Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.
 • Televizyon ve Ses Sistemleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Televizyon aksesuarlarını ve ses sistemlerini içeriğinde bulunduran bu kategori, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Farklı ölçü ve tasarımlarda üretilmiş olan televizyon, monitör ve projeksiyon askı aparatı çeşitleri, tv ekran koruyucu çeşitlerinin yanı sıra amfiler, mikrofonlar, kolon ve hoparlör çeşitleri de bulunmaktadır. Kullanıcılara stand ve sehpa çeşitlerini de içerisinde barındıran geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Birbirinden kaliteli televizyon ve ses sistemi ürünlerini en uygun fiyatlarla Elektromarketim.com ‘dan güvenle satın alabilirsiniz.
 • Televizyon ve Ses Sistemleri Nasıl Bağlanır?

  • Bu ürünlerin TV ile ya da herhangi bir ürün ile bağlantısı aslında oldukça kolaydır. TV aksesuarları aparatın modeline göre tavana ya da duvara monte edilmektedir. Montajı için aparatın vida delikleri ile tv ölçüler arasındaki mesafe yukarıdan aşağıya ve sağdan sola kontrol edilmelidir. Eşit olarak ayarlandıktan sonra bağlantısı sağlanabilir. Ekran koruyucular ise televizyon çerçevelerine dıştan dışa oturacak şekilde takılmalıdır. Ürünlerin alt ve üst köşelerinin sağ ve sol kısımlarında bulunan deliklere şeffaf askı aparatı geçirilerek TV’nin arkasında birleştirilir ve kancalar ile sabitlenebilmektedir. Bu ürünler televizyonların derinlik algılarını ve görüntü kalitelerini etkilemez. Televizyon ses sistemleri günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Gelişen teknoloji ile evler artık birer sinema salonuna kolaylıkla çevrilebilmektedir. Ancak bunun için TV ya da bilgisayar gibi ürünlerin ses seviyeleri ve kaliteleri yetersiz kalabilir. Bu noktada devreye giren kaliteli TV ses sistemleri ile bu sorun ortadan kolaylıkla kaldırılabilmektedir. TV için sağlanan ses sistemlerinin bağlantısı ile kaliteli ve yüksek ses çıkışı sağlamak olduka kolaydır. Bunun için genellikle HDMI kablolar, dijital optik kablolar ya da ses kablosu bağlantısı kullanılır. Bu kablolar yardımıyla ses çıkışı amplifikatör girişine bağlanarak ses sistemlerinden temiz ve net sesler duyulabilir.
 • Televizyon ve Ses Sistemleri Modelleri Nelerdir?

  • Evlerde, iş yerlerinde ve çeşitli alanlarda kullanılan TV ve ses sistemi ürünleri kullanıcıya rahat ve kolay kullanım imkanı sunmayı amaçlar. Bir sanatçının ihtiyaç duyabileceği nota sehpaları, kolon sehpaları ve mikrofon sehpalarının yanı sıra farklı tasarımlarda hoparlör standları, mikser sehpaları ve mikrofon tutacağı modelleri bulunmaktadır. Bunlar çift kollu, tek kollu, hareketli ya da sabit özellikleri ile birbirlerinden ayrılırlar. Oldukça kullanışlı ürünler olan ses sistemi ürünleri arasında sıva altı, bahçe, duvar, horn, kabinli, alçıpan olmak üzere çeşitli hoparlör modelleri de bulunmaktadır. Bu hoparlörler ile yüksek kalitede ses çıkışı sağlanabilmektedir. Ayrıca ses sistemi ürünleri içerisinde yer alan kablolu, kablosuz ve kürsü mikrofon modelleri ile ses kayıtları alınabilir, seminer ve toplantılar gibi istenilen herhangi bir alanda bu ürünler rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Televizyon için ses sistemlerinin bağlantısınu oldukça kolay bir şekilde sağlayabilir, TV aksesuar modelleri ile güvenli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz.
 • En İyi Televizyon ve Ses Sistemleri Hangileridir?

  • Ses sistemleri ve televizyon aksesuarları seçiminde en iyi ürünler kullanıcı ihtiyaçları baz alınarak bulunmaktadır. Bu nedenle ihtiyaçlar ve ürün seçenekleri karşılaştırılır. Sonucunda bu ihtiyaçlara en iyi cevap veren ürünler tercih edilir. Mobays ve Valx marka TV aksesuarlarının yanı sıra Alfon ses sistemi ürünleri, kullanıcılar tarafından geçerli not almıştır. Yüksek kalitede ve oldukça kullanışlı olan tasarımları, en çok tercih edilen markalar olmalarında önemli rol oynamıştır. Çeşitli ölçülerde üretilmiş olan Mobays TV ekran koruyucuları ile televizyonunuzun herhangi bir darbe karşısında zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Üstelik bunu görüntü kalitenizden hiçbir şey kaybetmeden yapabilirsiniz. Valx TV askı aparatları ile Tv’nizi güvenle duvara ya da tavana monte ederek keyfini çıkarabilirsiniz. Alfon ses sistemi ürünleri ile mükemmel kalitede ses çıkışları sağlanabilir, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu ürünlere Elektromarketim.com ‘u tıklayarak ulaşabilir, en ucuz fiyat listelerimiz ile ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.