Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Manşon Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok alan içerisinde kullanımı sağlanan bağlantı ürünleri bulunmaktadır. Elektrik sistemleri içerisinde karşımıza sıklıkla çıkan bu ürünler kullanıcı için daha güvenli bir alan hazırlamak adına tercih edilmektedir. Genel tasarımları bakımından boru tesisat çalışmaları içerisinde tercih edilirler. Birleştirme işlemlerinde kullanılması için tasarlanan aksesuarlardandır. Manşon çeşitleri ile üstün kaliteli bir boru tesisatı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile manşon çeşitleri ve modellerine ulaşabilirsiniz. En ucuz manşon fiyatları ile görebilir, güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanarak da kolayca satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Yüksek fiyatlı alışverişlerinizde de teklif fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 • Manşon Nedir?

  • Bağlantı elemanları içerisinde yer alan manşon modelleri günümüzde birçok alanda kullanılabilmektedir. Birçok değişik tesisat üzerinde de değerlendirilmektedirler. Özellikleri bakımından etkin bir boru bağlantı elemanı olması sayesinde geniş bir yelpazeye sahiptirler. Farklı tesisat alanlarına uygun olan çeşitleri kullanabilirsiniz. Kolay kullanımları ile sizlere rahat çalışma imkanı sunacaklardır. Üstün performans kalitesi ile tüm manşon çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Manşon Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak manşon çeşitleri boru tesisatlarında kullanılan aparatlardır. Özellikle tür ve borularında birleştirilme noktalarında kullanımları görülür. Aynı zamanda tesisat ya da hattın uzatılması gib işlemlerde de kullanımları sağlanmaktadır. Boru bağlantı elemanı olarak ifade edilen ürünlerden biridir. Bu şekilde de herhangi bir zırdırma ya da sorun teşkil etme durumu olmadan ilgili bölgede tam uyumlu şekilde tesisatı sağlamanıza olanak vermektedir. Paslanmaz bir yapıya sahip olmaları ile de manşon çeşitleri oldukça kullanışlıdırlar. Kaynaklı ve kaynaksız lehim üzerinden de birleştirmektedir. Boru bağlantı ve tesisat çalışmalarında manşon çeşitlerini rahatlıkla seçebilirsiniz.
 • Manşon Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Tasarımları bakımın tesisat boru bağlantısı olarak öne çıkan manşonlar hakkında, özellikle nerelerde kullanıldığı oldukça merak edilmektedir. Önemli bir bağlantı elemanı olması ile manşonlar günümüzde yaygın olarak tesisatlarda değerlendirilmektedir. Ev tesisatları, endüstriyel alanlar, büyük endüstri projeleri, iş yerlerinde bulunan tesisat alanları gibi örnekler verebiliriz. Endüstriyel bölgelerde karşınıza çıkan bu ürünleri birçok alan içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manşon çeşitleri içerisinde ise galvanizli manşon, paslanmaz manşon, plastik manşon, PPRC manşon ve puşvit manşon yer almaktadır. Bunların dışında da farklı birçok çeşide sahiptirler.
 • En İyi Manşon Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından hepsi farklı alanlar içerisinde tercih edilebilmektedir. Boru tesisatının kullanıldığı malzemelerine bağlı olarak manşon çeşitlerinde de değişimler söz konusur. Bu sebeple en iyi manşon budur demek doğru olmayacaktır. Kullanım sağlayacağınız alana uyumlu olduğu sürede rahatlıkla bu ürünleri kullanabilirsiniz. Hepsi üstün kaliteli ürünler olup sizlere rahat çalışma imkanı sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz manşon fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.