Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Stereo Kablo Ne İşe Yarar?

  • Bağlantı kabloları içerisinde yer alan ses kabloları kendi içerisinde pek çok model ve tipten oluşmaktadır. Stereo kablo da bu modellerden biridir. Genel bir tanım olarak düşük seviyeli mikrofon ve müzik enstrüman bağlantılarında kullanılmaktadır. Düşük empedansa sahip olan stereo ses kablosu dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Mekanik gürültülerin çok olduğu sahnelerde genelde stereo kablo tercih edilmektedir. Elektronik cihazlar ile bağlantı kurularak ses aktarımı yapılmasını sağlayan stereo aux kabloları kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bağlantı ürünleridir.
 • Stereo Kablo Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Kullanım olarak geniş bir alana sahip olan stereo çeşitleri araç teybi, ses sistemleri, enstrüman amfileri, mikrofon ve daha pek çok alanda tercih edilmektedir. Ayrıca bilgisayar, müzik çalar ve hoparlör ile de bağlantı sağlanması için kullanılan kablolardır. Kablo uzunlukları ideal bir ölçüdedir ve gerekli durumlarda uzun kablo boyları da tercih edilmektedir. Genellikle aux stereo kablosu, stereo mp3 kablosu, stereo televizyon kablosu, stereo bilgisayar kablosu, stereo kulaklık kablosu, stereo mikrofon kablosu, stereo bass kablosu gibi isimler ile karşımıza çıkmaktadır. Bu tiplerin hepsi aynı amaca hizmet ederek farklı giriş bağlantılarına sahip bağlantı kablosu çeşitleridir. Stereo kablo bağlantısını desteklenmeyen cihazlarda istenilen bağlantı sağlanamayacağından mutlaka önceden kontrol edilerek işleme başlanmalıdır. Genelde renklerine göre farklı girişleri olduğundan mutlaka cihaz üzerindeki renkler ile aynı olan kablo renkleri bağlanmalıdır. Kaliteli ve sağlam yapıları ile pek çok farklı alanda stereo kablolar tercih edilmektedir.
 • En İyi Stereo Kablo Markası Hangisidir?

  • En iyi stereo kablo markalarından biri olan Powermaster, kaliteli ve uzun ömürlü ürün grupları ile kullanıcılardan tam not alan bir markadır.
  • Tüm stereo kablo modelleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun stereo kablo fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
  • Aklınıza takılan sorular için biseysorcaktim ’a gelerek uzman ekip arkadaşlarımıza sorularınız sorabilir, en kısa zamanda desteklerini alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.