Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
 • Telsiz Çeşitleri ve Fiyatları

  • Telsizler, haberleşmede kullanılan bir iletişim aracıdır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu ürünler, kablosuz olması ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birçok marka farklı özelliklere sahip olan telsiz üretmiştir. Tip ve özellikleri bakımından pek çok telsiz çeşidi bulunmaktadır. El telsizleri, araç telsizleri, lisanslı ve lisanssız telsizler, PMR, VHF, marin telsizler, bas konuş telsizler, çaycı telsizleri, uzun mesafeli telsizler, dijital ve analog telsizler bunlardan bazılarıdır. Çeşitli tasarımlarda üretilen telsizler ile pek çok alanda kullanım sağlanabilmektedir. Amatör ya da profesyonel telsizler arasından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli telsiz fiyatları için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, telsiz çeşitlerini inceleyerek istediğiniz ürünleri en ucuz fiyat fırsatlarından faydalanarak güvenle satın alabilirsiniz.
 • Telsiz Modelleri Nelerdir?

  • Telsizler, belirli frekans aralıklarında haberleşme imkanı sunan kablosuz cihazlardır. Aynı frekans üzerindeki kişiler ile iletişim kurulabilir. Tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre pek çok telsiz modeli üretilmiştir. Hem profesyonel hem de amatör kullanımlara uygun olarak üretilmiş olan bu ürünler sayesinde haberleşmek oldukça rahattır. Çay ocaklarında kullanılan çaycı telsizleri, doğada kullanılan avcı telsizleri, araç telsizleri ve daha pek çok kullanım alanına uygun telsiz modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında bas konuş özellikte olan telsizler, dijital ve analog telsizler, marin, PMR, VHF, Lisanslı, lisanssız gibi farklı tip ve özelliklerde olan telsiz modeli vardır. Uzun mesafe kullanımında rahatlıkla tercih edebileceğiniz uzun mesafe telsizler oldukça güvenilirdir. Genel itibari ile kullanıcı konforunu ön plana alan bu telsizler ile rahat ve kolay kullanımlar sağlamak mümkündür. Genellikle küçük yapıda olmaları ile ergonomik cihazlardır.
 • Telsiz Nasıl Çalışır?

  • Telsizlerin çalışma prensibi oldukça basittir. Kablosuz haberleşme aracı olan telsizler genel olarak bir antene sahiptirler. Bu antenler iletişim kurulmasını kolaylaştıran araçlardır. Model ve özellikleri bakımından farklılık gösteren telsizler belirli frekans aralığında çalışabilmektedir. Bu aralık telsizden telsize değişebilmektedir. İletişim kurulacak olan telsizlerin aynı frekansta bulunması gerekmektedir. İstasyonlar arası iletişim esnasında bir istasyon konuşurken yani gönderme yaparken diğer istasyon dinler. Telsizler ile haberleşme bu şekilde sağlanır.
 • Telsiz Nasıl Kullanılır?

  • Haberleşme için kullanılan telsizler iletişim araçlarıdır. Kablosuz olmaları ve ergonomik tasarımları ile kullanıcıya rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Telsizlerde iki tarafın da aynı anda konuşması mümkün değildir. Konuşmanın sonunda bunu bildiren bir gönderimin yapılması gerekir. Geniş kullanım alanına sahip olan telsizlerde aynı frekansta bulunan istasyonlardan biri gönderim yaparken diğer istasyon dinleme modunda olmalıdır. Yani taraflar sırayla konuşmalıdır. Haberleşme menzili, kullanım sağladığınız telsiz modelinin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Telsiz kullanımında verilen mesajların açık ve anlaşılabilir olması gerekir. Net ifadeler kullanılmalı, kısa ve öz bir şekilde karşı tarafın anlayacağı şekilde konuşulmalıdır.
 • En İyi Telsiz Hangisidir?

  • Telsizler geniş kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler. Piyasada birçok markanın üretmiş olduğu farklı kullanım alanlarına uygun telsiz çeşitleri mevcuttur. Bu telsizler özellikleri ve tasarımları bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır. Bunca çeşit arasından en iyi telsiz budur demek pek doğru olmayabilir. Çünkü kullanım alanlarına, ürün özelliklerine ve kullanıcı beklentilerine göre en iyi telsiz modeli değişebilmektedir. Elektromarketim.com ‘u tıklayarak en kaliteli telsiz modelleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri inceleyebilir, sizin için en iyi telsiz modelini güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.