Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Motor Yağı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok alanda kullanılan motor yağı çeşitleri bulunmaktadır. Makineler için geçerli bir kullanıma sahiptirler. Ham petrolden üretilerek yapılan bir ürün olmadı ile farklı kullanımlara sahiptirler. Ancak makine yağlarının motor içerisinde çalışma çok mümkün değildir. Çünkü motorun çalışma şartlarına uygun olmaya bilirler. Ham petrolden elde edilen bu yağların içerisinde eklenen katkı maddeleri ile motorlar daha iyi ve uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlarlar. Yani sadece ham petrol değil içerisinde belirli katkı maddeleri de bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm motor yağlarına ulaşabilir, en ucuz motor yağı fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • Motor Yağları Özellikleri Nelerdir?

  • Araç içerisinde kullanılan bu motor yağları çalışması sırasında köpürmemesi gerekmektedir. Motor yağı içerisinde kullanılan katkı maddeleri ile oldukça kullanışlı seçenekler elde edebilirsiniz. Yağın donma derecesini de düşürerek düşük sıcaklıklara bile işlevini yerine getirebilmesini sağlamaktadır. En kaliteli seçenekler ile kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Genel olarak dikkat edilmesi gereken bir durumda motor yağı çeşitleridir. Hepsi farklı alanlarda kullanılması ile oldukça büyük rahatlıkları sunmaktadır.
 • Motor Yağları Karıştırılır Mı?

  • Genel olarak karıştırılarak kullanılan modelleri bulunmaktadır. Farklı çeşitleri olması ile her motor yağı aynı değildir. Bu sebeple de kullanım alanlarına ve özelliklerine göre değişim göstermektedirler. Kaliteli bir şekilde kullanılıyor olması ile daha iyi bir seçenek sunarlar. Motor yağı çeşitleri arasında 2 zamanlı motor yağı, ölçekli motor yağı gibi çeşitleri bulunur. Bunlarında kullanım alanları değişim gösterir her makine ve motor için aynı yağ kullanılmamaktadır. Eğer karışım gerektiren bir makine ise o zaman karıştırılarak kullanılabilir. Ancak bu her makine için geçerli değildir. Yanlış bir motor yağı kullanırsanız makinede ciddi zararlar bırakabilirsiniz. Bu sebeple dikkatli olunması gerekmektedir.
 • Motor Yağları Nereden Konulur?

  • Makineler içerisine konularak kullanılan yağ çeşitlerinden biridir. Üretim amaçları makine olması nedeni ile makinelerin içerisinde genelde bir bölme bulunmaktadır. Motor yağları için oluşturulmuş olan bölümlere dökülerek kullanımları sağlanabilmektedir. Kolay ve rahat bir kullanımı olması ile oldukça tercih edilirler. Motor yağı haznesine koyarak rahatlıkla kullanımlarını sağlayabilirsiniz. İçten yanmalı motorlar içerisinde bulunan birden fazla parça birbirleri ile sürtünme halinde olurlar. Bu sebeple de sürtünmeden dolayı herhangi bir zarar ve bozulmaması amacı ile motor yağları kullanılmaktadır. Motor yağı çeşitleri arasında seçim yaparak kararınızı verebilirsiniz. Makinenize uygun olan modeli seçerek daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamanız gerekmektedir.
 • Motor Yağları Nasıl Kontrol Edilir?

  • İlk olarak kullanım sağlayacağınız alanın ihtiyacına bağlı olarak seçim yapmanız gerekmektedir. Bunun da belirli kontrolleri bulunmaktadır. Kullanım sağladığınız makine içerisinde motor yağının kontrollerini yapmanız gerekmektedir. Bunun sebebi ise bittiğinde yenilemeniz gerekmektedir. Motor yağı sürekli olarak içerisinde kalmaz. Zamanla biter ve kontrol edilmesi gerekmektedir. Makineyi ne kadar çok çalıştırırsanız o kadar çabuk biter. Bunun kontrollerini de motor yağı haznesine bakarak kolayca yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm motor yağı çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz motor yağı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımızdan da yararlanarak kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • En İyi Motor Yağı Hangisidir?

  • Marka ve özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılan motor yağı çeşitleri bulunur. Bu sebeple en iyi motor yağı bu demek doğru olmayabilir. Bunun yerine kullanım sağlayacağınız alana göre seçim yaparak satın almanız gerekmektedir. Bu şekilde seçim yapıldığında en iyi kullanımı sunan ürünleri göreceksiniz. Dolmar markasının üretmiş olduğu bu ürünleri en kaliteli şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Aynı zamanda genel olarak bakıldığında bu ürünler çok daha rahat bir kullanım imkanı sunmaları ile oldukça tercih edilmektedir. Makineleri daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek en ucuz motor yağı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.