Marka : Mean Well |Ürün Kodu : XLG-150-H-A
☆☆☆☆☆
0 Yorum | Yorum Yap
Mean Well XLG-150-H-A 56V DC 4.17A Dahili PFCli Tek Çıkışlı Led Sürücü
%39
İNDİRİM
KargoEn geç 19.05.2026 15:00 da kargoya verilecektir.
HAVALE & EFT
%2 İNDİRİM
ÜCRETSİZ KARGO
   ÖZEL TEKLİF
Adet
Sepete Ekle
Hemen Al
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0 Yorum)
    ☆☆☆☆☆
  • Soru Sor
  • Mean Well Led Trafoları
    Teknik Özellikler
    Güç
    150 W
    Gerilim
    56 V