Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
  • Prosil Nedir?

    • İzolasyon malzemeleri içerisinde yer alan prosil ürünleri iki bileşenli poliüretan esaslı elektrik izolasyon ve döküm reçinesi olarak bilinmektedir. Kimyevi ve korozif maddelere karşı dayanıklı olan prosiller düşük seviyedeki sıcaklıklarda önemli bir hacim değişikliği görmeden sertleşmektedir. Katalizör yardımı ile de kuruma zamanı daha da kısa sürelere indirilebilmektedir. Prosillerin içerisinde kesinlikle solvent maddesi yoktur. Prosil kullanılacak alan mutlaka kuru ve temiz olmalıdır. Madeni yağ, kir, pas ve çapaklardan mutlaka arındırılmalıdır. Uygulama esnasında yüzey sıcaklığına dikkat edilmelidir. Minimum 5 maksimum 30 derece olacak şekilde ayarlanmalıdır. Ayrıca kullanım esnasında cilt ile temastan kaçınılmalı ve ağız yoluyla bulaşmamasına dikkat edilmelidir. Prosil kullanımı yönergelerin doğru takip edildiği sürece kolay ve pratiktir. Karışım hazırlandıktan sonra 30 ile 40 dakika içerisinde işlem tamamlanmalıdır.
  • Prosil Nerede Kullanılır?

    • Kullanım alanı oldukça geniş olan prosiller pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Prosiller, yer altı, yer üstü telefon ve enerji kablo bağlantıları, yenilenebilir kablo ek muf güç yalıtımlı bağlantılar, yüzey kaplama, elektronik devre kaplama, park ve bahçe aydınlatmaları, su havuzları, nemli ortamlar ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu alanların dışında elektrik kablo sanayisinde ve dalgıç pompaları gibi alanlarda da tercih edilmektedir. Suya dayanıklı olan prosiller akvaryum filtrelerinde bile kullanımı kolay ürünlerdir. Ayrıca suya dayanıklı oldukları için motorlardaki elektrik aksamlarını sudan korumada prosil döküm reçinelere başvurulmaktadır. Pompadaki vibrasyona engel olarak iletkenliğin önüne geçmektedir. Tüm bu kullanım alanlarında prosiller kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilerek güvenilir bir çalışma ortamını hedefleyen ürünlerdir. Prosil krem yapısı ile kolayca uygulanabilen bir üründür ve rahatlıkla işlem yapılmasını sağlamaktadır.
    • Tüm prosil ürünleri için elektromarketim.com web sitemiz ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun prosil fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
    • Aklınıza takılan sorular için biseysorcaktim’a gelerek uzman ekip arkadaşlarımızdan destek alabilir, sorularınızın cevaplarına kolayca ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.