Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Diğer Pense Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım çeşitleri bakımından el aletleri içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Pense çeşitleri belirli iş parçaların el ile tutmanın zor ve imkansız olduğu yerlerde kullanımı sağlan ürünlerdir. Yapıları bakımından bükme, sıkma ve kesme işleri yapmak için kullanılan el aletlerinden biridir. Çalışma mantıkları bakımından makasa benzeyen kesme ürünlerdir. Sap kısımları avuç içi ile kavranan bir tasarıma sahiptir. Uygulama şekilleri açısından ise basınç miktarı kadar kavrama sağlanmaktadır. Çene üzerinde karşılıklı iki adet çentik bulunmaktadır. Çeneleri içerisinde bulunan bu tırtıklı alan ise parçaların kaymasını önlemektedir. Çentikleri sayesinde boru ve yuvarlak olan parçaların kavranması gibi işlemler de oldukça kolaydır. Aynı zamanda çenelerin dip kısmında makas bölümü bulunmaktadır. Bu sayede de kesme ve kablo sıyırma gibi işlemler ile yan keski modelleri kullanılabilmektedir. Her ev içerisinde mutlaka bulunan bir el aleti modelidir. Farklı ürün çeşitlerine sahip olan bu ürünler ile kaliteli kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Pense Çeşitleri Nelerdir?

  • Tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Genel yapıları ile oldukça kullanışlı ürün çeşitlerine sahiptirler. Kullanım alanları bakımından kullanışlı ürün seçeneklerine sahiptirler. Kaliteli ürün çeşitleri olması nedeni ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanır. Genel yapıları doğrultusunda pense çeşitleri tel ve çivi gibi malzemelerin rahat bir şekilde tutma, kesme ya da bükme gibi işlemeleri için üretilmiştir. Kullanım amaçlarına göre çeşitleri arasında ayrılan ürünler bulunmaktadır. Genel tasarımları bakımından oldukça kullanışlı ürün seçeneklerine sahip bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Çeşitleri arasında network pensesi, kablo bağı sıkma pensesi, keskili kuyumcu pensesi, kargaburun, uzun kargaburun, halojen ampul değişim pensesi, ördek ağız pense, kaynakçı pensesi, hortum kelepçe pensesi, döner kafalı delik açma pensi, camcı pensi, kırma pensesi, çelik bağı sıkma pensesi, cam kırma pensesi gibi ürünler yer almaktadır. Hepsi oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile kullanıcılar ada rahatlık sunmaktadır.
 • Pense Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan ürünler olmaları ile kullanıcılara pratiklik kazandırmaktadırlar. Pense çeşitleri nesneler üzerinde belirli işlemler yapabilmek için kullanılan ürünlerdir. Bu işlemler ise iş parçaların sıkılması, kıvrılması, tutulması, kesilmesi ve gerilmesi gibi çalışmalardır. Değişik tiplere sahip olan bu ürünler birçok işlem için uygun olan çeşitlere sahip araçlardır. Pense çeşitleri genel olarak çift taraflı kaldıraç mantığı ile çalıştığı sebebi ile sap kısmından sıkılması ile ağız kısmında oldukça fazla bir sıkma gücü meydana gelmektedir. Bu şekilde de parmaklar ile sıkılamayacak olan vida ya da somunlar sıkılabilmektedir. Aynı zamanda bükülemeyecek olan teller bükülebilir ve tutmanın zor olduğu zamanlarda kolay bir tutma işlemi sunar. Penselerin ağız kısımların da bulunan tırtıklı yapı ile nesnelerin kaymamasına neden olmaktadır. Alt ve üst çenesinde bulunan bıçakları ile küçük bir demir ya da kablo kesme makası olarak kullanımları sağlanabilmektedir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilir, dayanıklı ve sağlam yapıları ile de uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Pense çeşitleri için en uygun fiyat seçenekleri sizler için elektromarketim.com ‘da.
 • En İyi Pense Hangisidir?

  • Pense çeşitleri birçok alan içerisinde kullanıma uygun olan ürünler olup, kaliteli ürün seçeneklerine sahiptirler. Yapıları bakımından da oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile de birçok yerde tercih edilebilmektedir. Tasarımları bakımından kullanışlı ürün seçeneklerine sahip penseler bulunmaktadır. Pense çeşitleri oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile her alan uygun olan çeşitlere sahiptir. Bu sebeple seçim aşamasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm bu ürünler arasından seçiminizi yaparak en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Hem en ucuz pense fiyatları ile satın alabilir hem de en iyi kullanımı sağlayarak çalışmalarınızı yüksek performanslı bir şekilde yapabilirsiniz. Ekonomik ve keyifli bir alışveriş için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.