sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
 • Yer Süzgeci Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanım bakımından banyo gibi alanlarda tercih edilmektedir. Suyun birikmeden gitmesini sağlamak için üretilmiş olan süzgeç çeşitlerinden biridir. Kaliteli kullanım sunarak banyo ve balkon gibi alanlarda tercih edilirler. Sürekli kullanıma uygun olan ürünlerdir. Son derece üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile de uzun ömürlü kullanım sunarlar. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile verimlilik sağlayarak, herhangi bir su birikintisi oluşmasına engel olmaktadır.
 • Yer Süzgeçleri Nasıl Değiştirilir?

  • Yer süzgeçleri oldukça kullanışlı ürünlerden biridir. Banyo gibi alanlarda özellikle tercih edilmektedir. Saç birikintisi gibi durumlarda oluşan tıkanıkları gidermek adına yer süzgeçleri işe çok yaramaktadır. Değişimi ise çıkarılarak kolayca halledilebilir. Zemin üzerinde bulunması ile kenarlarından tutarak kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Banyo yer süzgeçleri çeşitleri kullanışlı olmaları ile oldukça tercih edilen bir üründür. Kaliteli markaların üretimleri olan yer süzgeçleri çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Yer süzgeci modelleri ve çeşitleri birçok kaliteli markanın üretimleridir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım sağlanabilmektedir. Değiştirmeye gerek kalmadan rahatça kullanabilirsiniz.
 • Banyo Yer Süzgeçleri Nasıl Takılır?

  • Değişim işlemlerinde olduğu gibi takılma aşamasında da aynı şekilde hareket edilmektedir. Zeminde bulunan giderin üzerine takılarak kullanılmaktadır. Giderin boyutlarına uygun olduğu sürece sadece sabitleyerek takmanız gerekmektedir. Büyük ya da küçük ölçüde olmamalarına dikkat ederek seçim yaparsanız herhangi bir problem yaşamadan yer süzgeci montajı işlemlerini yapabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde yer süzgeci çeşitleri seçim yapabilirsiniz. Yer süzgeci modelleri arasında bulunan plastik yer süzgeci fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz. Yer süzgeçleri fiyatları için sitemize ziyaret ederek en uygun fiyat listesini görebilirsiniz.
 • Yer Süzgeçleri Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

  • Yer süzgecini takılı olduğu alandan çıkardığınız zaman orada oluşan tıkanıklığı görebilirsiniz. Kısa süreler içerisinde orayı kontrol edip temizlediğiniz herhangi bir tıkanıklık oluşmayacaktır. Genel olarak tıkanıklık atıklardan birikenler sayesinde oluştuğu için gider kısmını kısa süre aralıklar temizleseniz daha iyi olacaktır. Yer süzgeci modelleri arasında kaliteli olan plastik yer süzgeci fiyatları için kategori sayfamıza bakabilir, en ucuz banyo yer süzgeçleri modellerine sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.