Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
 • Iskarpela Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan ürünlerden biridir. İskarpela kelime anlamı bakımından tahta üzerinde sıvana deliği açmak için kullanılan kilit ve menteşe yerlerini oymak için tasarlanmışladır. Tasarımları bakımından keskin çelik uçlu olup, görüntüsü doğrultusunda tornavidayı andırmaktadır. Metal kalem, iğdemir ve oyma kalemi gibi isimlerle de bilinmektedir. Metal, taş ya da tahta üzerinde işlem yapmaya yarayan çelik araçlardan biridir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan iskarpela çeşitleri oldukça kullanışlı olup, dayanıklı ve sağlam yapıları ile de kullanıcılara uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadırlar. Sürekli kullanıma uygun olan ürün çeşitleri sayesinde birçok alan içerisinde iskarpela modellerini tercih edebilirsiniz. Iskarpela el işleme çalışmalarında özellikle karşımıza çok çıkmaktadır. Kullanımlarını sağlamak için tüm iskarpela çeşitlerimize elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz iskarpela fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • Iskarpela Nedir?

  • Yapıları bakımından birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan ürün modellerindendir. El işlemelerinde eskiden beri kullanımları süregelmektedir. Günümüzde de birçok iş alanı içerisinde bu ürünler kullanılabilmektedir. Kendine has olan birçok özelliği ve terimleri bulunmaktadır. Iskarpela ürünleri genel olarak bu konuda önemli bir malzeme çeşitleri arasında yer almaktadır. Özellikleri bakımından da marangozluk meslekleri için kullanımları sağlanmaktadır. Ağaç oyma gibi işlemlerde de kullanımları sağlanabilen ürünlerdir. Ağaç işleme ve marangozluk çalışmaların kullanımlarını yaygın bir şekilde görebilirsiniz. Özellikleri bakımından keskin uçlu olması ile oldukça kullanışlıdır. Oldukça keskin uçlu olması ile dikkatli kullanım gerekmektedir. Yapıları açısından da soğuk bileme işlemleri açısından yapılması gereken bir maddedir. Tahta üzerinde çalışmalar yapılacak desenlere göre birçok çeşide sahiptir. Kullanım alanları daha çok el işleme çalışmaları olan yerler olması ve spesifik olarak da marangozluk mesleği içerisinde kullanılmaktadır. Tüm bu özellikler ile söz konusu olan iskarpela ürünlerini dikkatli bir şekilde çalışmalarınız içerisinde kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden de tüm bu ürün çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz iskarpela fiyatları ile de bulabilirsiniz. Hem ekonomik hem de keyifli bir alışveriş imkanı için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Iskarpela Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından genelde ağaç işlemeciliği ve marangozluk çalışmalarında karşımıza çıkmaktadır. İskarpela çeşitleri birçok alanda kullanılabilir olmaları ile de oldukça kullanışlıdırlar. Kullanım şekilleri bakımından tahta zemin üzerinden istenilen şekli vermek için kullanılan bir üründür. Verilecek olan şekle göre birçok farklı çeşidini kullanabilirsiniz. Uç tipleri bakımından farklı ürün modelleri de bulunmaktadır. Genel yapıları düşünüldüğünde oldukça kullanışlı ürün seçeneklerine sahiptirler. Kullanımları genel olarak uzun ömürlü olan iskarpela çeşitleri zamanla ucunda körelmeler görülebilmektedir. Bu gibi durumlarda iskarpela ucu üzerinde bileme işlemi yapabilirsiniz. Kaliteli kullanımları ile birçok alanda tercih edebileceğiniz bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz. En ucuz iskarpela fiyatları ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Iskarpela Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürün modelleri bulunmaktadır. Kaliteli ürün yapıları ile oldukça kullanışlıdırlar. Iskarpela çeşitleri genel olarak seçim farklı uç tiplerinde ya da modellerde üretilmektedir. Standart bir tipte üretilmedikleri için kullanım alanlarına göre belirlenmektedirler. Bu sebeple de kullanım sağlanacak olan alana göre seçiminin yapılması gerekmektedir. Kullanım alanları bakımından birçok alan içerisinde de tercih edilen ürünlerdir. Seçim aşamasında doğru bir karar verirseniz eğer en iyi iskarpela kullanımı sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.