Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Şanzıman Kriko Çeşitleri ve Fiyatları

  • Şanzıman krikolar, garaj ve kaldırma ekipmanlarından biridir. Kullanımı kolay ve rahat ürünlerden biridir. Kriko çeşitleri arasında yer alan şanzıman krikoların tip ve kaldırma kapasiteleri bakımından birçok çeşidi bulunmaktadır. Genellikle tekerlekli modelde üretilmiş olan şanzıman krikoların yatay ve dikey çeşitleri bulunur. Oldukça kullanışlı olan bu ürünlerin 0,5 ton, 1 ton, 2 ton gibi farklı kaldırma kapasitelerinde üretilmiş modelleri mevcuttur. Ayrıca manuel ve otomatik şanzıman kriko çeşitleri de bulunmaktadır. Şanzıman krikosu çeşitleri ve fiyatlarına Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilir, ürün karşılaştırmaları yaparak ihtiyaç duyduğunuz krikoları en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Şanzıman Krikosu Nedir?

  • Şanzıman krikoları da tıpkı diğer krikolar gibi kaldırma kapasitesine uygun yükleri kaldırma, taşıma, indirme işlerini gerçekleştiren kriko çeşitleridir. Yatay ve dikey modelleri ile kullanıcıya rahat ve kolay kullanım imkanı sunar. Tamir edilmek için sökülen ya da takılmak istenen şanzımanın kaldırılması takılması ya da sökülmesi işlerinde en büyük yardımcıdır. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şanzıman krikoları ile konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. Oto servislerde ve bakım atölyelerinde sıklıkla kullanılır.
 • Şanzıman Krikosu Ne İşe Yarar?

  • Şanzıman krikoları, adından anlaşılacağı gibi şanzıman ile yapılacak çalışmalarda kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Araçların şanzımanlarının sökülmesi, taşınması ve şanzımanın takılarak yerine yerleştirilmesi işlerinde en büyük yardımcıdır. Yüksek ağırlıkta olan şanzımanlar bu krikolar yardımı ile sökülür ve tamir işlemi için başka bir alana taşınır. Üzerinde rahatlıkla tamir edilebilen şanzıman yine bu krikolar yardımı ile yerine taşınır ve takılır. Şanzıman krikoları kullanıcının daha az kas gücü kullanmasına olanak sağlar ve yorulmasını engeller. Aynı zamanda yapılan tüm işlerin de hızlanmasına olanak sağlar.
 • Şanzıman Krikoları Nasıl Takılır?

  • Şanzıman krikolarını takmak ve kullanmak rahat ve kolaydır. Kriko kayması engellenmiş ve kaldırılmış araçların altında yerleştirilir. Şanzımanın hemen altına yerleştirilerek istenilen uygulama yapılabilmektedir. Şanzıman krikoları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Oto servisleri, bakım atölyeleri gibi araç tamiri ve bakımı yapılan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Tüm kullanımlarınıza uygun olan kriko modellerini ve şanzıman kriko çeşitleri ve fiyatlarını Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.
 • En İyi Şanzıman Kriko Hangisidir?

  • Şanzıman kriko modelleri, kullanıcının rahat bir şekilde çalışabilmesine olanak sağlar. Farklı teknik özelliklere ve tasarımlara sahip olan modelleri ile çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Tek bir ürün için en iyisi bu demek pek doğru olmayabilir. Krikolar gibi ürünlerde kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünler değişiklik gösterir. Bu nedenle kullanıcıların kendi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak krikoların teknik özelliklerini, özellikle de kaldırma kapasitelerini incelemesi gerekir. İhtiyaçlarına en uygun ürünleri satın alan kullanıcı, o üründen en yüksek verimi elde eder. En iyi şanzıman kriko çeşitleri ve fiyatları için Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek, size en uygun ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.