alışverişin de tadını çıkarabilirsiniz.
 • Sesli Diafonlar Nedir?

  • Sesli diafon; dış kapıdaki kişinin sesini istediğiniz iç kısmına aktaran sistemdir. Son dönemlerde artık her eve lazım olan bu ürünler, uygun ve hesaplı fiyatlar ile satılmaktadır. Kolay kullanım sunan sesli diafonlar oldukça kullanışlılardır. Ürün yelpazelerinin de geniş olması ile zevkinize uygun modeli seçerek kullanım sağlayabilirsiniz. Özellikleri açısından birbirlerinden ayrılsalar da aslında ortak kullanımları bulunmaktadır.
 • Sesli Diafon Özellikleri Nelerdir?

  • Sesli diafon; apartman kapısına bağlanarak, eviniz ile arada bağlantı kurmaktadır. Girişte bulunan zil panelinden daire ziliniz çalındığında, kapı ile iletişime geçerek kimin geldiğini öğrenebilir, aynı zamanda kapıyı otomat yardımı ile açabilirsiniz. Kapıcı ile görüşme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde apartman görevlisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kapıcılı Diafon modelinde, zil sesi ayarları bulunmaktadır. Ses seviyesinde ayarlama yaparak yüksek veya düşük şekilde çalmasını sağlayabilirsiniz. Kapıcısız Diafon modellerinde ise Kapı ile konuşabilme özelliği bulunur. Gelen misafirlerinizle konuşarak kim olduğunu öğrenmenizi sağlamaktadır. Gelen ziyaretçileriniz kapı zilini çaldığından, kapı otomatiğini tek tuş ile açabilirsiniz. Bina girişinde ayrı zil sesi ve evin girişin ayrı zil sesi çalar. Bu şekilde kapının nereden çaldığını anlamanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda zil alt kapıdan basıldığında, zil beş saniye çalmaktadır. Tuş Takımlı Telefon Diafonlar da özellik olarak diğerlerine benzemektedir. Diafonda bulunan tuş takımları ile daireler arası görüşmeler yapılabilmektedir. Gelen ziyaretçilere, kapı otomatiğini tek tuş yardımı ile açabilirsiniz. Kapı ile konuşabilme özelliği sayesinde, gelen misafirlerinizin kim olduğunu konuşarak öğrenebilirsiniz. Yaşadığınız alanda güvenlik sistemi bulunuyorsa, ihtiyaç duyduğunuz anlarda güvenlik görevlisi ile iletişime geçebilirsiniz. Zil sesi ayarları bulunmaktadır. Üç farklı zil sesinden seçerek kullanabilirsiniz. Kapıcı ile konuşabilme özelliğine sahiptir. İhtiyaç olduğunda apartman görevlisi ile diafon üzerinden iletişime geçilebilmektedir.
 • Sesli Diafonlar Neden Tercih Edilir?

  • Sesli diafonlar, günümüzde artık evlerimizde kendimizi daha güvenli hissetmek adına kullandığımız ürünler haline gelmiştir. Özellikle büyük rahatlık sağladıkları için de artık her ev ve apartmanda bulunurlar. En basit örnek olarak evinizden apartman kapısını otomatik olarak açılması bile çok büyük kolaylık sunmaktadır. Bu sebeple birçok alanda bu diafon çeşitlerinden görebilirsiniz. Telefon şeklinde olanları da tercih edebilir, rahatça kullanabilirsiniz. Her koşula dayanıklı yapıları ile de uzun süre kullanılır. Dış darbelere karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Sesli Diafonlar ev ve iş yerleri gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilmektedir. Dayanıklı yapıları ile uzun süre kullanım sağlayabilir, kolay kullanılabilir olması ile rahat etmenizi sağlarlar. Çeşitli özellikleri sayesinde memnuniyetle kullanabilirsiniz. Audio gibi kaliteli birçok markanın sesli diafon çeşitlerinden seçerek kullanım sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.