Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 327 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
 • Diğer Kontaktör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları genel olarak elektrik sistemleri içerisinde olan ürünlerdir. Sürekli kullanımları ile oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Genel olarak kullanımları doğrultusunda elektrik sistemleri içerisinde tercih edilebilmektedir. Elektrik tesisatlarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. En iyi ürün seçenekleri ile sahip olarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Kontaktör modelleri bobine bir enerji verilmesi ile açık kontaklarını kapatan bir üründür. Kapalı kontaklarını açmaya ve bu sayede de elektrik devresinin açılıp kapanmasını sağlayan bir elektromanyetik yapıya sahip ürünlerdir. Anahtarlama elemanı olarak da bildiğimiz bu ürünler oldukça kullanışlı ve güvenlidir. Elektrik sistemleri üzerinden kullanım sağlayabilmek için güvenli bir altyapı sağlamanıza yardımcı olurlar. Güvenilir elektrik enerjisi kullanımı için elektromarketim.com üzerinden tüm kontaktör çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En ucuz kontaktör fiyatları ile bu ürünlere ulaşarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli ürün seçenekleri ile de rahat kullanım imkanı sağlayabilirsiniz.
 • Diğer Kontaktör Çeşitleri Nelerdir?

  • Kontaktör çeşitleri arasında birçok farklı kullanım şekline sahip ürün çeşitleri bulunmaktadır. Genel olarak kontaktör çeşitleri içerisinde güç kontaktörleri, kompanzasyon kontaktörleri, mini kontaktörler, sessiz kontaktörler, statik kontaktörler, yardımcı kontaktörler, kontaktör aksesuarları gibi ürünler yer almaktadır. Bunlar genel olarak kontaktör çeşitleri arasında yer alan ürün modelleridir. Bunların dışında diğer kontaktör çeşitleri arasında ise kantaktölü termik röleli direkt yol verici, birinci boy boş kontaktör kutusu, üçüncü boy boş kontaktör kutusu, ikinci boy boş kontaktör kutusu, dördüncü boy boş kontaktör kutusu gibi ürünler yer almaktadır. Tüm bu ürünler diğer kontaktörler kategorisinde yer almaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan kontaktör çeşitlerimiz arasından bu ürünlere kolayca ulaşarak, en uygun fiyat listeleri ile de satın alabilirsiniz. Kolay ve rahat kullanımları ile sizlere rahatlık sunacak bu ürünler için hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Yüksek performanslı ürün seçeneklerimiz ile de kullanımlarını rahatlıkla sağlayın. Emas markasının tüm kontaktör modellerine hemen web sayfamızdan ulaşın.
 • Kontaktör Nedir?

  • Genel kullanımları bakımından kontaktör çeşitleri bobine enerji verilmesi ile açık kontakları kapatma işlemini yapmaktadır. Kapalı kontaklarını açarak da bu şekilde elektrik devresinin açılması ve kapanmasını sağlayan elektromanyetik bir anahtarlama elemanıdır. Kullanım ve çalışma şekli bakımından kontaktörleri diğer anahtar türleri arasından ayıran en önemli özellikleridir. Devreyi genel olarak daha sık açıp kapama işlemini yapmasını ve aynı zamanda da kumandaya elverişli bir kullanımı olması ile tercih edilmektedir. Çeşitleri arasında farklı tip ve farklı güç yapılarına sahip ürünler bulunmaktadır. Kontaktörler arasında kaçak akım rölesinden farklı olarak yüksek akım çeken bir devre kullanılmıştır. Kontaktörler birçok alan içerisinde kullanımı sağlanabilen ürün olup, genel olarak alçak gerilim ile çalışan devreler içerisinde kullanılmaktadır. Bunun dışında elektrik motorlarının kontrolünde ve kompanzasyonunda kondansatörlerin devreye alınarak çıkarılmasında tercih edilirler. Isıtma ve soğutma çalışmaların ayarlamaları sıklıkla yapılabilmektedir. Termik röle ile kullanımları sağlandığında ise cihazları ve tesisleri aşırı yük akımlarına karşı da korumaktadır. Aynı zamanda kumanda etmiş olduğu devreyi de nominal akım altında açıp kapayabildiği için belirli oran üzerinden aşırı akım çalışmalarını da kesmektedir. Kontaktör yapıları bakımından da üç ayrı elemandan oluşmaktadırlar. Bunlar elektromıknatıs yani demir, nüve ve bobindir. Diğerleri ise palet ve kontaktır.
 • Kontaktörler Nerelerde Kullanılır?

  • Yapıları bakımından bu ürünler bir elektrik devresini başka bir elektrik devresinin kapanması ile kapatan ya da açan bir elektomanyetik anahtarlama elemanıdır. Genel olarak elektrik sistemleri içerisinde motorlarının uzaktan kontrol edilmesinde tercih edilmektedir. Açık ve kapalı olmak üzere iki ayrı türü bulunan bu ürünlerin üzerinde iki devre bulunmaktadır. Yapılarına bakıldığında elektrik sistemleri için kullanımı sağlanması adına üretilmiş ürün modelleridir. Elektrik devreleri üzerinde kontrol sağlamak için kontaktör çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de güvenli ve sağlıklı bir elektrik enerjisine sahip olabilirsiniz. Tüm bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabilirsiniz. Emas, ABB, Rade Koncar, Schneider ve Siemens markalarının tüm ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları ile en ucuz fiyatlar sizler için elektromarketim.com ‘da.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.