sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
  • Musluk Çeşitleri ve Fiyatları

    • Birden fazla musluk çeşitleri olması ile farklı tasarımları ve kullanımları olan modeller de bulunmaktadır. Sadece banyo gibi alanlar dışında da kullanımları sağlanabilen bu ürün grubu oldukça kaliteli bir yapıya sahiptir. Kullanım kolaylıkları ile oldukça tercih edilen ürün çeşitlerinin tümü elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Sizler için en iyi performans ve fiyatı sunan çeşitleri hazırladık. Sayfamızdan musluk çeşitlerine bakarak seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Diğer Musluk Çeşitleri Nelerdir?

    • Ürün çeşitleri arasında birçok farklı model bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak semaver musluğu ve çay otomat musluğu verilebilir. Sıcak soğuk su karıştırıcı musluk modelleri ve pedallı kullanıma sahip olan musluk çeşitleri de bulunmaktadır. Pedallı batarya tasarımları daha farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmışladır. Jakuzi bataryası ve çift su çıkışlı musluk modelleri de bulunmaktadır. Hepsinin kullanım alanları farklı olup ona göre seçim yapılması gerekmektedir.
  • Musluk Çeşitleri Özellikleri Nelerdir?

    • Hepsinin en büyük özelliği kullanım alanlarının farklı olmasıdır. Pedallı batarya modelleri pedal sistemi ile kullanılan modellerdir. Çift su çıkışlı modeller ise iki su çıkışına sahip olup hem sıcak hem de soğuk suyu kullanmanızı sağlar. Jakuzi bataryası ise içerisini su ile doldurmak üzere tasarlanmışlardır. Pisuvar musluğu da bulunmaktadır. Küresel musluk modellerinin kullanımını da rahattır. Birçok alanda kullanımı sağlanabilmektedir. Tanzim musluğu ve kilitli musluk modelleri de sayfamızda bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz musluk çeşitleri ve fiyatları görebilir, güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kullanımları kolay olan tüm ürün modelleri sizler için sayfamızda bulunmaktadır. Hemen tek bir tıkla ulaşabilir ve hızlı teslimat yolları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.