Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
 • Kablo Kesici Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım şekilleri bakımından farklı tasarım ve modele sahip birçok kablo kesici ürünleri bulunmaktadır. Kablo kesici ya da kablo soyucu olarak kullanımları sağlanan bu el aletleri birçok alan içerisinde kullanılabilmektedir. Genel yapıları açısından kullanımlarına bakıldığında elektrik kabloları ile kullanımları rahatlıkla sağlanabilmektedir. Tasarımları bakımından oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile sizlere de rahatlık sunmaktadırlar. Birçok alan içerisinde kullanımlarını görebileceğiniz bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. En ucuz kablo kesici fiyatları ile satın alarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Farklı alanlar içerisinde de kullanımları sağlanabilen bu ürünleri elektromarketim.com ‘dan kolayca bularak satın alabilirsiniz. En ucuz kablo kesici fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilir, kaliteli ürün seçenekleri ile de bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Hem kablo kesici hem de kablo soyucu olarak kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli ürünler olmaları ile sizlere rahatlık sunacaklardır.
 • Kablo Kesici Nedir?

  • Tasarımları bakımından birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan ürünler olmaları ile sizlere rahatlık sunmaktadırlar. Gerilim izolasyonları ile güçlü yapıya sahip olan ürünlerdir. Yapıları açısından da bakır ve alüminyum kabloları kesme de tercih edilmektedirler. Özel takım çeliği kullanılarak tasarlanmış olan bu ürünler dayanıklı ve sağlam yapıları ile kullanıcılar için uzun ömürlü bir çalışma imkanı sunmaktadır. Mangan fosfat kaplı olan yüzeyleri ile de kullanıcılara dayanıklılık sunarlar. Çift bileşenli olan ergonomik sap yapısı ile de bu ürünlerin tutuşları oldukça iyidir. Genel olarak çelik tel ve çelik halatla için kesme işlemlerine uygun olan ürünler değildir. Daha hassas işlemler için kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel olarak birçok çeşit yuvarlak kablo ve ıslak alanlarda bulunan kabloların, data kablolarının, koaksiyal kablolar gibi birçok hassas çalışmalar içerisinde tercih edilmektedirler. Aynı zamanda hızlı ve hassas bir şekilde kablo sıyırma işlemlerini yapmakta olup, dış kılıfını da soymaktadırlar. Kabloların kılıf kısımlarını kesmek, sıyırmak ve genel olarak uzunlamasına kesmek gibi işlemler için üretilmiş olan yenilikçi bir ergonomik tabanca sapı bulunmaktadır. Birçok alan içerisinde kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kablo Kesici Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından farklı tasarımlara sahip birçok ürün modelleri bulunmaktadır. Genel olarak iki farklı ürün çeşidine sahiptir. Kablo kesici çeşitleri içerisinde kablo kesme aleti ve kablo soyma aleti bulunmaktadır. Genel olarak yapılarına baktığımızda hepsinin oldukça kullanışlı ürünler olduklarını görebiliriz. Kablo kesici çeşitleri yapıları ile dar çalışma alanlarda daha kolay bir erişim olanağı sağlamak amacı ile takım sonu konik olarak daraltılmışlardır. Pozisyonlama kanatları ile de kablo tellerini ayırma işlemleri oldukça kolay gerçekleşmektedir. Aynı zamanda kablo kılıfı sıyırma gibi özellikleri ile de kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tasarımlarında açma yayı ve blokaj durumu için mandal da kullanılmıştır. Açma yardımı sayesinde koax ve data kabloları üzerinde konforlu bir şekilde yerleştirilmektedirler. Konforlu kullanım seçenekler ve güvenli tutuş sağlayan yumuşak plastik kısmı bulunan çok komponentli bir yapıdadır. Genel olarak kablo kesici çeşitleri gövdeleri sağlam fiberglass güçlendirmeli olup, plastik malzeme kullanılarak üretilmişlerdir. Bu tür ürün çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz kablo kesici fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • En İyi Kablo Kesici Hangisidir?

  • Kablo kesme ve kablo soyma işlemlerine sahip olan ürün çeşitleri ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Birçok kaliteli ürün seçeneği ile kaliteli kullanım imkanları bulunmaktadır. Seçim aşamasında dikkatli karar verirseniz eğer sizler için en iyi kullanım seçeneklerini sunacak bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli ürünler olup, sizlere uzun ömürlü kablo kesici olarak kullanım imkanı sunmaktadırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz kablo kesici fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. En iyi kullanım seçenekleri ile de birçok alan içerisinde yüksek performans sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.