Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Çakı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kesici aletler içerisinde yer alan çakılar, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Keskin bıçakları ve katlanır yapıları ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler. Çakılar kullanım amaçları, tasarımları, ebatları gibi konularda birbirlerinden ayrılılar. Pek çok çakı çeşidi bulunmaktadır. Kamp çakıları, çok amaçlı çakılar, çoklu çakılar, mini ve büyük çakılar, cep çakıları, kilitli çakılar, avcı çakıları, tırnak çakıları, otomatik çakılar bunlardan bazılarıdır. Çakı çeşitleri arasında genellikle çok amaçlı çoklu çakılar sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi, pek çok alanda rahat kullanım sağlanabilmesidir. Tek alet ile birçok iş halledilebilmektedir. Çakı bıçak çeşitleri ve fiyatlarına Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, istediğiniz ürünleri en uygun fiyatlar ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Çakı Nedir?

  • Çakılar, bıçaklarla benzerlik gösteren kesici aletlerdir. Kesme, sıyırma gibi işleri gerçekleştirmek için kullanımı tercih edilir. Tasarımı ve kullanım alanları bakımından bıçaklardan ayrılan çakılar, genellikle katlanabilir özelliğe sahiptir. Sert yapıdaki bıçakları ile oldukça dayanıklı ürünlerdir. Kampçılık gibi zorlu koşullarda çeşitli işlerde kullanım sağlanabilir. Saklaması kolaydır ve pratik kullanım imkanı sunarlar. Kendinden kılıflı olan çakılar, güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.
 • Çakı Nerelerde Kullanılır?

  • Çakılar özellikle kampçılıkta tercih edilen kesici çeşitlerindendir. Geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Tamirhanelerde ve tüm kişisel kullanımlarda çakılar sıklıkla karşımıza çıkan kullanışlı ürünlerdir. Çakılar ile kesme, delme, soyma, sıyırma gibi tüm işleri basit ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Diğer bıçaklara göre daha sağlam ve keskin yapıları bulunur. Askeri alanlarda, kamplarda ve günlük kullanımlar için de ideal ürünlerdir.
 • En İyi Çakı Hangisidir?

  • Kullanım alanları dikkate alınarak tercih edilen çakılar, ergonomik tasarımlı ürünlerdir. Piyasada pek çok markanın üretmiş olduğu, farklı tasarım ve özelliklere sahip çakı çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçim yapılırken ebatları, ağırlıkları, malzemeleri, uç ve ağız yapıları dikkate alınmalıdır. Uygun işte kullanılan kaliteli çakılar ile başarılı sonuçlar elde edilebilir ve uzun ömürlü kullanım sağlanabilmektedir. Hem set hem de tekli olarak satılan çakılar arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü tercih etmeniz gerekir. Bessey marka çok amaçlı çakı bıçak ve çok amaçlı çakı setleri en iyi çakı çeşitleri arasında öne çıkmaktadır. Yüksek kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünler ile uzun ömürlü kullanım sağlanabilmektedir. Sizler de Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden çakı çeşitlerini inceleyebilir, en uygun fiyat listelerimizden faydalanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.