Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Mira Çeşitleri ve Fiyatları

  • İnşaat sektörleri içerisinde kullanımları sağlanan birçok farklı ölçü aleti bulunmaktadır. Nivo ve mira ölçü aletleri birbirlerine benzer yapıları ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Genel olarak mira ve nivo arasında benzerlikler olması ile kafalarda karışıklıklar yaratabilirler. İnşaat mühendisleri ve harita mühendisleri bu tarz ürünleri ile ölçüm alma işlemleri yapmaktadır. İki nokta arasında bulunan kot farkını bulmamızı sağlayan alet modelleridir. Nivo kullanımı esnasında uzunca bir cetvel tasarımına sahip olan mira ürünleri bulunur. Mira çeşitleri bir tarafı santimetre bölmeli diğer tarafı ise minimetre bölmeli olarak kullanılan metrelerdir. Ölçümleri sıfırdan bağlayarak üretildikleri maksimum botuna kadar ölçü üzerinden işaretlenmeleri yapılabilmektedir. Direkt olarak kullanımları birçok alan içerisinde görülebilmektedir. Fakat kullanımları nivolar ile ortak şekilde de olabilmektedir. Mira çeşitleri doğru bir şekilde tutulması için bazı miralar üzerinden kabarcıklı düzeçler bulunmaktadır. Bazılarında ise şarkül dediğimiz tutturulacak çıkıntılar bulunmaktadır. Diğer bir modellerinde ise hiçbir şey bulunmamaktadır. Bu ayarlamalar ile kişinin el ve göz hiza merkezine bırakılmaktadır. Kullanıcı kendine göre ayarlamasını yaparak kullanımlarını sağlayabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm mira çeşitlerine ulaşabilir, en uzun mira fiyatları ile de bulabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alarak kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
 • Mira Nedir?

  • Harita ve inşaat mühendislerinin oldukça kullanım sağladığı ürünler arasında mira çeşitleri de yer almaktadır. Genel olarak arazi üzerinde belirli seçil olan bir işaret noktasının düşeyini yani çekül doğrultusunu gösteren bir alettir. Miralar yön belirtmek için uzaktan gözlenen ürünler olup, geometrik biçimli tahta lata modeline mira adı verilmektedir. Mira ön bölümünde cm bölümlemeli olup, arka tarafında mm cinsinden ölçümler bulunmaktadır. Ölçüleri bakımından sıfırdan başlayarak beş metreye kadar işaretli şekilde kullanımları sağlanabilmektedir. Kaliteli ölçüm aletleri arasında yer alan mira modellerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşarak satın alabilirsiniz.
 • Mira Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri genel olarak nivo ile beraber olan ürünlerdir. Nivonun ekipmanları arasında yer alırlar. Genel yapıları itibari ile kullanımı yaygın olan ölçü aletleri arasındadır. Mira çeşitleri için kullanımları yaygın olan ürünlerdir. Elektromarketim.com üzerinden en iyi ürün seçeneklerine ulaşabilir, en ucuz mira fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri hemen sayfamızdan bulabilirsiniz. Mira çeşitleri genel olarak kaliteli kullanım sunmaları il yüksek performans sağlarlar. Bunun dışında çalışma alanları bakımından da kullanışlıdırlar.
 • En İyi Mira Hangisidir?

  • Kullanımlarını düşündüğümüzde kullanıma uygun olan alanlarda en iyi çalışma performansını sunarlar. Standart ölçüm işlemlerinde değil de daha çok profesyonel çalışmalar için tercih edilmektedirler. Yüksek performanslı ve uzun ömürlü çalışma imkanları bulunan mira çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Yaygın kullanımları sayesinde de birçok alanda tercih edilirler. Üstün kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olan mira çeşitleri için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En ucuz mira fiyatları ile satın alıp, hızlı teslimat yollarımızdan yararlanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.