sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 507 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11
 • Matkap Ucu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen ürünlerdir. Kaliteli ürün yapıları ile matkap uçları oldukça kullanışlıdır. Matkap çeşitleri için üretilmiş olan farklı tasarım ve modele sahip birçok matkap ucu çeşidi bulunmaktadır. Matkap modellerine göre değişen uç tipleri bulunmaktadır. Bu sebeple birçok farklı uç çeşidine sahiptirler. Genel olarak vida ve cıvataların sökme, takma işlemlerinde kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Bunun dışında delici matkap uçları da bulunmaktadır. Duvarın delinmesi gibi işlemlerde kullanımlarını görebilirsiniz. Matkap uçları için kaliteli ürün listelerine sahip olan matkap uçları ile birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz matkap ucu fiyatları ile satın alabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre seçebilir, bu şekilde de kolaylıkla kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En iyi ürün seçeneklerine sahip olan bu ürünler ile hepimize rahatlık sunarlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşarak, en ucuz matkap ucu fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • Matkap Ucu Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında farklı standart ve modellere sahip olan birçok ürün bulunmaktadır. Örnek olarak HSS matkap ucu, ahşap delici matkap ucu, ahşap delici burgu matkap ucu, ahşap delici yaprak matkap ucu, SDS plus matkap ucu, cam ve fayans delme matkap ucu, metal delme matkap ucu, elmas matkap uç, uzun matkap ucu, HSS matkap ucu seti, matkap freze ucu, elmas SDS plus uç, SDS max matkap ucu gibi birçok farklı ürün bulunmaktadır. Tadilat ve tamirat işlemlerinde matkap kullanılması ile tüm problemli alanların çalışmalarını kısa sürede yapabilirsiniz. Genel olarak matkap kullanarak delme işlemi yapmak için malzeme için de doğru matkap seçmeniz gerekmektedir. Beton matkap ucu, ahşap matkap ucu, metal matkap ucu gibi çeşitleri ile kendi aralarında da birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Genel olarak kullanımları malzemelerin türlerine göre belirlenmektedir. Hepsi oldukça kullanışlı olan ürün modelleri olup, birçok alanda tercih edilirler. Yapıları bakımından da teknik özellikleri doğrultusunda değişiklikler bulunur. Ölçü ve modellerine göre değişimleri de olması ile kullanıcıya geniş bir alanda çalışmasına yardımcı olurlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm matkap ucu çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz. Kaliteli ürün seçenekleri ile satın alarak en iyi kullanım imkanını sağlayabilirsiniz.
 • Matkap Ucu Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından beton matkap ucu, ahşap matkap ucu ve metal matkap ucu modelleri olarak ayrı alanlarda incelenmektedirler. Metal matkap ucu çeşitleri için kesmen taşlanmış modelleri ile demir içermeyen metaller için kullanıma uygundur. Bunlar ise bakır, çinko, alüminyum, pirinç, demir ve alaşımsız çeliği içermektedir. Kullanımları bakımından da bu ürünler paslanmaz çelik için kobalt alaşımlı olup, yüksek hızlı çelik kullanılarak yapılmışlardır. Bunun dışında da titanyum kaplamalı olarak düz matkap uçları gerekmektedir. Genel olarak bunları normal HSS matkap uçlarından daha pahalı fiyatlara sahiptir. Fakat matkap ucunda genel olarak yüksek bir aşınma olmadan da özel çelik ile delmeye olanak sağlamaktadır. Ahşap matkap uçları ise uzun bir merkezleme ucuna sahiptir. İki ön kesme çıkıntısına sahip olan ve ahşap için düzgün bir delme işlemi sağlayan son derece uygun matkap ucu modelidir. Beton matkap uçları ise bir darbeli matkap ya da döner delici kırıcı ile birlikte duvarlar üzerinde delme işlemlerinde kullanılır. Duvar ve beton delme için kullanımları sağlanan matkap ucu çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beton delme işlemleri için bir döner delici yani delici kırıcı matkap gerekmektedir. Bu matkap modeli ile kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Fakat duvarların gözenekli taşlardan meydana gelmiş olması durumunda sadece darbesiz delme yapılması gerekmektedir. Aynı durum gözenekli tuğlalar için de geçerlidir. Aynı zamanda levhalı duvarlar için de bu modelleri kullanabilirsiniz. Malzemeler delme için ucunda bulunan lehimlenmiş tungsten karbit levhalar ile matkap ucu kullanmanız gerekli olacaktır.
 • En İyi Matkap Ucu Hangisidir?

  • Matkap modellerine göre matkap uçlarının seçilmesi gerekmektedir. Hem matkap modeli hem de kullanım sağlanacak alanların özellikleri oldukça önemlidir. Seçim aşamasında bu önemli noktalara dikkat ederek ürünlerinizi alırsanız eğer en iyi matkap ucu kullanımını sağlayabilirsiniz. Hepsi oldukça kullanışlı ürün modelleri olmaları ile sizlere rahatlık sunacaklardır. Genel olarak matkap ucu çeşitleri arasından seçimini yaparak en iyi çalışma şekline sahip olabilirsiniz. Boyut ve ölçülerine bağlı olarak da değişim gösteren bu ürünler arasında seçim yaparak satın alabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz matkap ucu fiyatları ile satın alarak, kaliteli ve yüksek performanslı çalışma olanağı sağlayın. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak yüksek performanslı ürünlere sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.