Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Çatal Switch Nedir?

  • Asal switch modelleri genelde elektrik tesisatları içerisinde anahtarlama görevini yapma üzere üretilmiş şalt ve otomasyon ürünleridir. Asal switchlerin kullanım amacına göre birden fazla modeli mevcuttur. Bu modellerden biride çatal switch çeşitleridir. Çatal siviç, pek çok iş alanında kullanılmaktadır. Çalışan mekanizmaların kontrolü sağlayan ve açma – kapama görevini gerçekleştiren bir switch modelidir. Çatal switchler çapraz limit switch, on-off switch anahtar veya kontak switch olarak da bilinmektedir. Çapraz limit switchler konveyör bantlarda çok fazla kullanılmaktadır. Konveyör sistemlerinde olası bir arıza ve hasar durumunda sistemi durdurma özelliği mevcuttur. Olası durumlarda çapraz switch yardımı ile durdurma işlemini harekete geçirmek meydana gelebilecek hasarların önün geçmektedir. Vinç ile kullanımda vinç rayının sonuna gelindiğinde motor sistemine sinyal göndererek vincin durdurmasını sağlamaktadır. 1-2 switch kademeleri sayesinde 2 kademe özelliğini kullanırlar ve önce motoru durdurur sonra frenleme işlemini gerçekleştirirler. Vinç sistemlerinde de sıklıkla tercih edilen çapraz switch birden fazla makine grubunda da tercih edilmektedir. Farklı alternatif özellikleri olan çapraz switchler bağlı olduğu makine ve vincin ihtiyacını karşılayacak güce sahiptir.
 • Çatal Switch Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanları çatal switch ürünleri için oldukça geniştir. Genelde üretim alanlarında, taşıma alanlarında veya depolarda kullanılmaktadır. Çatal switchler konveyör bantlarında olması gerek önemli bir parçadır ve oluşabilecek hasarları önlemek için tercih edilmektedirler. Vinç sistemlerinde de tercih edilen çatal switchler birden fazla avantaj sağlar fakat bun avantajlardan en önemlisi güvenliktir. Olabilecek kaza, can veya mal kaybını en aza indirmeyi hedefleyen bir çalışma sistemine sahiptirler. Çatal switchler çalışanların can güvenliği ve üretim sisteminin uzun süreli durması gibi pek çok hasar ve arızanın önüne geçmektedir.
 • En İyi Çatal Switch Hangisidir?

  • En iyi çatal switch modeli için tek bir ürüne yönlendirmek doğru bir yol olmayacaktır. Kullanım amacına göre ve alanına uygun olması gerektiğinden kullanıcının kendi tercihini yapması daha sağlıklı bir yönlendirme olabilir. Fakat kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve kaliteli yapılara sahip ürünleri ile Emas markası bu alanda çoğunlukla karşımıza çıkmaktadır. Emas çatal siviç modelleri son teknoloji ile üretilmiş yapıları ile çoğunlukla karşımıza çıkan ve tercih edilen ürünler olmuştur.
  • Tüm çatal switch çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir ve ihtiyacını olan ürünlere en uygun çatal switch fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca kampanyalar ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı, her gün yenilenen ürünler ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
  • Aklınıza takılan sorular için biseysorcaktim’a gelerek uzman ekibimiz ile iletişime geçebilir ve çalışma arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.