Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
 • Stand ve Sehpa Modelleri - Fiyatları

  • Stand ve sehpalar ses sistemleri içerisinde yer alan aksesuarlardır. Enstrüman, hoparlör ve mikrofon gibi aletlerin taşınması, korunması ve konumlandırılması işlerinde kullanılmaktadır. Çeşitli markalara ait pek çok stand ve sehpa modeli bulunur. Bu ürünler üretildikleri malzemeler, tasarımları ve kullanım alanları bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Ürün kalitesi, sahip olduğu özellikler ve dayanıklılığına göre fiyatlandırılan bu ürünler farklı işlevleri yerine getirir. Nota standları, mikrofon standları, hoparlör standları, mikser standları ve çeşitli enstrümanlar için özel olarak üretilmiş olan stand çeşitleri bulunur. Bu standlar genel olarak ayarlanabilir özellikte olup, istenen açı ve yükseklikte konumlandırılabilirler. Duvara ve tavana montaj için uygun modellerin yanı sıra kabinli, ayaklı ve masaüstü stand modelleri içerisinden sizin için en uygun olanları tercih ederek konforlu ve güvenli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde en ucuz fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçenekleri ile satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Stand ve Sehpa Neden Kullanılır?

  • Stand ve sehpalar hoparlör, mikrofon, gitar ve benzeri enstrümanların yanı sıra nota sayfalarının da yerleştirildiği ürünlerdir. Ses sistemleri içerisinde yer alan aletlerin korunması, taşınması, sergilenmesi ve daha pek çok farklı amaçla kullanımı tercih edilmektedir. Gitar, çello sehpaları, farklı tasarımlara sahip olan nota sehpaları, mikrofon sehpaları ve hoparlör sehpaları kullanıcının enstrüman çalarken rahat etmesi, notaların kolay okunabilir olmasını, sesin tüm alana eşit, net ve temiz bir şekilde yayılmasına olanak tanır. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra stand ve sehpalar enstrümanların sergilenmesinde, bulunduğu ortamda zarar görmemesi için güvenlik amaçlı konumlandırılması gibi amaçlarla da tercih edilebilmektedir. Stand ve sehpalar genel olarak ayarlanabilir özellikte olan ürünlerdir. Bu özellikleri sayesinde kullanıcı istediği mesafede ve açıda istediği ayarlamaları kolaylıkla yapabilir. Mikrofon standları ile ayakta ya da oturarak yapılan mikrofon kullanımlarını daha konforlu bir şekilde gerçekleştirir. Enstrüman yapısına uygun şekilde tasarlanan pek çok stand modeli bulunur. Çello gibi büyük enstrümanlar için tasarlanan çello sehpası ile konumlandırılır ve müzisyen enstrümanı ile daha rahat çalışmalar gerçekleştirebilir. Portatif modellerinin katlanması ve taşınması oldukça kolaydır. Bu nedenle farklı tasarım ve modellerde olan sehpalar kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek yüksek kaliteli ses sistemi aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Pratik kullanım sağlayabileceğiniz sehpa ve stand modelleri arasından sizin için en uygun modelleri belirleyerek konforlu çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • Stand ve Sehpa Modelleri Nelerdir?

  • Ses sistemleri içerisinde yer alan stand ve sehpalar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tasarımları, kullanım alanları ve sahip oldukları çeşitli özellikler ile birbirlerinden ayrılan bu ürünler kullanıcıya pratik kullanım imkanı sunar. Oldukça çeşitli modelleri bulunan stand ve sehpa modelleri içerisinde müzik standları, nota sehpaları, mikrofon sehpaları, mikser ve hoparlör standları yer alır. Kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren bu stand modelleri de kendi içlerinde tasarımlarına ve kullanımlarına göre farklı çeşitlere ayrılır. Hoparlör standları içerisinde duvar, tavan ve masaüstü hoparlör standları, seyyar hoparlör standları, kabinli ve boy tip hoparlör standları ve referans hoparlör standlarının yanı sıra hoparlör ayakları da yer alır. Enstrüman stand ve sehpa modelleri gitar standları, org standları, keman ve çello standları gibi ürünlerdir. Çeşitli enstrümanlar için tasarlanmış olan nota sehpaları ise piyano, org, keman, gitar nota sehpaları, delikli nota sehpası, portatif nota sehpası gibi ürünlerdir. Mikrofonlarda ise masaüstü ve ayakta kullanımlar için tasarlanmış olan boy ve yön ayarları bulunan stand modelleri yer alır. Müzik standları içerisinde bulabileceğiniz ayakta, masaüstünde ve duvara dayanabilen stand çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip sehpa ve stand çeşitlerinden dilediğiniz ürünleri tercih ederek konforlu ve pratik kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Stand ve Sehpa Hangisidir?

  • Stand ve sehpalar ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Farklı kullanım tiplerinde üretilmiş olup, kullanım amacınıza uygun şekilde tercih etmeniz gereken ürünlerden oluşur. Üzerine yerleştireceğiniz ürünlerin ebat ve ağırlıklarını da dikkate alarak sizin için en uygun sehpa modelini belirleyebilirsiniz. En iyi stand ve sehpa modellerini Alfon markasında bulabilirsiniz. Portatif kullanıma uygun olan yüksek kaliteli ürünleri oldukça dayanıklı yapıdadır. Mikser, hoparlör, mikrofon ve enstrümanlarınızı standlar yardımı ile güvenle sabitleyebilir, istediğiniz açı ve mesafede konumlandırarak yüksek performanslı kullanımlar sağlayabilirsiniz. Stand ve sehpa modellerini Elektromarketim.com üzerinden inceleyebilir, ürün özelliklerini karşılaştırarak sizler için en uygun ürünleri kolayca belirleyebilirsiniz. En ucuz fiyat listelerimizden faydalanarak dilediğiniz ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.