Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Çelik Kroşe Nedir?

  • Kroşeler, kablo bağlantı ürünleri içerisinde yer alan hem bina içi hem de bina dışı elektrik tesisatlarında kullanılan ürünlerdir. Duvar üzerinde kablo ya da boruların yürütülmesi, sıva üstü monte edilmesi işlemlerinde oluşabilecek dağınıklığı önleyen kroşeler, kullanıcıya güvenli ve düzenli bir ortam sunar. Kroşe çeşitleri plastik, çelik, sac, bakır ve galvanizli sac gibi malzemelerden üretilir. Bu ürünlerin boyutları, tasarımları ve üretildikleri malzemeler, kullanım alanlarının belirlenmesindeki en büyük etkendir. Plastik çivili kroşe, vidalı kroşe, yapışkan kroşe, ray, antigron ve tandır kroşe olmak üzere çeşitlere ayrılan bu ürünler, yapıları bakımından kablo tutucudan ve montaj işlemi için vida ya da çivinin bağlandığı montaj kısımdan oluşur.
  • Kablo kroşe çeşitlerinden biri olan çelik kroşe modelleri, çelik ya da galvaniz sac gibi malzemelerden imal edilen ürünlerdir. Yüksek mekanik dirence sahip olup, çelik C profil kroşe, çelik çivili kroşe, semerli, tek kulak ve çift kulak çelik kroşe şeklinde kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Boyutları ve tipleri bakımından farklılık gösteren bu ürünlerin hepsi temelde aynı işlevi yerine getirir.
 • Çelik Kroşe Nasıl Kullanılır?

  • Kablo kroşe çeşitleri, elektrik bağlantılarını güvenli hale getiren ürünlerdir. Duvar üzerinden geçen kablo ya da boruların dağılıp karışıklık oluşturmasını ve zarar görmesini engellemenin yanı sıra insan ve hayvanları buradan uzak tutarak güvenliğin sağlanması amacıyla da tercih edilir. Kullanıcıya birçok alternatif ile sunulan kablo kroşesi modelleri, tüm iç ve dış bina tesisatlarında kullanılabilir. Telefon ve internet tesisatlarında, uydu anteni bağlantılarında, borularda ve daha pek çok alanda güvenli bir düzenleyici olarak bu ürün modelleri tercih edilebilir. Kullanımında önemli olan şey tesisata uygun tipe ve teknik özelliklere sahip olmasıdır.
 • Çelik Kroşe Nasıl Takılır?

  • Elektrik tesisatlarında kullanılan çelik kroşeler, farklı tiplerde üretilmiş olsalar da yapıları bakımından hepsi tutucu ve bağlantı kısmından oluşur. Tutucu kısmına kablo ya da borular yerleştirildikten sonra montaj işleminin gerçekleştirileceği alandan çivi ya da vidalar ile sabitlenerek takılabilir. Böylece kablo ve boruların dağılmasını engelleyerek hem düzeni sağlar hem de güvenli kullanım olanağı sunar.
 • En İyi Çelik Kroşe Hangisidir?

  • Çelik kroşeler, kablo bağlantı ürünlerinden biridir ve elektrik tesisatlarında kullanımı oldukça önemlidir. Bu ürünler farklı tip ve özelliklerde üretilmiş olmalarına karşın, tesisat içerisindeki kullanım amaçları aynıdır. En iyi çelik kroşe çeşitlerini Reksan markasında bulabilirsiniz. Kablo ya da boru kalınlığına ve kullanım alanınıza uygun özelliklerde tercih edeceğiniz çelik kroşe modelleri ile en iyi kullanımı elde edebilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden tüm kroşe çeşitlerine erişebilir, en uygun fiyat avantajları ile alışverişlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.