Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Statik Kontaktör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından elektrik sistemleri içerisinde yer alan bu ürünler birçok yerde karşımıza çıkarlar. Genel olarak elektrik tesisatları içerisinde yer alan ürün modelleri olmaları ile kullanımları gereklidir. Elektrik sistemleri içerisinde yer alan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden bulabilir, en iyi kullanım ve en ucuz fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile tüm statik kontaktör çeşitleri sizler için sayfamızda bulunmaktadır. Hem güvenli ödeme seçenekleri hem de hızlı teslimat yolları ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli ürün modelleri ile sahip olacağınız bu ürünlere en uygun fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Kullanım alanlarına bağlı olarak seçim yaparsanız kaliteli bir çalışma sağlayabilirsiniz.
 • Statik Kontaktör Nedir?

  • Statik kontaktörler, oldukça hızlı bir şekilde devreye girip çıkan yüklerin bulunduğu sistemler içerisinde kompanzasyon etkisi sağlanabilmesi için tasarlanmış olan bir cihazdır. Farklı bir tanım olarak kompanzasyon sisteminde statik kontaktör modelleri kullanılması ve sisteme kapasitif güç sağlayacak olan kondansatörlerler maksimum olarak 1 periyotluk yani 20 ms süre ile devreye alınarak çıkartılabilmesini sağlamaktadır. Statik kontaktör çeşitleri ile kondansatör ve anahtarlama elamanlarının çalışmalarını süreleri bakımından ciddi bir artış gözlemlenmektedir. Aynı zamanda kondansatör devreyi alması ve boşaltması için gereken bekleme süreleri de ortadan kalmaktadır. Bu sayede de güç kalitesini de arttırmış olacaksınız. Devreye bağlanan kondansatörler başlangıcı esnasında aşırı akım çekilmeyeceği için devreye alma ve devreden çıkarma standartlarında kontaktör kullanımına göre daha kolaydır.
 • Statik Kontaktör Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları genel olarak elektrik sistemleri için geçerlidir. Sürekli kullanıma sahip olan ürün modelleri olmaları ile sizlere kolaylık sunarlar. Kaliteli ürün seçeneklerine sahip kontaktör çeşitleri sizler için elektromarketim.com ‘da en uygun fiyat listeleri ile bulunmaktadır. Hepsi kaliteli kullanım imkanı sunan ürün seçenekleri olmaları ile kaliteli ürün modelleridir. Kullanım şekillerine göre genel olarak hepsi farklı şekillerde tercih edilmektedir. Güvenli elektrik kullanımı sağlamak için sistemler arasında yer alan ürün modelleridir. Hepsine elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat listeleri ile hemen ulaşarak satın alabilirsiniz.
 • En İyi Statik Kontaktör Hangisidir?

  • Genel olarak hepsi aynı amaç için üretilmiş ürünlerdir. Statik kontaktörler genel olarak teknik özellikleri bakımından farklılık sunan ürün modelleridir. Çeşitlerine en uygun listeler ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı güç ve özelliğe göre kullanım alanlarını belirleyebilirsiniz. En ucuz fiyat seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden statik kontaktör modellerine ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile keyifli bir alışverişin tadını çıkarın. En iyi statik kontaktör kullanımı sağlayarak güvenli bir çalışma ortamı yaratın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.