Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
 • Üç Fazlı Akım Trafosu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanlarına göre birçok elektrik sisteminde kullanılan ürünlerden biridir. Elektrik sistemlerinde kullanılan akım trafolar birçok farklı teknik özelliklerine sahip olan çeşitleri bulunmaktadır. Üç fazlı akım trafosu çeşitleri kullanılan alanlara göre güvenli şekilde üretilmişlerdir. Entes markasının üretmiş olduğu birçok farklı ürün seçeneği bulunmaktadır. Üç fazlı akım trafosu modelleri birçok alan içerisinde tercih edilen ürünlerdir. Kaliteli ürün seçeneklerine sahi olmaları ile kullanıcılara korumalı bir elektrik sistemi sağlamaktadır. Akım trafosu genel olarak devreden geçen akımını ölçmek için kullanılmakta olan bir ölçü transformatör modelidir. Yüksek akımların bulundukları alanlarda ölçü aletleri tarafından direkt olarak ölçülmesi, yüksek maliyetli olmasının yanında da kimi zaman oldukça da tehlikeli ve zordur. Bilindikleri üzere de elektrik akımı elektrik yük taşıyan parçacıkların bir noktadan diğerine verdiği hareketidir. Elektrik enerjisi genel olarak iletken kabloların içerisinde hareket eden elektronlar ile taşınmaktadır. Elektriğin taşınmasına anında akımın ölçülmesi de büyük bir önem taşımaktadır. Aynı zamanda bu aşamada devre akım trafosu girmektedir. Yüksek akım geçen elektrik devrelerinde kullanılan bu ürünlerden satın alarak çok daha güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları ile hem güvenli hem de rahat bir çalışma sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden tüm akım trafosu çeşitlerini görebilir, en ucuz üç fazlı akım trafosu fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Yüksek performanslı çalışma şekilleri ile sizlere rahatlık sunacak olan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden en kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan ürünler olmaları ile sizlere rahatlık sunacaklardır.
 • Üç Fazlı Akım Trafosu Nedir?

  • Akım trafosu genel olarak devreden geçen akımı ölçmek adına üretilmiş olan ölçü transformatörlerinden biridir. Yüksek akım olan alanlarda ölçü aletleri tarafından ölçülmesi direkt olarak kolay değildir. Bu sebeple de geçen akımın ölçülebilmesi için belirli bir değere indirgenmesi gerekmektedir. Devreye de seri olarak bağlanan akım trafosu çeşitleri primer devreden geçen akımın meydana getirmiş olduğu manyetik alanı küçülterek sekonder denilen ikinci devreye aktarmaktadır. Sekonder devre içerisinde ise meydana gelen döngüsel akım ile sekonder sargıya paralel bir şekilde bağlanan ölçü aletleri primer devre üzerinden geçen akımı ölçer. Bu işlemi yapan alete de akım trafosu denir. Genel olarak Entes markasının üretmiş olduğu bu kaliteli ürün çeşitleri kullanıcılara en iyi seçenekleri sunmaktadır. Üç fazlı olan akım trafosu modelleri gibi çeşitleri olması ile her elektrik devresine uygun olacak ürünler üretilmiştir. Bu şekilde kullanım sağlayabileceğiniz elektrik devresinin ihtiyacına bağlı olarak akım trafosu çeşitleri içerisinden seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz üç fazlı akım trafosu fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilir, yüksek performanslı kullanımları ile de rahatlık sağlayabilirsiniz.
 • Üç Fazlı Akım Trafosu Nerelerde Kullanılır?

  • Genel olarak kullanım alanları elektrik sistemleri içerisinde yer almaktadır. Elektrik sistemleri içerisinde yer alan elektrik devrelerinde yüksek akımı ölçebilmek amacı ile üretilmişlerdir. Her elektrik devresi için uygun olacak özelliklere sahip akım trafosu çeşitleri bulunur. Kullanımım alanları genel olarak ölçüm amacı ile belirlenmektedir. Akım trafosu kullanılmadığından yüksek akım değerlerini ölçmek için çok büyük boyutlarda ölçü aletleri kullanılması gerekmektedir. Daha büyük boyutlu koruma rölelerinin imal edilmesi gibi durumlar oluşur. Bu hem yüksek bir maliyet hem de son derece zor bir seçim olacaktır. Bu sebeple sizler için hem ekonomik hem de çözüm sunan akım trafoları bulunur. Korumalı ölçü aletleri olmaları ile elektrik devreleri içerisinde sizlere rahatlık sunacaklardır. Elektromarketim.com ‘da tüm üç fazlı akım trafosu çeşitleri ve fiyatları bulunmaktadır. En ucuz fiyat seçenekleri ve güvenli ödeme yöntemleri ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Üç Fazlı Akım Trafosu Hangisidir?

  • Akım trafosu çeşitleri içerisinde birçok farklı ürün modeli yer almaktadır. Üç fazlı akım trafosu da bunlardan biridir. Genel olarak teknik özellikleri bakımından farklılıklara sahip olan çeşitleri vardır. Bu sebeple en iyisi budur demek çok doğru bir söylem olmayacaktır. Bunun yerine kullanım alanlarına göre üç fazlı akım trafosu çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Böylelikle hem kullanım sağlayacağınız elektrik devresinin ihtiyacına göre ürünü seçersiniz. En iyi üç fazla akım trafosu kullanımını da bu şekilde kolayca sağlayabilirsiniz. Genel olarak Entes markasının kaliteli üç fazlı akım trafosu modelleri ile en iyi kullanımı görebilirsiniz. Yüksek performanslı çalışma şekilleri sayesinde güvenli bir elektrik sistemi oluşturabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu ürünler için sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli. En ucuz üç fazlı akım trafosu fiyatları ve güvenli ödeme yöntemleri ile kolayca satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede içerisinde sahip olabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızı da takip ederek ekonomik ve güvenli bir alışverişin tadını elektromarketim.com ‘da çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.