Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Demir Kesme Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kesim makineleri arasında yer alan demir kesme makineleri, özellikle inşaat alanlarında en çok tercih edilen kesim makinelerinden biridir. Demir kesme makinelerinin kesme kapasitelerine, sahip oldukları tasarımlarına, kullanım alanlarına ve teknik özelliklerine göre üretilmiş birçok farklı çeşidi vardır. Büyük demir kesme makineleri ile daha kalın demirler ile çalışabilirken, matkap tasarımına benzeyen daha küçük yapıda olan demir kesme makinesi çeşitleri ile kapasitelerine uygun olan daha ince demir iş parçaları üzerinde kullanım sağlanabilir. Büyük demir kesme makinelerinin daha kolay taşınabilmesi için tekerlekli modelleri de üretilmiştir. Bu sayede ağır kesim makineleri de kolay taşınabilir ve rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca sulu demir kesim makinesi modelleri ile temiz kesimler sağlanabilmektedir. Demir kesim makinalarının fiyatlarının belirlenmesinde ölçüleri ve kesme kapasiteleri önemli rol oynar. Demir kesme makinesi çeşitleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz fiyatlarla ihtiyacınıza en uygun ürünleri satın alabilirsiniz.
 • Demir Kesme Makinesi Nedir?

  • Demir kesme makineleri; farklı boyutlardaki ve kalınlıktaki demirlerin kesilmesi, bükülmesi ya da demirlere şekil verilmesi işlerinde kullanılan makinelerdir. Bu ürünler ile istenilen boyutta ve şekilde demirler üzerinde yapılacak işlemler kolaylaştırılmıştır. Genellikle inşaat işlerinde kullanımı tercih edilen bu makineler, sağlam ve dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanım imkanı sunarlar. Bakımları kolaydır ve kullanıcıları tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Demir kesme makinelerinin tekerlekli olan modelleri kolay hareket ettirilebilir olmaları sayesinde özellikle inşaat alanlarında, inşaat demiri kesme işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Elde taşınabilen küçük demir kesme makinelerinin ise kesme kapasiteleri düşüktür ve günlük kullanıma uygundur.
 • Demir Kesme Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Demir kesme makinelerini kullanırken iş güvenliği talimatlarına uyulmalıdır. Çalışma esnasında koruyucu eldiven mutlaka kullanılmalıdır. Demir kesme makineleri kullanılacağı sektöre göre değişiklik gösterir. Bu nedenle kesilecek malzeme özelliklerine göre bir makine tercih edilmelidir. Yüksek ya da sabit güçte ayarlanabilir özellikte olan bu makinelerin kontrol paneli üzerinden torku, çalışma gücü ve devri ayarlanabilir. Ayaktan pedallı olan modellerinde iki el ile kullanım sağlanmalıdır. Elde taşınabilen demir kesme aletlerinin kontrolü de üzerinde bulunan tetik ile sağlanmaktadır.
 • En İyi Demir Kesme Makinesi Hangisidir?

  • Demir kesme makineleri tercihinde en önemli nokta, ürünün ihtiyaca uygun seçilmesidir. Sulu kesim, sac kesimi, inşaat demiri ya da ince demir kesimine uygun piyasada birçok kesim makinesi bulunmaktadır. Bunlar arasından kullanıcı ihtiyacına en çok karşılık veren modelin seçilmesi gerekir. Makita demir kesme aleti, elde taşınabilir özelikte olmasının yanı sıra akülü kullanım imkanı ile elektrik tesisatının olmadığı alanlarda da çalışma olanağı sunar. Hafif tasarımı ile kullanıcının yorulmadan çalışmasını sağlar. 560N.m kesim kuvveti ile 3-19 mm arasında kalınlığa sahip olan malzemelerin kesiminde büyük kolaylık sağlar. Demir kesme aleti çeşitlerine Elektromarketim.com web sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.