sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
 • Duş Başlığı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Banyoda kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. Suyun çıkış hızını ve şeklini ayarlamak üzerine tasarlanmış olup, daha rahat duş alabilmek amacı ile kullanımları sağlanır. Her banyoda kullanımını zorunlu olup, kaliteli yapıları ile uzun ömürlü kullanım sunarlar. Birçok çeşit duş başlıkları bulunması ile oldukça rahat kullanıma sahiptirler. Kaliteli ve sağlam yapıları ile konforlu kullanım imkanı sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olup, dayanıklı olmaları ile de kullanıcıları memnun bırakırlar.
 • Duş Başlığı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Kullanılan duş modellerine göre duş başlığı değişimleri olabilmektedir. Duş başlığı bağlantısı uygun olan ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Belirli özellikler istiyorsanız eğer banyo duş başlıkları çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Birçok ayrı özelliği olan model bulunmaktadır. En iyi duş başlığı modellerine bakarak karar verebilir, tasarruflu duş başlıkları arasından da seçim yapabilirsiniz. Model olarak duş başlığı çeşitleri bulunmaktadır. Renkli duş başlıkları gibi farklı model ve tasarıma sahip olanları da kullanabilirsiniz.
 • Duş Başlığı Hortumu Nasıl Takılır?

  • Duş başlığı bağlantısı kolay şekilde yapılmaktadır. Hortum bağlantı kısmından değişiklik yapılmaktadır. Bağlantı kısmını açarak duş başlığını takabilirsiniz. Oldukça kolay ve pratik bir işlemle duş başlığı değişimi yapılabilmektedir. Duş başlıkları ne kadar çeşitler halinde olsa bile bağlantı noktaları aynı şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple tüm başlık modellerini aynı şekilde değiştirebilirsiniz. Banyo duş başlıkları modelleri kaliteli markalar tarafından üretilmiş olup elektromarketim.com üzerinde birçok çeşitli modeli bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi içerisinden dilediğinizi seçebilir ve toptan satış olanaklarından da yararlanarak tasarruflu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda güvenli ödeme yolları ile de büyük rahatlık sunmaktadır.
 • Duş Başlıkları Nasıl Temizlenir?

  • Duş başlığı hortumu dahil olmak üzere her yeri temizlenebilmektedir. İstediğiniz malzemeleri kullanarak temizleyebilir, üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde kir tutmama ve paslanmama özellikleri ile de rahatça kullanabilirsiniz. Temizlik kısmı sizin için en rahat hangi seçenek olacak ise ona göre yapabilirsiniz. Uzun süreli kullanım sağlayan dayanıklı yapıları sayesinde tasarruflu duş başlıkları oldukça tercih edilmektedir. Duş başlığı fiyatları en uygun şekilde kategori sayfasında bulunmakta olup, tasarruflu alışveriş için idealdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.