Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
 • Telefon Tutucu Nedir?

  • Telefon tutucular, günlük hayatta pek çok alanda tercih edilen ve kolaylık sağlayan telefon ekipmanları içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Telefon tutucu son derece kullanışlıdır ve çözüm odaklı bir üründür. Kullanıcı yaptığı iş esnasında telefon tutucu ile telefonunu bir yere sabitleyerek bakması gerektiğinde direkt görmesini ve ekstra bir çaba harcamamasını sağlar. Tasarım ve renk seçenekleri mevcut olduğu için kullanıcı istediği modeli tercih edebilir.
 • Telefon Tutucu Neden Kullanılır?

  • Genelde araç içinde kullanım sağlanan telefon tutucular sürücülerin sıklıkla tercih ettiği ürün modelidir. Sürücü sürüş esnasında dikkat dağınıklığı yaratacağı için telefonunu eline alamaz ve bakması gereken durumlarda sorun yaşayabilir. Bunun için tasarlanmış olan oto telefon tutucu, sürücünün yakın ve görüş mesafesine uygun alanda telefonun sabit kalmasını ve ihtiyaç halinde rahatlıkla ulaşabilmesini sağlar. Yol tarifi ve konum kullanımı esnasında da sürücü telefon tutucu sayesinde telefonunu rahatça görebilir ve yönergeleri yerine getirebilir. Telefon tutucu motosiklet ve bisiklet sürücüleri tarafından da kullanılmaktadır. Ayrıca sürüş esnasında telefon tutucu ile sabitlenen telefon, ani bir hareket ve zorlu yol koşullarında meydana gelen sarsılmalarda yere düşmez ve sabit kalır. Son zamanlarda araç aksesuarları içerisinde en çok kullanılan sürücüler tarafından araç içi telefon tutucu tavsiye edilmektedir.
 • Telefon Tutucu Nerede Kullanılır?

  • Genellikle araç içinde tercih edilse de pek çok farklı alanda da telefon tutucuların kullanıldığını görebiliriz. Kullanım yerlerine göre tasarlanmış modelleri olan telefon tutucular kullanıcıya kolaylık sağlar ve sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Telefon tutucu modelleri kullanım alanlarına göre bisiklet telefon tutucu, masaüstü telefon tutucu, motosiklet telefon tutucu, araç telefon tutucu, şarjlı telefon tutucu, laptop telefon tutucu ve mıknatıslı telefon tutucu olarak çeşitlendirilebilir. Genel olarak hepsi aynı amaca yöneliktir ve çözüm odaklıdır.
 • En İyi Telefon Tutucu Hangisidir?

  • En iyi telefon tutucu aparat için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Powermaster ve Magicvoice markalarını örnek verebiliriz. Kullanıcılar en iyi araç telefon tutucu tavsiyelerinde bu markaları önerirken aynı zamanda telefon tutucu masaüstü tip modellerinin de rahatlıkla tercih edilebileceğini söylemektedir. Tüm telefon tutucu çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun telefon tutucu fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.