sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Akülü Freze Çeşitleri ve Fiyatları

  • Endüstriyel imalatlar için tasarlanmış olan kaliteli freze makineleri birçok farklı çeşide sahiptir. Çalışma prensipleri bakımından freze makineleri kendi ekseni çevresinde dönerek bir kesici takım vasıtası ile iş parçası üzerinde şekillendirme işlemini yapmaktadır. İş parçası üzerinde talaş kaldırarak şekillendirme işlemlerini sağlamaktadır. Kullanımları farklı olan modelleri bulunmaktadır. Çeşitleri ile kullanım şekli ve alanlarında değişiklikler bulunabilmektedir. Freze ucu seti kaliteli yapıları ile kullanılarak frezeleme yapılabilmektedir. Kullanımı kolay olacak şekilde üretilmiş olan bu ürünler ile oldukça kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Akülü Freze Nedir?

  • Genel olarak iş parçaları üzerinde işlem yapabilmek için tasarlanmış olan endüstriyel ürünlerden biridir. El aletleri arasında da yer alan bu modeller oldukça kullanışlıdır. Akülü olması ile çok daha rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Parçaları içerisinde farklı freze uç çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sayede birçok malzeme üzerinde kullanımları sağlanabilmektedir. Parçaları değişen modelleri ile oldukça rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Freze motoru akülü olması ile rahat bir kullanım sunmaktadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile büyük rahatlık sunarlar. Kanal açma gibi işlemleri de belirli modellerde yapılabilmektedir. Ahşap işleme işlemlerinde oldukça işe yarayan akülü freze modellerine elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatları ile ulaşabilirsiniz.
 • Akülü Freze Nasıl Çalışır?

  • Kesme hareketi takımın kendi çevresinde dönerek sağlaması ile oluşmaktadır. Kullanışlı seçenekler arasında yer alan bu ürünler ile frezleme takımı kullanımı sağlanmaktadır. Kendi çevresinde dönmesi sayesinde çalışmakta olup, rahat kullanımı ile sorunsuz bir çalışma deneyimi sağlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile de rahatlık sunarlar. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanları bulunmaktadır. Uzun ömürlü olan akülü freze makinesi çeşitlerini en kolay ve en ucuz fiyatlar ile elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En ucuz fiyat listesi ile en kaliteli ürün seçeneklerimiz arasından seçiminizi yaparak kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Freze ve Torna Arasındaki Fark Nedir?

  • En temel farkları çalışan iş parçasının dönüp dönmemesidir. Birinde iş parçası döner diğerinde ise dönmemektedir. Tornalama işleminde bunu görebilirsiniz. Ama frezleme çalışmalarında bu durumun tam tersi yaşanmaktadır. Bu sebeple en büyük farkları budur diyebiliriz. Aslında iki makine de ayrı amaçlar için tasarlanmıştır. Yaptıkları işlemler benzer görünse de kullanımları ve çalışmaları farklıdır. Farklı aparatlar ile kullanımları sağlanmaktadır. Torna aparatları ve freze aparatları birbirlerinden ayrılırlar.
 • En İyi Freze Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından en iyisi budur demek çok doğru olamayabilir. Bunun sebebi ise genel olarak tüm çeşitler arasında bulunan farklılıklardır. Kullanımları açısından teknik özelliklerinden değişiklikler bulunmaktadır. Kullanılacak alan için birçok farklı özelliğe sahip ürün seçmek gerekmektedir. Teknik özellik olarak aralarında bulunan farklılıklardan dolayı marka bazında en iyisi budur demek daha doğru olacaktır. Seçim aşamasında kullanım sağlayacağınız iş parçalarına göre teknik özelliklerinde seçim yaparsanız eğer en iyisi frezeye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli markalar arasından seçim yaptığınızda da oldukça rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.