Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 159 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Banyo Ürünleri

  • Evlerimizde hijyenik ve toplu olmasını istediğimiz alanlar arasında banyolar yer almaktadır. Banyo aksesuarları içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Banyolarınızı istediğiniz şekilde kullanıp, daha hijyenik bir ortam sağlamanıza yardımcı olacaklar. Genel yapıları bakımından banyo ürünleri içerisinde birçok farklı çeşit vardır. Banyo aksesuarları içerisinde sabunluk, havluluk, banyo rafı gibi birçok ürün bulunur. Hepsi kullanımları bakımından uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar. Bunun dışında batarya ve musluk modelleri vardır. Su çıkışlarını sağlayabilmek amacıyla banyo musluğu ve banyo bataryası kullanmanız gerekmektedir. Duş setleri içerisinde de farklı birçok ürün bulunmaktadır. Ayrı olarak duş spirali ve duş başlığı vardır. Set halinde isteyenler için sürgülü duş seti ya da tepe duş seti bulunmaktadır. Aynı zamanda hidromasaj duş seti ve ankastre duş seti modelleri vardır. Bunlar kullanımları bakımından oldukça ilgi gören ürünlerdir. Banyo havalandırması için de birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Menfez ya da banyo aspiratörü gibi ürünler ile kolayca içeride oluşan kötü koku ve nemden kurtulmanızı sağlarlar. Özellikle pencere olmayan banyolar için oldukça gerekli ürünlerdir. Yaşlı ve bedensel engelliler için banyo ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler genel olarak destek amaçlı kullanılır. Yürüme ve tutunma için banyoların belirli alanlarına monte edilmektedir. Tüm Deppot, Duxxa ve CMS markasına ait banyo ürünleri elektromarketim.com ‘da en uygun fiyatlarla. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak en ucuz fiyat seçeneği ile sahip olun.
 • Banyo Aksesuarları Nelerdir?

  • Genel olarak birçok farklı banyo ürünü bulunmaktadır. Banyo aksesuarları içerisinde de farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Örnek olarak banyo aksesuar seti gibi ürünler içerisinde ihtiyaç duyulan şeyleri barındırmaktadır. Set halinde olması ile daha ekonomik bir alışveriş sağlar. Banyo askısı modelleri de farklı çeşitlere sahiptir. Sadece banyo değil ihtiyaç duyulan birçok alan içerisinde kullanılabilirler. Yapışkanlı banyo askısı ve duvara monte banyo askısı modelleri bulunmaktadır. Kullanım sağlayacağınız alana göre seçebilirsiniz. Banyo aynası modelleri dekoratif olması açısından banyoya derinlik katarlar. Oldukça kullanışlı ürün modelleri bulunur. Ledli makyaj aynası gibi çeşitleri ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Banyo köşe rafı modelleri de hem duş içerisinde hem de lavabo yanında kullanılabilmektedir. Çeşitleri arasında 2’li banyo köşe rafı ya da 3’lü banyo köşe rafı bulunmaktadır. Banyo süngerlik modelleri ise duş içerisinde lif ya da kese gibi malzemelerini koymak için idealdir. Banyo çöp kovası çeşitleri de steril bir kullanım için farklı çeşitlere sahiptir. Kapaklı ya da oynar kapaklı çöp kovası modellerine göz atabilirsiniz. Diş fırçalığı modelleri ise oldukça kullanışlıdır. İster duvara monte edebilir, isterseniz de silikon ile yapıştırabilirsiniz. Etajer modelleri ise kullanımları bakımından banyo aynası altında yer alır. Banyo malzemeleri için bir raf olarak kullanabilirsiniz. Havlu dispanseri ve havluluk modelleri de oldukça kullanışlıdır. Hem kağıt havluluk için kullanabilir hem de normal havlularınızı koyabilirsiniz. Klozet fırçası modelleri de birçok çeşide sahiptir. Ayaklı klozet fırçası modelleri arasında tuvalet kağıtlığı ile beraber kullanımları da bulunur. İkisi de aynı yerde olması ile set halinde rahatça kullanabilirler. Sabunluk modellerinde hem katı sabunluk hem de sıvı sabunluk çeşitleri yer almaktadır. Tuvalet kağıtlıkları içerisinde de kapaklı ya da kapasız ürünler bulunur. Aynı zamanda yedek tuvalet kağıtlığı gibi çeşitlere de sahiptir. Tüm bu banyo aksesuarı ürünleri ile tüm banyonuzu kolayca yenileyin. En uygun fiyat seçenekleri ile elektromarketim.com ‘dan bu ürünlere ulaşabilir, kolayca satın alabilirsiniz.
 • Batarya ve Musluklar Nerelerde Kullanılır?

  • Banyo içerisinde kullanımı en gerekli olan şey banyo musluğu ya da banyo bataryası modelidir. Genel anlamda su çıkışını sağlaması için musluk ya da batarya kullanımı zorunludur. Banyo bataryası çeşitleri içerisinde birçok ürün bulunmaktadır. Hepsine kolayca ulaşabilirsiniz. Evye bataryası gibi modellerde bulunmaktadır. Kullanım alanları bakımından sadece banyo içerisinde değil su kullanımı sağlanan her yerde görebiliriz. Mutfak bataryası ya da taharet musluğu gibi çeşitleri de vardır. Hepsi kullanım alanına göre seçilmiş ürünlerdir. Aynı zamanda lavabo bataryası ve çamaşır makinesi musluğu gibi ürünleri de görebilirsiniz. Her alana uygun batarya ve musluk bulabilirsiniz. Banyo lavabo bataryası modelleri için en uygun fiyat seçenekleri elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Kampanya ve fırsatlarımızdan yararlananrak tüm banyo bataryası modellerine ulaşabilirsiniz.
 • Duş Seti Modelleri ve Fiyatları

  • Banyo dekorasyon içerisinde sadece aksesuarlar değil duş seti ya da banyo bataryası gibi ürünler de yer almaktadır. Duş seti için farklı özelliklere sahip birçok ürün bulunur. Duş seti dışında ayrı olarak duş spirali ve duş başlığı da bulunur. Hepsi kaliteli ürünler olup, uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Duş seti modelleri içerisinde ankastre duş seti ve dikey hidromasaj duş seti gibi ürünler de bulunmaktadır. Bunlar en iyi kullanımı sunan duş seti modelleridir. Aynı zamanda sürgülü duş seti ve tepe duş seti gibi ürünler de vardır. Tüm bu ürünler ile rahatça duş alabilirsiniz. Su çıkışlarında ayarlama yapılan modelleri ile sizlere konforlu kullanım sunacaklardır.
 • Tesisat Malzemeleri ve Kullanım Alanları

  • Banyo içerisinde yenileme ya da banyo yapımında gerekli olan ürünler vardır. Özellikle tesisat işlemleri oldukça önemlidir. Banyo tesisatının giderleri çok iyi olması gerekmektedir. Su birikintisi olmaması için duş içine ya da banyo içerisinde bazı giderler konmaktadır. Bunlara da yer süzgeci adı verilmektedir. Sadece banyoda değil balkon gibi alanlarda da karşımıza çıkarlar. Bunlar suyun birikmesine engel olarak çıkışını sağlarlar. Yer süzgeci modelleri içerisinde duş kanalı da bulunmaktadır. Duş içerisinde zemine monte edilmesi gerekmektedir. Akan suyun giderlere ulaşması için bu tür duş kanalı zorunludur. Tüm bu tesisat malzemeleri için en uygun fiyat seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyat seçenekleri, güvenli ödeme ve hızlı kargo ile sahip olabilirsiniz.
 • Yaşlı ve Bedensel Engelliler için Banyo Ürünleri ve Kullanım Alanları

  • Genel olarak engelli banyo aparatları birçok alanda kullanılmaktadır. Hem engelli hem de yaşlılar için kullanılması gerekli ürünlerdir. Umumi tuvaletlerde bir tane olması gereken bir tuvalettir. bunun dışında hastane ve otellerde de kullanılmaktadır. Genel olarak insanlara destek sağlaması amacı ile tercih edilir. daha kolay hareket edebilmeleri için engelli banyo aparatları tercih edilmektedir. Bu şekilde oturup kalkma için insanlara kolaylık sağlanır. Metal tasarımları ile paslanma yapmadan uzun ömürlü kullanım sunarlar. Süngerlikli küvet tutamağı modelleri de bulunmaktadır. Hepsini elektromarketim.com üzerinden kolayca görebilirsiniz.
 • Ani Su Isıtıcı Modelleri ve Kullanım Alanları

  • Genel yapıları ile ani su ısıtıcı modelleri ısıtma sistemlerinde kullanılması için tasarlanmıştır. Suyu kolay bir şekilde ısıtmanızı sağlar. Doğalgaz olmayan alanlarda bu tür ani su ısıtıcı modellerini kullanabilirsiniz. Üstün performans kaliteleri ile sizlere rahatlık sunacaklardır. Genel yapıları ile oldukça kullanışlıdırlar. Hemen elektromarketim.com ‘a gelin en uygun fiyat seçenekleri ile tüm banyo ürünlerine sahip olun. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
 • Banyoda İhtiyacınız Olan Her Şey!

  • Banyo kategorisinde yer alan tüm bu ürünler ile bir banyo yapabilir ya da yenileyebilirsiniz. Her ihtiyacınız için banyo ürünleri bulunmaktadır. Hepsi kullanımları bakımından oldukça kaliteli ürünlerdir. Tüm ihtiyacınıza uygun olan ürün modelleri için elektromarketim.com ‘a gelebilirsiniz. Batarya ve musluk modelleri ile su çıkışlarını rahatça sağlayabilirsiniz. Duş seti çeşitleri içerisinde yer alan kaliteli ürünler ile konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Yaşlı ve bedensel engelli ürün grupları ile destek sağlayabilirsiniz. Hem umumi hem de otel gibi alanların tuvalet ve banyolarında kullanabilirsiniz. Tesisat malzemeleri ile olmazsa olmazlar arasındadır. Su giderleri için duş kanalı ve yer süzgeci modellerine bakabilirsiniz. Ani su ısıtıcı modelleri ile kolayca su ısıtma işlemini yapabilirsiniz. Son olarak banyo aksesuarları ve banyo aplikleri ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de banyo dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Banyo dekorasyonu için birçok farklı banyo aksesuarı ve banyo apliği modellerine ulaşabilirsiniz. Tüm bu ürünleri en ucuz fiyatlar alabilir, ekonomik bir şekilde banyonuzu yenileyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.