Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Kablo Başlığı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından kablo başlıkları birçok çeşide sahiptir. Genel olarak izolasyon malzemeleri arasında yer alan bu ürünler kullanışlı yapıları ile dikkat çekicidir. Sürekli kullanıma uygun olan modeller ile verimlilik sunarlar. Yüksek gerilim ve alçak gerilim kablo uçlarını korumak adına üretilmişlerdir. Elektromarketim.com üzerinden tüm çeşitlerine en ucuz fiyatlar ile ulaşarak kablo başlığı sahibi olabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile sahip olarak verimli kullanımın tadını çıkarın. Kaliteli markaların üretilmiş olduğu kablo başlıkları çeşitleri ve fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Kablo Başlığı Nedir?

  • Üretim amacı yüksek gerilim ve alçak gerilim kablo uçlarını nem ve toz gibi etkilerden korumak üzerinedir. Elektrik alanının kontrol altına alınması ile kısa devre zorlanmalarına karşı olarak direnç göstermesi gerekmektedir. Direnç göstererek sağlayan gereçlere kablo bağı adı verilmektedir. Yüksek gerilime sahip olan kabloları elektriksel zorlanmanın bir etkisi olmadan boşalım ya da izolasyon bozulmasına neden olmaması amacı ile üretilmişlerdir. Kablonun yapısına herhangi bir etki oluşturmadan ek ya da başlık sistemlerine takılarak kullanımları sağlanmaktadır.
 • Kablo Başlığı Çeşitleri Nelerdir?

  • Farklı kullanıma sahip olan kablo başlığı çeşitleri bulunmaktadır. Dahili kablo başlığı, soğuk büzüşmeli kablo başlığı, harici kablo başlığı, ısı büzüşmeli kablo başlığı, reçineli kablo başlığı ve silikon kablo başlığı gibi çeşitlere sahiptir. Kullanım amaçları hepsinin aynı doğrultudadır. Çeşitlerinin bulunmamasının nedeni de kablo yapısına bağlı olarak değişim göstermesinden kaynaklanmaktadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan kablo başlığı çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile ulaşarak satın alabilirsiniz.
 • Kablo Başlığı Nasıl Takılır?

  • Kablo yapısına bağlı olarak çeşitleri arasında seçim yapılması gerekmektedir. İlk adım olarak kablo yapısına dikkat edilmesi ile sonrasında kablo başlığını ucuna kolayca takabilirsiniz. Çok büyük bir işlem gerektirmeyen bir eylem olması ile herkes kolaylıkla yapabilir. Kullanılacak kablonun tipi doğrultusunda ölçü ve malzemesine dikkat ederseniz kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Kablo Başlığı Hangisidir?

  • Kablo başlıkları çeşitleri bakımından aynı amaç için kullanıma sahip olduklarından dolayı en iyisi budur demek doğru olmayacaktır. Onun yerine kullanılacak olan kablonun tipi doğrultusunda seçim yapılırsa en iyi kablo başlığı kullanımını sağlayabilirsiniz. Kolay ve rahat bir kullanıma sahip olması ile oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan kablo başlığı çeşitlerine en uygun fiyatlar ile elektromarketim.com üzerinden ulaşarak satın alabilir, verimli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.