Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
 • Duş Seti Çeşitleri ve Fiyatları

  • Banyo için tasarlanmış olan birçok farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Duş içerisinde su kullanımını sağlamak amacı ile üretilmişlerdir. Bu ürünler dayanıklı yapıları ile uzun ömürlüdür. Sürekli kullanıma uygun olup, duş sistemleri için kullanımları sağlanır. Farklı tasarım ve özelliklere sahip çeşitleri arasında seçim yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Duş seti halinde alındığında daha ekonomik olmakla beraber, uyumlu olmaları ile de kullanış sunarlar. Modelleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Duş seti içerisinde hepsi farklı özelliklerde üretilebiliyor. Bu sebeple kullanım şeklinize bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Duş başlığı seti gibi ürünlerle de sadece duş başlığı değişimi yapabilirsiniz. Banyo duş seti içerisinde kullanımlarını sağlayabileceğiniz ürünlere bakabilirsiniz. Örnek olarak ankastre duş seti ya da tepe duş seti gibi ürünlerimize bakabilirsiniz. Tepe duş seti konforlu kullanım sunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım sunarlar. Tepe duş sistemi sevenler için oldukça kullanışlı olacaktır. Ankastre duş seti ise kullanımı bakımından oldukça kolaydır. Farklı özellikleri de içerisinde bulundurur. Aynı zamanda dikey hidromasaj duş seti de şık tasarımlaır ile oldukça ilgi çekicidir. Farklı özellikleri ile hem kullanışlı hem de dekoratiflerdir. Sadece set halinde olmayan ürünler de bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak duş başlığı çeşitlerini söyleyebiliriz. Duş bataryası için de ayrı olarak seçenekler bulunmaktadır. Genel olarak tüm duş bataryası seti gibi ürünleri görmek için ürünlere göz atabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz duş seti fiyatları ile satın alarak sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile mükemmel alışverişin tadını çıkarın.
 • Duş Seti Montajı Nasıl Yapılır?

  • Duş setleri genel olarak aynı tarzda montaj adımlarına sahiptir. Zorluk derecesi bakımından duş seti montajı oldukça kolay şekilde ilerlemektedir. Ek duş seti aparatları kullanılması gerekirse duş seti içerisinde olan paketlerden malzemeler çıkacaktır. Onları kullanarak rahatlıkla monte edebilirsiniz. Duş seti parçaları bakımından duş başlığı ve hortum gibi ürünlerden oluşmaktadır. Bunların montaj işlemleri de oldukça kolay gerçekleştirilebilir. Daha opsiyonlu duş setleri kullanımı sağlamak isteyenler için ise orta zorluk derecesinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Duş Seti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Öncelikle kaliteli duş seti markaları bularak dayanıklı ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Ürün kalitesine göre kullanım ömrü de uzun olacaktır. Elektromarketim.com üzerinden kaliteli banyo duş setleri bulabilirsiniz. Duş setleri fiyatları bakımından da oldukça uygundur. Duş seti tavsiyesi olarak sitemiz içerisinde bulunan tüm markaların kaliteli ürünlerine ulaşabilirsiniz. Kullanımı bakımından da duş seti tavsiye edilebilir kalitededir. Dayanıklı yapıları sayesinde de hem uzun ömürlü kullanım hem de rahat ve kolay kullanım sunmaktadır.
 • Mafsallı Duş Seti Ne Demek?

  • Mafsal kelime anlamı olarak bağlanmış olan iki parçanın hareket özelliklerini kaybetmeden her iki yöne de dönebilmelerini sağlayan yapıya denmektedir. Mafsallı duş seti modelleri için de bu örnek geçerlidir. Duş seti parçaları içerisinde bulunan ürünlerin hareket kısıtlaması bulunmamaktadır. Bu sayede daha rahat kullanım sağlanmaktadır.
 • Duş Setleri Nasıl Seçilir?

  • Seçim aşamasında banyo ve duş kısmına uyacak modeller seçmeniz gerekmektedir. Renk ve tasarım açısında da daha güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Farklı bir dekoratif duş seti parçaları alarak iyi bir görünüm sağlayabilirsiniz. Duş başlığı modelleri arasında yeşil el duş başlığı, kırmızı el duş başlığı, turuncu el duş başlığı gibi modeleri de bulunmaktadır. Bunların dışında krom duş başlığı seti modelleri de vardır. Kullanımları bakımından hepsi üstün kaliteli olup, kullanıcılara konforlu bir duş sunarlar. Seçim aşamasında da duş seti çeşitlerine bakarken su çıkışına dikkat edebilirsiniz. Daha yumuşak su çıkışları olan modelleri ile rahat kullanım ve konfor sağlayabilirsiniz. Renk seçenekleri dışında sürgülü duş seti ya da askılı duş seti gibi çeşitler de bulunmaktadır. Hem renk hem de tasarım özellikleri bakımından banyonuza göre olanı kolayca seçebilirsiniz. Görünümleri de oldukça dekoratif olmaları ile banyoya değer katacaklardır. Banyo duş setleri kategorimizde oldukça çeşitli ürünler bulunmakta olup, uygun fiyatlı olarak satılmaktadır. Duş seti markaları arasında karar vererek istediğiniz kalite ve tasarıma sahip olanı bularak satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.