Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • Su Zamanlayıcı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Su zamanlayıcı modelleri sulama sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. genel kullanımları bakımından oldukça ilgi görmeleri ile tavsiye edilmektedirler. Özellikle tarım ve çiçekçilik alanları ile uğraşanlar için kullanımı fazlasıyla rahattır. Sulama sistemini daha ekonomik kullanmak üzerine de yararlı olacaktır. Çeşitleri arasında farklılık olan birçok model bulunur. Otomatik, elektronik ve mekanik olarak birbirlerinden ayrılan çeşitler arasında kullanım sağlayacağınız alanın ihtiyacını göre satın alabilirsiniz. Akıllı su zamanlayıcı modelleri ile oldukça verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Su vanası ve su saati ile bağlantılı çalışan ürünlerdir. Fiyatları elektromarketim.com üzerinden en uygun seçenekler ile bulunmakta olup, tek tıkla sahip olabilirsiniz.
 • Su Zamanlayıcı Ne İşe Yarar?

  • Kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen sulama sistemleri üyesidir. Su zamanlama ayarları yapabilmek için bu ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle fıskiye gibi sulama teknikleri için sıkça kullanılan bir üründür. Su zamanlayıcısı kullanarak ne zamanlarda sulama yapması gerektiğini kaydedebilirsiniz. Bu şekilde sulama sistemi üzerinde kontrol ve ayarlamalar yapabilirsiniz. Su zamanlayıcısı tavsiye edilen bir ürün olması ile kullanım kolaylığı ve büyük bir rahatlık sunmaktadır. Sulama sistemleri için kullanım kolaylığı sağlaması ile oldukça yaygın şekilde tercih edilmektedirler. Aynı zamanda haftalık programlanabilir olan akıllı modelleri ile verimli bir sulama sistemi kurabilirsiniz.
 • Su Zamanlayıcısı Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri açısından oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kullanımları kolay olması ile birçok alanda tercih edilir. Çalışma şekli takvim sistemi gibi düşünülebilir. Hangi saatlerde sulama sisteminin çalışmasını istiyorsanız ona göre bir ayarlama yaparak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanımları ile de büyük rahatlık sunarlar. Su pompası zamanlayıcı çeşitleri de bulunmaktadır. Çeşitleri arasında ihtiyacınıza ve isteğinize bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Klasik modellerden farklı olması ile de büyük bir rahatlık sunmaktadırlar. Kolay kullanım sağlayan su zamanlayıcı modellerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz su zamanlayıcı fiyatları ile satın alarak yüksek performanslı bir sulama sistemi oluşturabilirsiniz.
 • Su Zamanlayıcıları Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları genel olarak sulama sistemleri içerisindedir. Sulama sistemi bulunan tüm alanlarda kullanımlarını sağlanabilmektedir. Aynı zamanda su zamanlayıcı çeşitleri evlerin bahçelerinde de kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarına örnek verecek olursak park, bahçe, sera işletmeleri, tarım alanları, peyzaj projeleri gibi birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli su zamanlayıcı modellerini görebilir, en ucuz su zamanlayıcı fiyatları ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.