Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Vana Çeşitleri ve Fiyatları

  • Akıllı ev sistemleri içerisinde pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Vanalar da bu ürünlerden biridir. Vanalar ile akıllı ev sisteminizi tamamlayarak güvenli ve rahat kullanımlar sağlayabilirsiniz. Piyasada farklı özelliklere sahip olan birçok vana çeşidi bulunur. Küresel vana kontrol cihazları, elektrikli gaz vanaları ve elektrikli su vanaları bu ürünler içerisinde yer alır. Kullanımlarına göre birbirlerinden ayrılan vanalar eviniz içerisinde yaşanabilecek tehlikeli durumları fark eder ve sizi uyarır. Kullanıcı güvenliğini ön plana çıkaran vana çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilir, yüksek kaliteli Audio ürünlerini en uygun fiyatlar ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Vana Ne İşe Yarar?

  • Vanalar, akıllı ev otomasyon sistemlerinin tamamlayıcı ürünleridir. Gaz, elektrik ya da su tesisatınızda meydana gelen sorunların kontrol altında tutulmasını ve olası tehlikelerin önüne geçilmesini sağlar. Ayrıca uzaktan da kontrol edilebilmesi sayesinde dilediğiniz zaman cep telefonlarınız ya da şubeler üzerinden su, gaz ve elektriği kesebilirsiniz. Kullanıcı konforu ve güvenliğini sağlayacak şekilde tasarlanan vanalar ile kendi akıllı ev sisteminizi oluşturabilirsiniz.
 • Vana Çeşitleri Nelerdir?

  • Akıllı ev otomasyonunda kullanılmak üzere tasarlanmış olan vanalar, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Yaşamınızı kolaylaştıran özellikleri sayesinde konforlu ve güvenli akıllı ev sisteminizi bu ürünler ile oluşturabilirsiniz. Vanalar kullanımlarına ve özelliklerine göre birbirlerinden ayrılırlar. Elektrikli gaz vanaları, elektrikli su vanaları ve küresel vana kontrol cihazları vana çeşitleri arasında yer alır. Elektrikli gaz vanaları gaz kaçağı gibi durumlarda, elektrikli su vanaları ve küresel vana kontrol cihazları ise su kaçağı ve sızıntıları gibi durumlarda otomatik olarak kesinti sağlayarak olası tehlikelerin önüne geçilmesini sağlamaktadır. Bu ürünleri birlikte kullanarak yüksek güvenlik sağlayabilirsiniz.
 • Vana Nasıl Kullanılır?

  • Vanalar akıllı otomasyon sistemleri ile kullanılan ürünlerdir. Tesisat sistemlerine monte edilerek kullanım sağlanmaktadır. Küresel vana kontrol cihazları, yaşam alanınız içerisinde su kaçağı gibi durumlarda otomatik olarak suyun kesilmesini sağlayan cihazlardır. Alyan anahtarı ile kullanılan küresel vanaların üzerine monte edilebilmektedir. Otomasyon beyni iki adet kablo yardımı ile vana klemenslerine bağlanır ve harici adaptör üzerinden çalışma gerilimlerini alırlar. Elektrikli gaz vanaları, gaz kaçağı durumlarında otomatik olarak gaz kesintisi sağlayarak önlem alır. Montaj işlemi daire ile gaz saati arasına yapılmalıdır. 4x1 ölçülerinde olan bir kablo yardımıyla otomasyon beyni vana klemenslerine bağlanır, çalışma gerilimini otomasyon güç kaynağına yapılan bağlantı ile sağlar. Elektrikli su vanaları ise su kaçağı ve sızıntısı gibi durumlarda otomatik olarak suyun kesilmesini sağlayan ve su baskınlarının önüne geçilmesini sağlayan cihazlardır. Daire ve su saati arasına monte edilerek kullanılmaktadır. 4x1 ölçülerinde bir adet kablo yardımı ile otomasyon beyni klemenslere bağlanır. Otomasyon güç kaynağına bağlanarak çalışma gerilimi sağlanır. Kontrolleri cep telefonları üzerinden ve şubeler üzerinden sağlanabileceği gibi olası tehlike durumlarında da otomatik olarak kesinti sağlarlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.