Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
 • Dikey Hidromasaj Duş Seti Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları kolay olan duş aksesuarlarından biridir. Banyoda kullanılmak üzere tasarlanmış olup, duş sistemleri için oldukça kullanışlıdır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile de rahatlık sağlarlar. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile herhangi bir paslanma olmadan kullanım sunmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanımları ile verimlilik sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm duş seti çeşitlerine bakabilir, en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. En ucuz dikey hidromasaj duş seti fiyatları bulunmakta olup, güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.
 • Dikey Hidromasaj Duş Setleri Nedir?

  • Modern görüntüsü ile oldukça dikkat çeken bir duş sistemi çeşididir. Kullanışlı yapısı ile dayanıklı bir forma sahiptir. Diğer duş sistemlerinden farklı olarak hidromasaj özelliği bulunmaktadır. Hidromasaj duş seti birden fazla alandan su çıkışı sağlayabilmektedir. Bu sayede konforlu bir duş olanağı sağlamaktadır. Tepe duş ve dikey kısmında bulunan su çıkışları sayesinde rahatlık sunar. Aynı zamanda el duş başlığı da bulunmaktadır. En rahat ve konforlu şekilde duş almanızı sağlayarak hem dinlendirir hem de temizlenmenize yardımcı olur.
 • Dikey Hidromasaj Duş Setleri Nasıl Kullanılır?

  • Duş sistemi içerisinde kullanılan bir üründür. Hidromasaj özelliğine sahiptirler. Bu özellik ise su ve su kaarcıklarının çeşitli şekillerde çıkmasına verilen isimdir. Bu şekiller ise titreşim ve basınç ile suyun vücut üzerinde dağıtılmasını sağlamaktadır. Jakuzi gibi alanlarda kullanımlarını görebilirsiniz. Farklı özelliklerde üretilmiş olmaları ile hidromasaj özelliği oldukça büyük bir konfor yaratır. Hidromasaj duş seti modelleri özellikleri ile kan dolaşımında da etkili bir rol oynar. Montaj işlemleri ise oldukça basittir. Bir düzlem üzerinde tüm ürünleri barındırması ile de herhangi bir ek montaj işlemine gerek kalmaz. Dikey hidromasaj duş seti modelleri duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Kullanışlı bir ürün olması ile oldukça ilgi görmektedir. Tercih edilen bir duş sistemi üyesidir. Hidromasaj duş seti modelleri arasında en uygun fiyatlı olan seriler elektromarketim.com üzerinden satılmaktadır. Aynı zamanda toptan satış seçenekleri ile de büyük rahatlık sunmaktadır. Güvenli alışveriş yolları ile hidromasaj duş seti ürünlerini satın alabilirsiniz.
 • Dikey Hidromasaj Duş Setleri Özellikleri Nedir?

  • Kaliteli markaların üretmiş olduğu hidromasaj duş seti modelleri arasında yer alan ürünlerdir. Bu ürünler malzeme kalitesi bakımından üstündür. Bu sebeple oldukça tercih edilmektedirler. Duş sistemleri fiyatları bakımından ise uygun olmaları ile de rahat ve tasarruflu alışveriş imkanı sunar. Özellikleri oldukça fazla olması ile konforlu duş olanağı sağlamaktadır. Birden fazla su çıkış noktası sayesinde rahatlık sunarak dinlendirmektedir. Hidromasaj duş seti fiyatları için kategori sayfasına göz atabilirsiniz. En ucuz fiyat listesi ile güvenli alışverişinizi yaparak sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.