Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Kablo Makası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok farklı kaliteli ürün çeşidi bulunması ile kaliteli seçeneklere sahiptirler. Sürekli kullanıma sahip olan bu ürünleri en iyi seçenekler ile elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Genel olarak kompakt bir tasarıma sahip olmaları ile kablo kesici çeşitleri kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kablo kesici makası tüm model ve çeşitleri ile sayfamızda bulunmaktadır. Oldukça dayanıklı ve sağlam yapılara sahip olmaları sayesinde en iyi kullanım şeklini sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz hidrolik kablo kesme makası fiyatları ile satın alabilirsiniz.
 • Kablo Makası Nedir?

  • Kesici el aletleri arasında yer alan ürünlerden biri olan kablo makası farklı özellik ve tasarımlar ile kullanılmaktadır. Bu tasarımlardan en önemlisi iki farklı çeşide sahip olmalarıdır. Mekanik kablo kesme makası ve hidrolik kablo kesme makası ile iki ayrı çeşide sahiptirler. Bunların dışında da farklı çeşitli tasarımları bulunmaktadır. Kombine makas, gönye makas, yaylı kablo makası, elektrikçi makas, bıçaklı kablo makası, cırcır mekanizmalı kablo kesici, teleskopik kollu cırcır kablo makası, şarjlı kablo kesme makası, bakır ve alüminyum kablo kesme makası ve makaslar için yedek bıçaklar da bulunmaktadır. İsterseniz ek olarak bu yedek makas bıçağı çeşitlerinden de satın alabilirsiniz. Genel olarak kullanımları bakımından oldukça çeşitli ürünlere sahip olan bu ürünleri hemen elektromarketim.com ‘dan bulabilirsiniz.
 • Kablo Makası Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanlarına göre birçok farklı çeşide sahiptirler. Genel olarak planlama yapıldığında bu ürünlerin çeşitlerini görebilirsiniz. İnşaat ve tamirat malzemeleri içerisinde yer alan kesici aletlerden biridir. Bu sebeple ürünler kaliteli olacak şekilde üretilmişlerdir. Daha iyi bir çalışma ortamı hazırlamak ve kullanımında kullanıcıyı son derece rahat ettirecek şekilde kompakt bir tasarımla üretilmiştir. Kesici el aleti modelleri ile kullanımı sırasında elinizde herhangi bir rahatsızlık hissettirmeden kullanımlarını sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Genel olarak kullanımlarına bakıldığında bu ürünleri tercih edebilirsiniz.
 • Kablo Makası Neden Tercih Edilmektedir?

  • Tasarımları bakımından herhangi standart makas çeşitlerinden farklı olmaları ile daha profesyonel kullanıma sahip olmaları gerekmektedir. Profesyonel ve amatör kullanımlar için oldukça farklı çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşitler genel olarak bakıldığında daha iyi bir imkan sunmak için üretilmiştir. Daha farklı malzemeler üzerinde kullanılarak profesyonellik sağlamaktadırlar. Tüm bu çeşitlere en uygun seçenekleri elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.