Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Mini Jeneratör Nedir?

  • Genel olarak bu tür jeneratör çeşitleri pek çok alan içerisinde tercih edilebilmektedir. Mini jeneratör çeşitleri kullanımları bakımından ev tipi olarak sıkça karşımıza çıkar. Ev tipi jeneratör dediğimiz kullanabileceğimiz ürünlerden biridir. Kullanımları oldukça kolay ve pratik olan ürünlerdir. Yapıları bakımından mini jeneratör çeşitleri sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Pek çok alanda sessiz mini jeneratör kullanımı sağlayabilirsiniz. Çeşitleri arasında mini benzinli jeneratör modelleri yer almaktadır. Çalışma prensipleri bakımından birbirlerinden ayrıldıkları için yakıtlarında da farklılıklar meydana gelir. Benzinli, dizel ya da elektrikli mini jeneratör çeşitlerini görebilirsiniz.
  • Inverter Jeneratör Nedir?

  • Standart jeneratör modelleri gibi inverter jeneratör çeşitleri de aynı amaç için kullanılmaktadır. Enerji kaynağı oluşturmak için inverter jeneratör modelleri kullanılmaktadır. bu enerji kaynakları genel olarak 3600 rpm gücünde olan bir motor çalıştırmak için kullanılabilir. Motorda oluşan mekanik enerji, elektrik enerjisine çevirerek kullanım sağlanır.
  • İnvertör jeneratör çeşitlerinde ise farklı bir çalışma prensibi bulunur. Elektrik enerjisini oluşturmak amacı ile sabit bir enerji kaynağı kullanılmaktadır. Güneş paneli ya da araba aküsü bunlara örnek olarak verilebilmektedir. Belirli invertör jeneratör modelleri dahili akü ile beraber gelmektedir. Öncesinde şarj edilerek sonrasında rahat bir kullanım imkanı sunar. İnvertör jeneratör çeşitleri çok daha hafif ve sessiz şekilde çalışmaktadır. Bu sebeple özellikle kamp alanlarında ya da hızlı kullanım gerektiren alanlarda karşımıza çıkarlar. İnvertör jeneratör modellerine mini jeneratör de denmektedir.
 • Mini Jeneratör Nasıl Çalışır?

  • Jeneratör modelleri genel olarak mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren cihazlardır. Alternatör ve motordan oluşan bu makineler oldukça kullanışlı olup, enerji ihtiyacını karşılamak için olanak sunar. Günlük kullanım ya da iş operasyonları içerisinde kesintiye uğramamak amacı ile jeneratör kullanımı sağlanmaktadır. Jeneratör modelleri farklı uygulamalar için de elektriksel ve fiziksel yapılara sahiptir.
  • Portatif Jeneratör Modelleri

  • Yapıları bakımından portatif jeneratör modelleri benzinli ya da dizel olarak çalışmaktadır. Hacimleri bakımından diğer jeneratörlere göre daha küçük şekilde tasarlanmışlardır. Taşınabilir jeneratör elde etmek için üretilen mini modellerdir. İnvertör jeneratörler performans bakımından sürekli yenilenerek, kapasitesini de arttırmaktadır. Özellikleri bakımından 1 kvA jeneratör modellerinden 6 kVa jeneratör özelliklerine kadar ulaşır. Kolay taşınabilir jeneratör modelleri ile pek çok alanda pratik kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Mini Jeneratör Nerede Kullanılır?

  • Genel olarak pratik kullanım şekilleri olduğu için birçok yerde kullanımı sağlanabilmektedir. Ev tipi jeneratör modelleri arasında yer alırlar. Bunun dışında taşınabilir jeneratör özellikleri ile istenilen ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanımı görülür. Büyük boy, orta boy ve rekreasyonel modelleri bulunmaktadır. Teknik özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Mini elektrik jeneratörü kamp gibi alanlar içerisinde rahat kullanım sunmaktadır. Elektrik olmayan alanlar için kullanımı sağlanan pratik bir cihazdır. Sektör içerisinde mini kamp jeneratörü olarak da duyabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama söz konusu olmadan kullanım sağlanabileceği her yerde tercih edilebilmektedir.
  • Mini Jeneratör Çeşitleri

  • Teknik yapıları bakımından pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Örnek olarak 2 kW jeneratör ya da 1 kW jeneratör modelleri bulunur. Daha küçük ve kompakt tasarımları olduğu için en yüksek 6 kW jeneratör özelliğine sahip çeşitleri bulunur. En sık kullanımları sağlanan modeller; 1 kW jeneratör, 2 kW jeneratör ve 4 kW jeneratör modelleridir. Hem profesyonel iş alanlarında hem de ev tipi olarak kullanımları sağlanabilmektedir.
 • En İyi Mini Jeneratör Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından hepsi oldukça rahat bir çalışma sunar. Bu sebeple sadece seçim aşamasında dikkat etmeniz gerekmektedir. Hangi güç standartlarına ihtiyacınız varsa teknik özelliğini o şekilde belirleyebilirsiniz. Bu size en iyi jeneratör kullanımını sağlayacaktır. Aynı zamanda marka bazlı olarak da seçim yapabilirsiniz. Einhell, Kama, Kipor ve Lutian gibi kaliteli markaların mini jeneratör çeşitleri ile de yüksek performans sağlayabilirsiniz.
  • Kama Mini Jeneratör

  • Tasarımları bakımından Kama jeneratör modelleri; kompakt ve küçük yapıları ile kullanıcılara üstün performans sunarlar. Taşınabilir jeneratör modelleri arasında yer alırlar. Benzinli mini jeneratör çeşitleri ile rahat ve kolay çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.
  • Kipor Mini Jeneratör

  • Kipor jeneratör modelleri oldukça kullanışlı olup, kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Güvenilir tasarımları ile yüksek performans sunan mini jeneratör çeşitlerine sahiptirler.
  • Einhell Mini Jeneratör Modelleri

  • Pek çok farklı markanın jeneratör çeşitleri olduğu gibi Einhell jeneratör çeşitleri de bulunmaktadır. Taşınabilir jeneratör modelleri ile kullanıcılara basit ve pratik bir çalışma olanağı sunarlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.