Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
 • Disk Zımpara Çeşitleri ve Fiyatları

  • Disk zımparalar, zımpara çeşitleri arasında yer alan ve diğer zımparalarda olduğu gibi pütürlü yüzeylerin temizlenmesi ve pürüzsüz, temiz bir görünüm kazanması için kullanılan ürünlerdir. Disk zımparaların dairesel tasarıma sahip olan yuvarlak zımparalar, elmas disk zımparalar, fiber disk zımparalar, flap disk zımparalar gibi çeşitleri bulunur. Bu ürünler birbirlerinden tasarımları, ölçüleri, kum sayıları ve formları gibi özellikleri ile ayrılırlar. Kullanım alanları sahip oldukları özelliklere göre değişiklik gösterir. Zımpara çeşitleri arasında ön plana çıkmış olan Makita markasına ait zımpara modellerini Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünlere ulaşabilir, ürün karşılaştırmaları yapabilir, sizler için en uygun ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünleri, en ucuz fiyat avantajlarından yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz.
 • Disk Zımpara Ne İşe Yarar?

  • Disk zımparalar, zımpara makinelerine takılarak ya da el ile kullanılarak yüzeylerin pürüzsüz ve temiz olmasını sağlarlar. Disk zımparalar sayesinde aşındırmalar hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Bunu yaparken iş malzemesine zarar vermez ve herhangi bir renk değişimine neden olmaz. Üzerinde çalıştığınız malzemenin yüzey kalitesi artar. Disk zımparalar ile çalışmak oldukça kolay ve rahattır. Kullanıcının fazla efor sarf etmeden çalışmasına olanak tanır. Yüksek performanslı ürünlerdir ve verimli kullanım imkanı sunar.
 • Disk Zımpara Nerelerde Kullanılır?

  • Disk zımparalar farklı pek çok çeşit ve özellikte üretilmiş ürünlerdir. Bundan dolayı geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Profesyonel kullanımlara uygun disk zımpara modellerinin yanı sıra amatör kullanıcılar için hobi kullanımlarına uygun modelleri de mevcuttur. Evlerde, iş yerlerinde, atölyelerde, imalathanelerde ve daha pek çok alanda yüzey pürüzsüzleştirme işleri için disk zımpara modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Disk zımparalar, sert ya da yumuşak ahşap malzemelerde kullanılabileceği gibi çeşitli kum yapıları sayesinde alaşımlı ya da alaşımsız çeliklerde, nikel, demir ve demir dışı pek çok iş malzemesinde kullanılabilmektedir. Uygulama yapacağınız malzemelere en uyumlu disk zımpara modellerini tercih ederek birçok işlemde disk zımparalardan yararlanabilirsiniz.
 • En İyi Disk Zımpara Hangisidir?

  • Disk zımparalar oldukça kullanışlı ürünler olup, piyasada birçok markanın üretmiş olduğu çeşitli modelleri bulunur. Bunlar arasından doğru seçimi yapmak ise kullanıcı için bir hayli zordur. Disk zımparanızın kaliteli ve sağlam bir yapıda olmasının yanı sıra kum sayısının ve yapısının hem iş malzemenize uygun olması hem de kaliteli bir ürün olması gerekir. Ancak bu şekilde yüksek performanslı kullanım sağlayabilirsiniz ve verimli sonuçlar ortaya koyabilirsiniz. Makita ve Proxxon markalarına ait disk zımpara modelleri piyasadaki en iyi disk zımparalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcı beğenisini kazanmış olan bu markaların üretmiş olduğu yüksek kaliteli disk zımparalar ile rahat ve temiz çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Elektromarketim.com ‘dan Makita disk zımparaları inceleyebilir, dilediğiniz ürünlere en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.