Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Mengene Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak kullanımları bakımından tamirat ve yapı malzemeleri arasında yer alan ürün modelleridir. Kaliteli ürün çeşitleri ile birçok alan içerisinde karşımıza çıkarlar. Kelepçe gibi modelleri ile içeriye doğru basınç uygulaması sayesinde hareket ya da ayrılmayı önlemektedir. Nesnelerin sıkı bir şekilde bir arada tutulabilmesi ya da sabitlenebilmesi için kullanımları sağlanan bir bağlama cihazı modelidir. Bu tür bağlama cihazları ile daha kolay bir çalışma alanı sağlanmaktadır. Çalışma şekilleri bakımından kullanıcılara rahat bir kullanım sunmaları ile tercih edilmektedirler. Tercih sebebi olarak birçok alanda kullanımları sağlanan bu ürünlere en kolay ve hızlı şekilde elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz mengene fiyatları ile satın alarak kaliteli ve yüksek performanslı çalışma olanağı sağlayın. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Mengene Nedir?

  • Kullanımlarına baktığımızda mengene çeşitleri bir vida ya da kol yardımı ile istenilen alana kadar yaklaştırılabilmektedir. İki çeneli olan tasarımları ile üzerinde çalışmaları sağlanacak olan nesneleri çeneleri ile sıkıştırarak hareket etmelerine engel olmaktadır. Çeneleri ile nesneleri sıkıştırmakta ve kımıldamaz hale getirmektedir. Suyunu ya da yağını çıkarmak için birçok ürün üzerinden kullanımları sağlanan bir araçtır. Genel olarak çalışma alanlarının kalitesini arttırmak üzerine ilgi görürler. Kullanımı kolay olan ürün modelleri arasında yer almaları ile de yüksek performans sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olan ve üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ürünlerdir. Üstün kaliteli malzemeler ile üretilmeleri ile de daha uzun ömürlü bir çalışma performansı sunarlar. Aynı zamanda dış koşullardan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı olarak da güçlü bir yapısı bulunması ile zarar görmemektedir. Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan mengene çeşitleri sizler için elektromarketim.com ‘da en uygun fiyat listeleri ile bulunmaktadır. En ucuz mengene fiyatları ile görerek, güvenli ödeme yöntemlerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile hemen sahip olabilirsiniz.
 • Mengene Çeşitleri Nelerdir?

  • Mengene çeşitleri kullanım amacı olarak aynı özellikleri sunmaktadır. Tasarımları bakımından kullanım şekilleri ve özellikleri açısından değişimleri söz konusudur. Çeşitleri bakımından tezgah mengenesi gibi ürün modelleri bulunmaktadır. Çalışma şekilleri bakımından mengene modelleri işleme, onarma ve düzeltme gibi işlemlerin uygulayacakları nesneleri sıkıştırma işlemleri ile istenildiği gibi sabitlemektedir. Sabitleyerek nesneleri tutturulmaya yarayan ürünlere mengene adı verilmektedir. Aynı zamanda yağını veya suyunu çıkarmak için birçok ürün üzerinde de kullanımları sağlanabilmektedir. üzüm mengenesi olarak da adlandırılan bu ürünler sıkmaya yaraması ile sıkıştırıcı ve pres özelliklerine sahiptirler. Kullanım çeşitleri bakımından sıkıştırıcı ya da sıkıştırma işlemi ile tutan aygıtlara verilen genel isim sıkmaç olarak bilinmektedir. Bu gibi ürün modellerine de marangoz mengenesi adı verilmektedir. Tezgah mengene çeşitleri iş yerleri için kullanılan ürünlerdir. İş yerlerinde tezgah üzerine bağlanan boru ve demir gibi iş parçalarının kesme ya da şekil verme işlemlerinde kullanılan bir mengene modelidir. Hepsi kullanım şekilleri bakımından oldukça kullanışlı olması ile birçok alanda kullanımları görülmektedir. Kaliteli ürün çeşitlerine sahip olmaları ile de mengene modelleri yüksek performanslı çalışma olanağı sunarlar.
 • En İyi Mengene Hangisidir?

  • Mengene çeşitleri bakımından birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Çeşitleri içerisinde yer alan standart mengene dışında da ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler mengene, üzüm mengenesi, marangoz mengenesi ve tezgah mengenesi olarak bilinmektedir. Kullanım sağlanacak olan alanın ihtiyacına bağlı olarak bu ürünler arasında karar verebilir, en uygun fiyatlar ile bularak satın alabilirsiniz. Genel olarak bu ürünler mengene çeşitleri arasında yer alarak en iyi kullanımı sunacaktır. Sadece seçim aşamasında uygulama alanlarına bakarsanız daha iyi bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürün çeşitleri ile birçok alanda bu ürünleri kullanabilirsiniz. En iyi mengene çeşitleri seçimi yaparak en iyi kullanım ve çalışma olanağı sağlayın. En ucuz mengene fiyatları ile satın alarak da ekonomik ve güvenli bir alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.