Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
 • Duş Başlığı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Banyoda kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. Suyun çıkış hızını ve şeklini ayarlamak üzerine tasarlanmış olup, daha rahat duş alabilmek amacı ile kullanımları sağlanır. Her banyoda kullanımını zorunlu olup, kaliteli yapıları ile uzun ömürlü kullanım sunarlar. Birçok çeşit duş başlıkları bulunması ile oldukça rahat kullanıma sahiptirler. Kaliteli ve sağlam yapıları ile konforlu kullanım imkanı sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olup, dayanıklı olmaları ile de kullanıcıları memnun bırakırlar. Duş başlığı modelleri genel olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Bir tepe duş başlığı modelleri bir de el duş başlığı modelleridir. Duş seti içerisinde ikisinin olduğu ürünler de bulunur. Genel olarak her zaman kullanımı sağlana el duş başlığı renk ve özellikleri bakımından çeşitlere sahiptir. Kırmızı, mavi, turuncu, yeşil ve beyaz el duş başlığı ve tepe duş başlığı modelleri bulunur. Tepe duş başlıkları direkt olarak ellerinizi kullanmadan kolayca yıkanabilmenize olanak sunar. El duş başlığı ise ister tepede sabitleyerek kullanım isterseniz de elinize alarak kullanabilmeyi sağlamaktadır. Duş başlığı setleri içerisinde de tepe duş başlığı seti de vardır. Krom gibi renkleri de bulunmaktadır. Birçok renk ve tasarım seçenekleri ile sizlere konforlu bir duş sunacaklar.
 • Duş Başlığı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Kullanılan duş modellerine göre duş başlığı değişimleri olabilmektedir. Duş başlığı bağlantısı uygun olan ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Belirli özellikler istiyorsanız eğer banyo duş başlıkları çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Birçok ayrı özelliği olan model bulunmaktadır. En iyi duş başlığı modellerine bakarak karar verebilir, tasarruflu duş başlıkları arasından da seçim yapabilirsiniz. Model olarak duş başlığı çeşitleri bulunmaktadır. Renkli duş başlıkları gibi farklı model ve tasarıma sahip olanları da kullanabilirsiniz. Tasarımları bakımından duş başlığı setleri içerisinde birçok model bulunmaktadır. Dikey hidromasaj duş setleri de bunlara örnek oalrak verilebilir. Özellikleri bakımından masaj etkisi yaratıyor olmaları ile seçim aşamasında dikkat edebilirsiniz. Bu tarz özelliklere sahip ürünler ile de konforlu kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak hepsi kullanışlı olup, özellikleri bakımından farklıdır. Sizlerden istediğiniz özelliklere uygun olananı kolayca seçebilirsiniz. 
 • Duş Başlığı Hortumu Nasıl Takılır?

  • Duş başlığı bağlantısı kolay şekilde yapılmaktadır. Hortum bağlantı kısmından değişiklik yapılmaktadır. Bağlantı kısmını açarak duş başlığını takabilirsiniz. Oldukça kolay ve pratik bir işlemle duş başlığı değişimi yapılabilmektedir. Duş başlıkları ne kadar çeşitler halinde olsa bile bağlantı noktaları aynı şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple tüm başlık modellerini aynı şekilde değiştirebilirsiniz. Duş spiralleri kullanıldıkça yıpranma gibi sorunlar yaratabiliyor. Bu sebeple sonrasında sadece duş spirali değişimi yaparak da rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Komple duş başlığı ve duş spirali bir arada olan modelleri de vardır. Bu şekilde ister ikisinin değişimini yapabilir, isterseniz de ayrı olarak değiştirebilirsiniz. Banyo duş başlıkları modelleri kaliteli markalar tarafından üretilmiş olup elektromarketim.com üzerinde birçok çeşitli modeli bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi içerisinden dilediğinizi seçebilir ve toptan satış olanaklarından da yararlanarak tasarruflu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda güvenli ödeme yolları ile de büyük rahatlık sunmaktadır.
 • Duş Başlıkları Nasıl Temizlenir?

  • Duş başlığı hortumu dahil olmak üzere her yeri temizlenebilmektedir. İstediğiniz malzemeleri kullanarak temizleyebilir, üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde kir tutmama ve paslanmama özellikleri ile de rahatça kullanabilirsiniz. Temizlik kısmı sizin için en rahat hangi seçenek olacak ise ona göre yapabilirsiniz. Uzun süreli kullanım sağlayan dayanıklı yapıları sayesinde tasarruflu duş başlıkları oldukça tercih edilmektedir. Duş başlığı fiyatları en uygun şekilde kategori sayfasında bulunmakta olup, tasarruflu alışveriş için idealdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.