Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
 • Cetvel Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları oldukça kolay olan ürünlerdir. Cetveller ile birçok alanın ölçümünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Hepsi tasarımları bakımından benzer şekillerde üretilmişlerdir. Kaliteli yapıları ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanmaktadır. Küçük alanların ölçümlerinde tercih edilen ürünler olmaları ile her yerde karşımıza çıkmazlar. Cetvel çeşitleri ile ölçme işlemlerinizi yüzeylerin üzerine koyarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm cetvel çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları ile birçok kullanım imkanına sahip olan bu ürünlere hemen sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Cetvel çeşitleri için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Cetvel Nedir?

  • Cetvel çeşitleri doğru çizgileri çizmeye yarayan ürünlerdir. Özellikleri bakımından dereceli ya da derecesiz modelleri bulunmaktadır. Tahta, plastik ya da madenden üretilmiş olan bir araçtır. Çizim ve liste işlemlerinde çizelge olarak da kullanılmaktadır. Cetvel modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Fakat genel anlamda il akla gelen kullanımı bir metreden az olan uzunluğa sahip olan ölçüm için kullanılan ürünlerdir. Ölçüleri bakımından 30-50 santimetre uzunluklarında olan metal, tahta ya da plastik ölçü aletleridir. Cetveller ile teknik çizim, terzilik, mimari, inşaat, geometri ve pratik uygulamalar için çok büyük oranda kullanımları sağlanmaktadır. Özel olarak ve ayrıntılı ölçümler yapan mikrometre modelleri ile karşılaştırmalı ölçüm yapan kumpas çeşitleri şekilleri çizmeye de yaramaktadır. Şablon gibi çizimleri kolaylıkla sağlamanıza ve hesaplamanıza yarayan kızaklı cetveller gibi çeşitleri ile kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli hesaplamaları da tablolaştırma işlemlerinde tercih edebilirsiniz. Kullanılan çizim uygulamaları cetvel olarak da bilinmektedir. Çeşitleri arasında T cetveli, açı ölçer, gönye, kumpas gibi ürünler de yer almaktadır. Hepsi kullanım alanları bakımından birbirlerinden ayrılan cetvel modelleridir.
 • Cetvel Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından birçok farklı ürün yer almaktadır. Çeşitleri açısından cetvelleri kolaylıkla çalışmalarınızda tercih edebilirsiniz. Ölçme işlemleri için kullanımlarını ihtiyaç duyduğunuz her alanda tercih edebilirsiniz. Kullanım alanları bakımından ölçme çalışmaları doğrultusunda birçok alanda görülürler. Profesyonel ya da amatör olarak her yerde cetvelleri kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz cetvel fiyatları ile bulabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizden de yararlanarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Cetvel Hangisidir?

  • Kullanımları farklı birçok yerde görülmektedir. Çeşitleri bakımından da cetvel modelleri farklı özelliklere sahip ürünleri de bulunmaktadır. Bu sebeple de en iyi cetvel budur demek çok doğru olmayacaktır. En iyi cetvel kullanımını için seçim aşamasında dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanım sağlayacağınız alanın uygunluğuna bağlı olarak ürün üzerinden karar verirseniz eğer en iyi cetvel kullanımını görebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olacak birçok farklı cetvel çeşidini elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bularak, en ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.