Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Radyatör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Radyatör çeşitleri ısıtıcı modelleri arasında yer alan ürünlerden biridir. Genel olarak radyatör modelleri özellikle otomobillerde ve aynı zamanda pistonlu motorları olan uçaklarda, demiryolu lokomotiflerinde, motosikletlerde, sabit jeneratör tesislerinde ve ısı motorlarının kullanıldığı alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Kullanıldığı diğer yerlerde ise içten yanmalı motorları soğutmak için kullanılmaktadırlar. Isı motorlarını soğutmak için motordan ısıyı emmesi ile motor bloğunun içinde soğutma sıvı geçirmektedir. Genel olarak kaliteli yapıya sahip olan ürünler olmaları ile kullanıcılara üstün çalışma performansı sunmaktadırlar. Radyatör çeşitleri arasında farklı modellerde yer almaktadır. Sıcaklık sağlanması için kullanılan da bir modeli olması ile ısı sistemlerinde de radyatörler karşımıza çıkmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile radyatör modellerine ulaşabilirsiniz. Hepsi üstün performanslı çalışma şekilleri ile kullanıcılara kaliteli çalışma sunmaktadır. En ucuz radyatör fiyatları için hemen elektromarketim.com ‘a gelin ve fırsatlarımızdan yararlanın.
 • Radyatör Nedir?

  • Bu tür radyatör modelleri merkezi ve bireysel olarak ısıtma sistemlerinde hacim ısıtıcı olarak kullanılırlar. Radyatörler gerçekte topla ısı geçişini yaklaşık olarak %70 ve %80 kadarı ile taşınımla, %30 ile %20 kadarı ışınımla olmaktadır. Isıtıcı cihazlar tarafından istenen sıcaklıkta ısıtılan su da binalardaki radyatörlere genel olarak üst kısmından girip alt kısmından da çıkış yapmaktadır. Sonrasında borular vasıtası ile bu sular tekrar ısıtıcı cihazlara geri dönmektedir. Bu dönüş sırasında su bir miktar ısı kaybetmektedir. Bunun sebebi ise radyatöre giren suyun, ısısını havaya vererek odayı ısıtmasıdır. Radyatörün üzerinde oluşan hava akımı ise bütün odanın ısınmasını da sağlar. Radyatörler döküm, çelik, panel ve alüminyum olmak üzere dört çeşide sahiptirler.
 • Yağlı Radyatör Ne Kadar Yakar?

  • Genel olarak herhangi bir elektrikli ürün uzun süre kullanılacak ise bu durumda elektrik tüketimi sağlaması çok normaldir. Yağlı radyatör modelleri de enerji tüketimi farklıdır. Ürünün ambalajında belirtilen Watt gücü ürünün bir saat çalıştırıldığında tüketeceği enerji miktarını belirtmektedir. Şimdi 2000 Watt gücünde olan bu cihazın bir saat aralıksız kullanımında ne sonu vereceğini söyleyebiliriz. 2000 Watt = 2 kW/h olması ile evler için 1 kW/h fiyatı = 0,7102 TL şeklindedir. Bu şekilde de 2 x 0,7102 = 1,4204 TL olmaktadır. Bu örneğe göre de yağlı radyatör modelleri elektrik tüketimi bakımından her saat için faturanıza 1,4204 TL olarak yansıyacaktır. Aynı zamanda kW/h birim fiyatının aylar, yıllara, şehirlere veya işyerlerine göre kriterlerinde değişiklik olacaktır.
 • Radyatör Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Kullanım alanları bakımından elektrikli ısıtıcı olmaları ile aklınıza gelebilecek birçok yerde tercih edilirler. Dilim yağlı radyatör modelleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanımı sağlayabileceğiniz ürünlerdir. Elektrik bağlantısı olan her alanda radyatör çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yağlı radyatör modelleri kullanıcılara kaliteli ısıtma sistemi sağlamaktadır. Elektromarketim.com üzerinden sizler için en uygun fiyat seçenekleri ile yağlı radyatörler bulunmaktadır. En ucuz yağlı radyatör fiyatları ile ulaşarak kolayca satın alabilirsiniz. Hem güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak kısa sürede siparişinizi oluşturabilir hem de hızlı teslimat yollarımız ile de rahatça sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Radyatör Hangisidir?

  • Tasarımları bakımından farklı güç ve modellere sahiptirler. Bu sebeple en iyi radyatör budur demek çok doğru olmayacaktır. Hepsi kaliteli ürünler olup, kullanıcılara üstün çalışma performansı sunmaktadır. Kullanımları kolay olması ile sizlere üstün ısıtma sistemi sağlayacaktır. Elektromarketim.com üzerinden sizler için en iyi olan yağlı radyatör modellerini görebilirsiniz. Hem uygun fiyat seçenekleri ile hem de üstün performansları ile rahatça kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.